Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. i ja też zrobię bazarek
  2. jaka to ironia losu, że obdziela takimi przeżyciami tych, którzy serce (i nie tylko) oddają biednym psinkom malagos wielkie wyrazy współczucia
  3. zapraszam (chyba ponownie ) na bazarek dla psiny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192945-Uwaga!-znów-dostawa!!-Ciuszki-od-40-do-50-dla-pogryzionej-Torpedy(Raji)-do-1.10[/URL]
  4. śliczna łaciatka, może szybko ktoś ją zauważy
  5. te trikolorki są takie cudne, że szkoda, choś moze na szczęście jesteście tak daleko bo miałabym zgryz
  6. Uff, dobrze, bo bałam się, że wet zaraz bedzie chciął oczko usuwać. A co z przepukliną ? trzeba maleństwo operować ??
  7. czytam , czytam i kamień z serca a i uśmiać się można :evil_lol:
  8. Z tym oczkiem to chyba trzeba się spieszyć, czy DT pójdzie do weta ? Ile kosztuje u Was wizyta ? Czy widać, że oczko boli ? Może spróbować internetowo skonsultować z okulistą jeśłi u Was nie ma ?
  9. bazarek dla suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/192945-Ciuszki-od-rozm.-40-do-ponad-46-dla-pogryzionej-Torpedy%28Raji%29-do-1.10[/url] zapraszamy
  10. A które to jest wpłata ? czy jeszcze ta z 12 sierpnia ? wpłacilam tez 14.09 za wrzesień w pierwszym poście w sierpniu są odnotowane 2 wpłaty, w lipcu żadna (a była 9.07), czy coś sie zgubiło ? ? [quote name='zuzka']Wpłynęły wpłaty od ; Iza!! - 5 zł IX MonAmiPet - 20 zł VIII ALDRUMKA - 10 zł VIII Bardzo dziękuje w imieniu Henia [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/1/186495bna73841p9.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/186495bna73841p9.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
  11. na razie śledzę i podnoszę
  12. Zapraszam na bazarek dla Lincolna: http://www.dogomania.pl/threads/192716-Buty-chusty-apaszki...-dla-Lincolna-do-27.09?p=15367415#post15367415 Podnoszenie mile widziane :lol:
  13. poprosze o pw z numerem konta, aby przekazac kaskę z bazarku
  14. oby, jak najszybciej Samborku
  15. Z niepokojem tu zaglądam, ale wieści dobre i niech tak zostanie
  16. Jak tam sunia ? czy faktycznie trochę lepiej ?????
  17. O matko, co za horror ! Gdzie one mogły złapać to swiństwo
  18. Podniosę, może ktos z warunkami zauważy biedulkę
×
×
  • Create New...