Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Cześć, Feliksik:)
  2. Tu znajdziesz wszystko - oraz linki do poszczególnych psów [url]http://www.dogomania.pl/threads/223247-Hospicjum-Czarodziejki?p=18701004#post18701004[/url]
  3. [quote name='bela51'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/269/dsc01516wi.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6620/dsc01516wi.jpg[/IMG][/URL] W dniu przyjazdu tez wygladało na całe.[/QUOTE] Belu, jesteś nieprawdopodobna:p Przyjrzyj się dokładnie.
  4. Właśnie miałam pytać o to ucho - to nie jest świeże. Dziś wygląda tak - to jeszcze zdjęcia z przyjazdu do Magdy. [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6483/dsc01527nq.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/681/dsc01528fe.jpg[/IMG]
  5. Znajdzie się dom, Amico:) Już gdzieś czeka. A Clevisia to faktycznie maleństwo - może jakieś zdjęcia przy kolanie, na rękach? Zdjęcia zazwyczaj "powiększają" psa.
  6. [quote name='malibo57']Przyłączam się do zgłoszenia - zamówiłam na tym bazarku pakiet dla Borysa. [B][COLOR=red]LUZIA [/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]była dziś wczesnym wieczorem zalogowana, więc wysłałam do niej PW z prośba o wyjaśnienie - bez efektu.[/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Otrzymałam wczoraj PW od [B][COLOR=red]Luzi[COLOR=black] - [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]wyjaśnia, ze miała problemy z internetem, komputerem, zmianą pracy. Nie ma linków (?), kolega ma przesłać...itd., problemy z internetem ma nadal. Niestety, konkretów brak. Na pytanie, czy ogłoszenia ukazały się na portalach nie dostałam odpowiedzi.[/COLOR][/COLOR]
  7. Vectra, dzięki:) Wciaż czekamy na kontakt ze skarbnikiem - Martka chciałaby przejąć finanse Groma.
  8. Po zgłoszeniu na CK bazarkowym, Luzia, u której zamówiłam i opłaciłam pakiet ogłoszeń dla Borysa ( w listopadzie) poinformowała mnie na PW, że, pakiety sa dawno gotowe, ale miała kłopoty z netem i kompem, a potem zmieniła pracę i nie ma dostępu do linków, a teraz czeka na to, aż kolega z byłej pracy jej prześle. A, i jeszcze nadal nie ma netu w domu... Zero konkretu - pozostawiam bez komentarza.
  9. Jasne, rozumiem - wygladało na to, że Grom zostanie dożywotnio u Czarodziejki, bo nie nadaje się do adopcji i jest bardzo "specyficzny". Otóż Grom nie jest specyficzny, jest raczej klasyczny.
  10. [quote name='Szarotka']Bardzo sie ciesze ze zmiany, bo Grom mi lezal na sercu i na kieszeni :):) i mysalam, ze tak bedzie jeszcze baaaaaaardzo dlugo.[/QUOTE] Szarotko, Grom nadal leży Ci na kieszeni:) On ciągle potrzebuje deklaracji na utrzymanie w hotelu. Ja opłacam pobyt u Magdy, a potem koszt wynosi 450,- z karmą. Drobna korekta do opisu długiego spaceru Groma - kilkuhektarowy teren za furtką jest nieogrodzony.
  11. Martka czeka na info od figi nadrzewnej oraz na zmianę prowadzącego watek. Wstrzymajcie się chwilkę. Wracając do samego Groma - plany sobie, a Grom sobie;-) W czasie następnego spaceru stanął pod furtką i wyraził chęć pójścia dalej, więc Magda poprowadziła go aż do granic ogrodzonego terenu, czyli w sumie zrobili dystans ok. 3 km. Grom był bardzo zainteresowany eksploracją terenu - wrócił zmęczony, z powiewającym jęzorkiem. Już nie leciał do domu i klatki, wszedł spokojnie za Magdą. Jedyne co go niepokoiło w czasie spaceru to słyszalne z daleka szczekanie psów, ale odwrażliwia się dość szybko, bo awantura suki kojcowej już nie zrobiła na nim tak wielkiego wrażenia, jak wczoraj.
