Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Ocelocik, a jaka jest perspektywa czasowa powstania hoteliku u Ani?
  2. No:) niemożliwy Grubasek
  3. Tabletki Światopełk już ma - widziałam na zdjęciu ten Stomorgyl:) Ja chętnie zasponsoruję żarciuszko - moge wysłać kurierem, jeśli dostanę adres na PW, Ivette. Lub przeleję kasę do Goni. Tylko proszę o info, ile puszeczek się należy.
  4. Cudnie! Bardzo wyrazista, prawda? To napięcie i oczekiwanie w oczach. Szkoda, że nie było tego zdjęcia w ogłoszeniach. Ziuteczka, startujemy z naszym pakietem, co? Z nową fotką:)
  5. Nie wiadomo. Na stronie jest jako "starszy ONk" - przykre. Zapytam, może Mru nadała mu jakieś "robocze" imię?
  6. No, własnie tu jadą nasze ONki Dwa z Radomia i ONek Trzeci z Konstancina:)
  7. Jak to brzydką?! Pięknie mu w czerwonym:)
  8. Mal, a ile jest stałych? Ile brakuje na trójkę? Dużo? Musimy uprosić Pieskie Aniołki;-)
  9. :loveu:Asiu, ja Cię kocham!
  10. Ekstras! To nie jest kolacja! To uczta:)
  11. OOO! A może ta rodzina mogłaby zabrać staruszka ONka z Konstancina do hotelu, do pani Joasi? Przeciez on tam jedzie:) Czy nie wypada o to prosić? Zwracam koszty paliwa, jasna rzecz.
  12. O rany, a ja całą niedzielę w samochodzie:( Ale wieczorkiem..;-)
  13. Mogę się trochę powymądrzac na temat karm? Intestinal Royal Canin polecam. Żaden pies, nawet ten, który ma biegunkę po ryżu z kurczakiem (gotowanym), nie dostanie rozwolnienia po tej karmie. Ona ma specyficzne właściwości, wchłania się przez osmozę, czyli nawet przy całkowicie zniszczonych kosmkach jelitowych ( np. po nosówce), przedostaje się do krwi i odżywia. Jest w formie "puszkowej". Można kupić w internecie - widziałam ostatnio na Krakvecie. Ale wystarczy wpisać w Google i wyskoczy. Nie miałam netu pół dnia, wiec nie doczytałam wszystkiego, wybaczcie. Czy były jeszcze jakies pytania. Stomorgyl jest antybiotykiem dedykowanym do zwalczania bakterii występujacych w jamie ustnej - podaje się często przed czyszczeniem zębów, żeby bakterie nie przedostały się do krwi, bo sa koszmarnie zjadliwe (vide: waran;-)) jest bardzo skuteczny. Aha, teoretycznie tej karmy nie ma w sklepach, ale de facto jest:) Sprawdzone, sama kupuje w necie wszystkie diety weterynaryjne.
  14. Czy ktoś już widział Czarka od tej Nocy Cudów? Ktoś go uprzedził, że idą zmiany? Jestem pewna, że on wyczuje zmianę nastrojów:) Ocelocik?
  15. Pani Joasia próbowała połączyć nas w jeden transport;-) Ze staruszkiem z Konstancina. Ciągle zapominała, że ja z innych stron. Mówiła, że jej się wciąż zdaje, że my wszyscy się znamy i razem działamy. Wcale się nie pomyliła:) http://hotelterier.pl/
  16. Damy radę! Nie pierwszy raz:-) Póki co, czekamy na info rozpoznawcze.
  17. To się cieszę:) Ten jego nos to można zjeść. Chyba mam hopla na punkcie psich nosów;-)
  18. [quote name='izabelka_70']mam juz wpłaty: 30 sonikowa 80 ms_arwi 450 malobo57 ---------------------------- 560 zł 17.12.2009 kochane dziękuje bardzo :-) kurcze jak te nasze banki szybko działają...[/QUOTE] Malibo57, gwoli ścisłości;-) Fakt, że w Gliwicach coś nie zagrało, prawda, Andzia?
  19. Miałam dziś wielką przyjemność rozmawiać z właścicielką hotelu, panią Joasią - chciałabym, żeby Uszatek już tam był:) Mielibyśmy wszyscy piękniejsze Święta. Jak wygląda transport? Jakieś pomysły, propozycje?
  20. U każdego weta albo w necie znajdziesz bez problemu. Jest od 25 do 60 zależnie od wagi i nasilenia choroby. Właź na Google;-) To info dla Goni66 o Cerenii.
  21. Cisza, niestety:(
  22. Kas, dziękuję! Po wstępnym badaniu wygląda, że psu nic nie jest - nie jest powypadkowy. Chciałabym zrobic mu jeszcze w Wawie podstawowa diagnostykę - układam logistykę. TZ Mru jutro dyplomatycznie wybada sytuację, bo tam nie oddają psów do Dt i hoteli. Chcą adopcji bezpośrednich. Tylko nie wiem, jakim cudem mieści się w tej definicji wywożenie psów na giełdę ( nie powiem, gdzie - wszyscy wiedzą). [B]UWAGA !!!!!!!! Prosimy wszystkich deklarujących o wpłaty i zgodę na objęcie sponsoringiem ONka z Konstancina. [/B]
  23. Juz jestem po rozmowie:))))) Jesli stan zdrowia naszego "konstancina" nie jest obłozny, to moze tez jechać do Mielca! Zajmie izolatke w budynku, przy biurze:) To biore sie do roboty i sprawdzam, co z nim własciwie jest. Dzieki wszystkim!
  24. Monday, transport to najmniejszy problem. On jest w Konstancinie - stąd mamy niezłe możliwości. Mam nadzieję, że ludzie się wypowiedzą w miarę szybko. Nie wiem, kto ma kontakt z hotelem w Mielcu? Red? Czy ktoś jeszcze? Nie bardzo ogarniam, jaka jest tam cena "w pakiecie". Ale myślę, że stałych deklaracji prawie by starczyło na 3 psy? A są jeszcze jednorazowe na weta i odkarmianie. O, dobry pomysł z tym rozliczeniem:) Będziemy mieć bazę do rozważań.
  25. Tak, Mru tak przypuszcza. On zajmuje miejsce, a przybywają nowe masowo:( Wszystkie z wypadków. W ciągu wczorajszego dnia inny "nieadopcyjny" piesek znalazł dom:) Ślepaczek Malizna może już w sobotę pojedzie do ludzi. Tan staruszek tylko leży w ciasnej klatce, zmienia pozycję raz na dobę... Ratunku!
×
×
  • Create New...