Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. czy to on ma się teraz zaprzyjaźnić z Lusią czy o innym Linku mowa na jej wątku
  2. Szarotko a gdzie te podhalany były ogłaszane, może w jakims szczególnym rejonie ?
  3. świetne zdjęcia , na dwóch pierwszych to niemal lato a sunia taka fajna, szkoda, że nikt nie dzwoni
  4. [quote name='Aldrumka']a więc Jordan nie został odepchnięty od łoża :evil_lol: [/QUOTE] to tylko żarcik, nie przyszło mi do głowy, ze izolujecie pieska zaskoczeniem jest dla mnie jego lgniecie do ludzi po latach w schronisku i jeszcze na łańcuchu
  5. pozdrawiam wieczorem sylwestrowym :)
  6. a więc Jordan nie został odepchnięty od łoża :evil_lol: zdrowia (nie włosogłówki) dla ludzi i zwierząt i pogody ducha :D w 2012 i później
  7. jasne takie jest ryzyko, ale chciałoby się żeby ryzykiem pozostało; a co to za pieszczoch pod lewą ręką ? bo pyszczka nie widać
  8. Faktycznie koszmar i ile zachodu, łapać, wciskać tabletki , sprawdzać kupki :( chociaż finansowo jakoś pomożemy a no i może hurtem jakoś można kupić taniej ?
  9. dziękujemy za wieści, choć smutne dziękujemy za opiekę nad Lincolnem i innymi beniami
  10. szkoda, że Fundacja Bernardyn nie chce napisaĆ nic więcej, mimo, że się logowała
  11. o udało się zrobić badania krwi, czekamy więc na dalsze wyniki i diagnozę
  12. trzymamy kciuki, żeby to były przejściowe zaburzenia
  13. aaaa pisałam do postu sprzed zdjęć :)
  14. tyle mordek to trzeba planować :) a potwory się ze sobą zgadzają ?
  15. zaglądam do mojej sympatii, ale już na pewno spi
  16. no jaka pięknie odżywiona dama - czekamy na domek, który to doceni
  17. [quote name='Pipi']Aldrumka, bardzo Cie przepraszam. Nie mam pojecia, jak mogłam przeoczyc, zapomniec(?), ze zapoczatkowałas deklarację na te klatke. Juz za minutke posyłam Ci namiary, jesli jeszcze chcesz wplacic. Przepraszam[url=http://smajliki.ru/smilie-506807463.html][img]http://s5.rimg.info/2652ceabe152a315126ee65c689908a6.gif[/img][/url][/QUOTE] nie ma za co przepraszać; super, że jest juz całość; na pewno jeszcze trzeba pokryc koszty transportu i u grosz sie przyda :)
  18. zapraszam na mały bazarek dla ślicznej suni, którą narazie nikt chyba się nie interesuje http://www.dogomania.pl/threads/219392-Na-noc-szaloną-lub-senną-dla-Brinki-do-26-grudnia
  19. [quote name='Aldrumka']pierwszy owoc pracy Pipi to ja :) jak zaczniecie zbierać pieniądze poprosze o nr konta[/QUOTE] równo miesiąc temu to napisałam, a konta nie dostałam :)
×
×
  • Create New...