-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fajowy psiutek z niego :loveu: -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Barkelona'] świetny pomysł z facebookiem - to stamtąd dowiedziałam się o akcji.[/QUOTE] to dzięki cioci Anetce :) -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz'] Jak mama zobaczy ile biednych psiaków jest w potrzebie to, żeby czasami nie było tak, że zacznie je przygarniać a ja będę musiała chyba sama sobie robić ogłoszenia adopcyjne. [/QUOTE] a ja Ci zazdroszczę, że masz taką Mamę :) moja jest fajna, ale jeśli chodzi o psiaki - to ja nie wiem, w kogo się wdałam, bo na pewno nie w nią -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='nykea']Dziewczyny, ponawiam pytanie, [B]czy mozna na malutka przesylac pieniadze PayPal-em[/B]?????[/QUOTE] [COLOR=red][B]musiałby ktoś udostępnić, bo my nie mamy - kto nam udostępni swoje konto PayPal ??[/B][/COLOR] pogrubię, to może ktoś zauważy i pomoze w tej sprawie -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
do mnie też był dziś jeden telefon, ale dzwonił jeszcze nie pelnoletni chlopak pogadałam z nim, powiedziałam trochę o umowie, co w niej jest, trochę o sterylizacji - miał porozmawiać z rodzicami i jeszcze zadzwonić, podałam telefon do bleblehula, żeby się umówił na zapoznanie z Majką - o ile się zdecydują -
Zorro, piękny, młody collie wraca z adopcji -pojechał już do domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
z tego co słyszałam Zorro jest NAJMĄDRZEJSZYM psem na świecie :D -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
Ajula replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
nadal trzymam mocno :( -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4858/misha009.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1842/misha008.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1618/misha007.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5280/misha006.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5038/misha005.jpg[/IMG] -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dzisiejsze zdjęcia [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3056/misha002.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5080/misha001.jpg[/IMG] [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/4056/misha010.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5520/misha003.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5038/misha005.jpg[/IMG] -
świetnie :) szczęśliwego nowego życia maluszki!
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
:D teraz zrobiło sie cieplej, to psiaki chętnie biegają po podwórku -
[quote name='kmk'] jak się rozkręci to próbuje z butów powyciągać sznurówki, chwyta w zęby co bądź i biega w podskokach dookoła. [/QUOTE] super :) a jeszcze jak Michał nauczy go róznych komend, to już w ogóle
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] I jeszcze wiadomość: jest mozliwość, aby na rehabilitację, jak tylko sunia nieco stanie na nogi - mogła jechać do Irlandzie - tam, gdzie przebywa nasz Misiek. Oto wieści: Serdecznie zapraszam suczkę na pobyt i rehabilitację. Jeżeli jest mała to może u nas skorzystać w okresie rehabilitacji z hydroterapii, a niezależnie od wzrostu z magnetoterapii i terapii tens. Małgosiu - jesteś prze-kochana i wielka. dziękujemy!!![/QUOTE] wspaniała szansa dla Mishki Irlandzkie jesteś kochana :Rose: -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
Ajula replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
trzymam z całych sił :( -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mishka leć na pierwszą ciekawe, jak się uda dzisiejsza przeprowadzka... -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']do mnie pijesz z tym obciachem:mad:kogo zaprosiłaś:razz:[/QUOTE]do Ciebie nie, bo byś mnie poszczuła Lodziem przy najbliższej okazji :D miałam nic nie pisać, ale oczywiście chyba pęknę, jak będę musiała trzymać to w tajemnicy Ori ma WIELBICIELKĘ :loveu: a Wielbicielka ma dom, tzn, na razie mieszkanie, ale w tym szerszym słowa znaczeniu Dom :cool3: zrobiła na mnie wrażenie tym, że bardzo solidnie przygotowuje się do poznania Oriona, dlatego zaprosiłam na wątek - bo tu jest cała historia Orusia, łącznie z opisami jego różnych zachowań -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
.........a tak w ogóle to zachowujcie się przyzwoicie na tym wątku, bo kogoś tu zaprosiłam, i żeby mi tu nie było obciachu.....:lmaa: -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] Ori jest taki dostojny moze przydała by mu sie obroza taka wiecie odp.dla takiego dostojnego psa z diamentami, cwiekami czy cus...wygladał by super[/QUOTE] na ćwieki się nie zgadzam! brylanty - nie ma sprawy :) -
[quote name='Asia_Rawicz']Zapraszam do głosowania na Fundację Animalia z Poznania. Jeśli ktoś nie ma konta na krakvet.pl - to może je założyć w ciągu 3 minut i oddać w ten sposób swój głos na Fundację. [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13353[/url][/QUOTE] Asiu, ale ustalenia dogomanii były inne - mieliśmy solidarnie głosować na kandydata wybranego w głosowaniu dogomanii i miau, tym razem zostało wybrane schronisko w Radomsku - to na nie mają głosować użytkownicy dogo i miau oczywiście każdy głosuje jak chce i nie można nic nakazywać - ja akurat uważam, że takie wspólne głosowania mają sens, bo głosy się nie rozpraszają :) a Animalia może startować następnym razem znowu
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Misiu leć na pierwszą szukać domku! -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
no ale jazda! nie myslałam, że po tym paskudnym dziesiejszym dniu będę się jeszcze dziś śmiała do łez !! :megagrin::megagrin: fajny diablik z tego Fila :evil_lol: a Ciebie blueberry kocham -
Skrajnie wychudzona jamniczka juz w cudownym DS! GoniaP - DZIĘKUJĘ!
Ajula replied to CoolCaty's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] Bardzo hołubi małą Zuzię i wydaje mi się, że jej matkuje. Mała oczywiście to uwielbia :) [/QUOTE] może to jej właśnie pozwoli się ustabilizować psychicznie i emocjonalnie - obecność małej Zuzi ja widzę u nas, że mój Gacek który się boi nawet wiejącego wiatru - o wiele lepiej i pewniej czuje się przy Hexi, prawdę mówiąc bez niej na spacer nie wyjdzie hmmmm tylko że Zuzia chyba się niebawem będzie przeprowadzać? Ps. Imię Basia cudownie pasuje do chudziny :loveu: -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Najcięższe zadania przed Ela, ale sama nie będzie. jesteśmy także.[/QUOTE] podpisuję się