Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. wspaniały grzeczny mądry psiak! aż zazdroszczę :)
  2. nie mogę dużo, ale 10 zł na transport wpłacę podaj mi konto na pw, zaraz zrobię przelew
  3. fajne fotki, Balu bardzo pasuje kolorystycznie do tego wnętrza :D
  4. wolę jak się ludzie zastanawiają dłużej, niż takie branie psów na hurra i szybkie zwroty
  5. super :multi: a gdzie Fabian mieszka? W Poznaniu? Pan Edward na pewno zadowolony, że udało się pomóc rudaskowi :) Krzysiek pojedzie przy okazji po umowę
  6. przypominam ślicznego rudaska
  7. [quote name='supergoga']Cż, jak na telefon nie stać, to na utrzymanie psa też chyba nie? Tym bardziej że Tycjan spory jest.[/QUOTE] jestem tego samego zdania
  8. biedulka z tą łapką ale wygląda przepięknie :loveu:
  9. .........nie zapeszam, tak tylko sobie tu zaglądam
  10. [COLOR=blue]jak ktoś ma chwile załamania, jak ręce opadają, to trzeba przeczytać, co Gosia pisała o Reksiu 27.04.2010, a potem jeszcze raz obejrzeć teraźniejsze zdjęcia szczęśliwego Reksia[/COLOR] Tak było: [quote name='supergoga']Reksiem nikt się nie interesuje a najgorsze że Reksiowi nawet nie można zrobić dobrych zdjęć. Zamknięty w sobie mały piesek, taki zupełnie zwyczajny - chowa się w budzie i ze smutkiem stamtąd łypie okiem. Potrzebuje własnego domu, czuje się oszuakny, opuszczony i zdradzony. I tak jest. [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8397/reksio10.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/[URL=http://img691.imageshack.us/i/reksio10.jpg/]http://img691.imageshack.us/img691/8397/reksio10.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8496/12102011033.jpg[/IMG] [/QUOTE] [B]Tak jest[/B] [B]teraz[/B] :) [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5420/reksiosznur.jpg[/IMG]
  11. kochany piesek tyle czasu w boksie, a teraz wreszcie ma dobrze :)
  12. ja się po prostu zachwycam :loveu: ps. Krzysiek jutro o 10 nie może pomagać w łapaniu, ale potem do Ciebie zadzwoni i jak będzie trzeba to pojedzie pomagać w szukaniu
  13. obejrzałam wszystkie fantastyczne fotki [SIZE=3][COLOR=magenta][B]Stona ale te zwierzaki mają super u Ciebie :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE]
  14. zaglądamy :)
  15. jakaaa słodziutkaaaa :loveu:
  16. widać, że nowa zabawka mu się podoba, dobrze, że lubi się bawić
  17. ładne koteczki :)
  18. ach jak mi szkoda :diabloti:
  19. super bardzo się cieszę! dopiero drugi dzień u Stonki, a już takie dobre wieści :)
  20. prawda, też mi się bardzo to imię podoba :) Szefowa tak go nazwała
  21. kotek jest na stronie FdZ Animalia oraz na facebooku [url]http://fdz-animalia.pl/index.php?page=koty&id=1233[/url]
  22. koty fundacyjne będą w Palmiarni prezentowane :) [url]http://fdz-animalia.pl/index.php?page=aktualnosci[/url]
×
×
  • Create New...