  12. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2162/dscf03357.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3101/dscf03448.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6959/dscf03459.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4329/dscf034810.jpg[/IMG] Koleżeństwo;-) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9960/dscf03336.jpg[/IMG]
  13. Pozdrowienia od Bierki:) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5380/dscf03191.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1867/dscf03202.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9374/dscf03223.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8905/dscf03294.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6520/dscf03305.jpg[/IMG]
  14. Jubu zbiera się do powrotu - Grom wraca z nim i już [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3505/dsc01519v.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/588/dsc01539u.jpg[/IMG] Jubu! jestem Twój! [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/2731/dsc01537u.jpg[/IMG] Grom pilnuje samochodu, żeby nie odjechał bez niego i cierpliwie czeka na otwarcie bagażnika - nawet dopadła go chwilowa drzemka. [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4454/dsc01552vz.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7954/dsc01553z.jpg[/IMG]
  15. Zapoznanie z Magdą - Magda na kolanach, w błocie, uspokaja psa dotykiem, o którym wspominałam wcześniej [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/66/dsc01512k.jpg[/IMG] Gromowi sprawia to ewidentna przyjemność [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7285/dsc01514lk.jpg[/IMG] Upomina się o pieszczotę, kiedy Magda przerywa głaskanie [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9905/dsc01515mq.jpg[/IMG] Nawiązuje kontakt wzrokowy [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6620/dsc01516wi.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/2348/dsc01511y.jpg[/IMG]
  16. Grom ma wielki potencjał i myślę, że wkrótce go rozwinie w pełni. Zdjęcia - 5 min. po przyjeździe do Magdy Grom obserwuje nową sytuację - nie ma zamiaru wysiadać [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/2783/dsc01476pj.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1373/dsc01477vg.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6659/dsc01479gn.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4538/dsc01484ik.jpg[/IMG] Jednak wysiadł - dla bezpieczeństwa został zabezpieczony dodatkową linką. [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/618/dsc01504o.jpg[/IMG]
  17. Dziś kończy się bazarek dla Ramzesa ( na pysio).
  18. Grom ma się dobrze. Dziś, po porannym spacerze, kiedy załatwił swoje potrzeby na zewnątrz, wypił wodę i zjadł śniadanie - jest karmiony z ręki. Spacer w nagrodę odbył na 10-metrowej lince, a nie na krótkiej smyczy. Dziś już Magda nie musiała sygnalizować zmiany kierunku spaceru zatrzymując się i kucając. Pies reaguje na delikatny sygnał ściągnięcia linki i podąża za przewodnikiem. Po nocy w kennelu było czysto, więc Grom jako pies czysty i kulturalny zostanie przeniesiony wraz z kennelem z hallu na salony. Grom nie zwraca zupełnie uwagi na kręcące się koło jego klatki psy domowe, natomiast boi się dużych psów w kojcach, szczególnie jednej suki, która wnosi pretensje, że obcy pies kręci się po jej terenie. Boi się, ale nie wykazuje aktywnego odruchu obrony, co dobrze o nim świadczy. Na jutro jest w planie rozszerzenie terenu spacerów oraz nagradzanie kłusem. Grom patrzył dziś bardzo zadziwiony, ale i ogromnie zaciekawiony na Magdę, która od czasu do czasu poruszała się truchtem.
  19. Dzięki - odpisałam:) Chciałabym jakoś zorganizować kastrację Jerrego, ale nie odważę się tego zrobić w warunkach kojcowych. Muszę znaleźć dla niego domowe miejsce na jakieś 2 tygodnie rekonwalescencji. Na razie nie mam miejsca w żadnym hotelu.
  20. Witaj Isadoro! Dziękuję za info i ogłoszenie dla Jerrego. Podam na PW swój telefon do kontaktu, bo Danka często nie może odebrać. Danusia przekazała nam opiekę formalną nad Jerrym.
  21. PW dostałam - dziękuję:) Domy zawsze prześwietlamy - nie oddamy Jerrego w przypadkowe ręce.
  22. [quote name='gosia7']może spróbujcie tu: "wITAWitam nazywam sie Grazyna Nowecka bardzo bym chciała zaopiekować sie sunią miałam przez 16 lat jamnika Felusia musiał odejsc ,bardzo mi brakuje pieska szukałam ale tylko chce mieć jamnika żadna inna rasa mi nie odpowiada bo mój Felus był jamniiem i tylko nastepny piesek może być jamnikiem" [email][email protected][/email] jamniczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/221995-Znaleziona-jamniczka-ju%C5%BC-w-DS-[/url]) ,której szukałam domu już znalazła DS, więc może warto zaproponować Waszego chłopczyka?[/QUOTE] Oo! Gosiu, bardzo dziękuję - już posyłam Jerrego na ten e-mail:)
  23. Na użytek własny nazywam to resetem behawioralnym. Tak dostałam telefon, że Grom wraca właśnie z drugiego spaceru - załatwił na zewnątrz wszystkie potrzeby, obwąchał teren. Szedł na smyczy za Magdą, na luźnej smyczy i utrzymywał kontakt wzrokowy. Przestraszył się suki w kojcu i chciał uciekać. Magda się zatrzymała, kucnęła, odwróciła, następnie wstała i poszła w innym kierunku. Pies poszedł za nią, podążył za przewodnikiem. Został za to nagrodzony klepaniem i drapaniem klatki piersiowej miedzy łapkami oraz drapaniem za uszami. Grom uwielbia dotyk, natychmiast się rozluźnia - inne nagrody są zbędne. Tak, zdjęcia będą, choć nie codziennie;-)
  24. To takie "życie na gorąco" - profesjonalna ocena będzie za jakiś czas. Bardzo proszę raz jeszcze o wklejenie opinii behawioralnej z 2010r. Odtworzenie procesu zmiany Groma z psa dzikiego w psa socjalnego to będzie fascynujące zajęcie. Myślę, że dla nas wszystkich.
×
×
  • Create New...