[COLOR=blue]jak ktoś ma chwile załamania, jak ręce opadają, to trzeba przeczytać, co Gosia pisała o Reksiu 27.04.2010, a potem jeszcze raz obejrzeć teraźniejsze zdjęcia szczęśliwego Reksia[/COLOR]
Tak było:
[quote name='supergoga']Reksiem nikt się nie interesuje a najgorsze że Reksiowi nawet nie można zrobić dobrych zdjęć. Zamknięty w sobie mały piesek, taki zupełnie zwyczajny - chowa się w budzie i ze smutkiem stamtąd łypie okiem. Potrzebuje własnego domu, czuje się oszuakny, opuszczony i zdradzony.
I tak jest.
[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8397/reksio10.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/[URL=http://img691.imageshack.us/i/reksio10.jpg/]http://img691.imageshack.us/img691/8397/reksio10.jpg[/IMG]
[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8496/12102011033.jpg[/IMG]
[/QUOTE]
[B]Tak jest[/B] [B]teraz[/B] :)
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5420/reksiosznur.jpg[/IMG]