Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. bez wątpienia pójdzie tylko do doświadczonych ludzi, przecież naszym głównym priorytetem jest bezpieczeństwo ludzi i innych zwierząt
  2. tak, fajnie by było, jakbyśmy go wzięli
  3. ......i jeszcze z Kacprem [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/3017/misha018.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8765/misha019.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3593/misha020.jpg[/IMG]
  4. Lord pakuje się na kolanka do Weroniki :D [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/738/misha030.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9532/misha031.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2480/misha032.jpg[/IMG] POZDRAWIAM wszystkich , a szczególnie KOCHANĄ SUPERGOGĘ Wasz Lord :) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8720/misha034.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4162/misha035.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1842/misha008.jpg[/IMG]
  5. byłam dziś z wizytą u Lorda chłopak ma się bardzo dobrze :multi: jest wesoły i rozbrykany, ciągle zaczepia do zabawy, dogadał się z małą Gabi, nie szaleje wprawdzie z miłości do niej, ale też nie dokucza Gabisi Pani Agnieszka mówi, że Gabi przy Lordzie zrobiła się odważniejsza i bardziej otwarta - to się zgadza, bo za pierwszym razem jak u nich byłam siedziała pod stołem i bała się mnie, a dzisiaj cały czas przynosiła mi piłeczkę do rzucania i nawet łapkami opierała się o moje kolana :D Lord wygląda doskonale, widać, że dobrze się czuje w tym domu najbardziej kocha Weronikę - i z nią sobie najbardziej pozwala, gryzie ją po rękach, tego trzeba go jednak oduczyć ogólnie super :) cieszę się, że Lord ma wreszcie własną Rodzinę :multi: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4056/misha010.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1750/misha011.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8150/misha012.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3875/misha017.jpg[/IMG]
  6. ok, za chwile.......
  7. pięknotka, ma oczy jak Kleopatra :)
  8. [quote name='Asia_Rawicz']W piątek miałam telefon od Pani, która była zainteresowana adopcją Labi. Podałam numer do Anety, ale dla Pani problemem było to, że nie miała drugiego psa a w treści ogłoszeń jakie robiłam było napisane, że najlepiej dom z drugim psem.[/QUOTE] o rany, szkoda teraz by trzeba robić nowe ogłoszenia.......mrówcza robota :roll:
  9. a co słychać u Pikusia? może ciocia Rytka coś napisze.....??
  10. [quote name='SkarpetKa'] ...tfu,tfu ...a jakby co jakiś plan B?[/QUOTE] ogłoszenia i szukanie domu :roll: i obawa, czy dobrze trafi.......
  11. moja Hexi robi to samo, jak ma piłkę, to koniec koleżeństwa, nawet z tymi psami, które zna od szczeniaka tylko wiecie........co innego podchodzić z własnym psem do innego psa, a co innego z cudzym....... my nie znamy Cziki, nie chciałabym, żeby ugryzła Twixa, on chociaż słodziak, w wypadku ataku też może odpowiedzieć zębami :roll: ja nigdy nie miałam do czynienia z tą rasą, tzn. nie miałam osobistego kontaktu z amstaffami, tak się akurat złożyło, jakby Czika od początku była koleżeńska, to ok, ale nie jest - tu trzeba kogoś mądrzejszego niż ja ...... mam nadzieję, że może Ania? pojedzie z niunią na jeszcze jedno spotkanie z Twixem, bo aż mi się płakać chce, że Czika miałaby nie skorzystać z Takiego Domku.....
  12. pozwól, że wkleję :) [IMG]http://images37.fotosik.pl/712/e8b48179d9749a80med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/574/63c231b008ae67bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/752/01bb8dc5b562dcb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/758/0f9eb2511b91e1c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/740/bc1ca857e966e9edmed.jpg[/IMG]
  13. [quote name='aga_krzys'] możemy jeszcze raz spróbować przełamać lody, ale na innym terenie, najlepiej na pustyni, żeby Czika nie znalazła żadnych patyków :evil_lol:, bo jak jakiegoś znajdzie to juz klops[/QUOTE] dobre :D no niestety ja też nie jestem zachwycona stosunkiem Czikuni ido Twixa wprawdzie nie rzucała się wściekle na niego, ale jak się zbliżył, to warczała mi się wydaje, że ona tak będzie reagowała na wszystkie psy - to nie była szczególna niechęć akurat do Twixa - ona nie potrzebuje towarzystwa innego psa, człowiek i kij to wszystko, co ją interesuje ....a Twix jest taaaaki słodziak :loveu:
  14. oj Misha, ale się u Ciebie dzieje :) ile nowych osób! :multi:
  15. witamy nowe dogomanki :) dziękujemy za zainteresowanie się Mishką!
  16. [quote name='SkarpetKa'] Oby jutro wszystko poszło jak najlepiej![/QUOTE] trzymam mocno kciuki, bo taka cudowna psina zasługuje na wspaniały dom :)
  17. Supergosiu daj koniecznie dziewczynom coś do roboty, bo one nie znoszą pustki w przyrodzie..... Dodzio dziś pojechał, Kate i Bea smutaski - przyjechały do lasu szukać z nami psa, żeby jakoś sensownie spędzić czas kochane te nasze Bonki...:loveu:
  18. Majka rzeczywiście nie ma szczęścia
  19. [quote name='supergoga'] Mała budzi obawy Elooni, bo przekłada się leżąc na chorą stronę. Ale mam nadzieję, że nie uszkodzi niczego, co zagwoździowane i ześrubowane.[/QUOTE] Gosia mój Gacek wprawdzie nie był śrubowany, ale miał poważną operację stawu biodrowego i kości - też się kładł na tą chorą stronę a ja mdlałam prawie z przerażenia - nic się jednak nie stało
  20. miałyśmy dziś z WMNN odwiedzić Lorda, ale udajemy się do lasu, żeby ganiać za innym psem......... dlatego zadzwoniłam do Pani Agnieszki, żeby przełożyć odwiedziny na inny termin dowiedziałam się, że u Lorda wszystko ok :multi: pięknie się zadomowił, a dziś rano to nawet się wpakował Pani Agnieszce do łóżka ;) jest wesoły i zadowolony z życia tylko na ulicy startuje do innych psów - chyba uważa, że musi bronić swoją nową rodzinę, bo przecież przedtem inne psy mu nie przeszkadzały
  21. [quote name='mussimusk']Chętnie użyczę konta , prosiłabym o kontakt zaufanego kogoś z fundacji Animalia ,[/QUOTE] to Supergoga jest najbardziej zaufana i ona jest szefową
×
×
  • Create New...