Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [QUOTE=jola od jadzi; Ok, juz nie będę tu pisała, sorki Gapciowy wątku...[/QUOTE] Gapcio pewnie nie ma za złe, ale wszyscy się pogubią... Założysz nowy?
  2. Jola, może mu wątek założyć, bo zaraz tu sajgon będzie...
  3. Spamuję po boksiowych ciotkach...
  4. ja umiem wstawiac mozna do mnie [email][email protected][/email]
  5. Jak ten facet jutro wraca, to nie będzie problemu z zabraniem suni?
  6. Napisała Ania: Pozytywny test na "złodziejstwo" cofnięty,dziś zakosił dwa pączki jak wyszłam i był bardzo szczęśliwy. Zgroza:evil_lol::evil_lol:
  7. To ja już nic nie rozumiem. Mniejsza o mnie, ale wet określił jej wiek? Co dalej z tym chłopczykiem? Szukasz transportu dla 2 piesków, strasznie to pogmatwane, sunia miała zostać na DT... Niczego na 100% nie mogę obiecać, ale mój TZ wybiera się 21 marca w stronę Inowrocławia jeśli by to coś dało to można pomyśleć. Niepewne jest tylko, jaka będzie pogoda, bo jeśli nieciekawa, to wyjazd będzie przełożony.
  8. Pooowitać Pluszowego:) Dla mnie też ruskie proszę, trzy sztuki albo sześć, będzie na dwa dni...
  9. Nam nie, ale Jola ma takie informacje. Najważniejsze, że Lucky nie potrzebuje interwencji w trybie pilnym. Zapiernicza jak mały samochodzik, na krótkim dystansie, ale zawsze. Gołym okiem widać, że zdrowieje, więc dr Sterna chyba tylko go "pobłogosławi" na dalszą świetlaną drogę życia, bo innej to nie będzie:)
  10. On jest chory, weźmie psa i co dalej? Znowu szpital, a pies na ulicę...
  11. Tam na Bemowie to normalna fabryka jest. Może "nasz" weterynarz coś powie. W końcu jego pacjent.
  12. Czytam po cichu ten wątek i kibicuję chłopaczkowi, ale ta sunia - wątek założony 28 lutego, przez 10 dni wet jej nie widział? Przecież ją to oczko boli, widać na zdjęciach jak je mruży, 10 dni dla oka to ocean czasu, być albo nie być. Chciałabym pomóc, ale jak można coś zrobić, skoro nie wiadomo, na czym stoimy. Na innym wątku dziewczyna pojechała do weta natychmiast, to przyciąga ludzi.
  13. [quote name='demi']a nie chciał by ktoś tej słodkiej mordce zasponsorować pieluszek :cool3: bo nam sie drastycznie kończą :oops:[/QUOTE] Jasne, że chciałby. Co jak co, ale majtki na kochaną dupcię zawsze;)
  14. [quote name='jola od jadzi']Misiu nasz malutki, pamiętam o Tobie tylko coś dużo wrażeń ostatnio...[/QUOTE] Misio wie o tym i się nie gniewa. Odsypia całą zimę na swojej kołderce w pieski i na jasieczku w pieski. Zapomniałam napisać, że pierwszy raz szczeknął na "intruza", już zaczyna się czuć u siebie :)
  15. [quote name='Madallena']o kurde :) szok :)...[/QUOTE] Nic innego mi nie przychodzi do głowy ;) Ale cudnie. Wuniowy post oczywiście autoryzuję, jak transport będzie za darmo, to albo na jedzonko, albo niech kasa idzie za nią do fundacji. Oby tylko się wszystko dobrze potoczyło i ta paskuda nie była złośliwa. Taki malutki, delikatny piesek, aż serce ściska, na poduszce na kanapie powinna siedzieć, a tam w mroźne noce - jak ta bida dotąd żyła nawet nie chcę myśleć.
  16. Przyjdzie pora i na niego, jestem dobrej myśli. Podrasuje się chłopaka u fryzjera, tak w typie yorka i zobaczycie:diabloti:
  17. Już Monday się potoczyła na tamten wątek:) A co z tym Misiem piszczącym? Może jednak sobie przemyśleli...
  18. Transportowo to jestem poza zasięgiem, zupełnie nie moja okolica... A nie znajdzie się dobra dusza, co przewiezie choćby komunikacją? Takie małe pypcie nie wzbudzają agresji u ludzi. W czwartek wiozłam pociągiem malucha, nic to, że popuścił i kupalem jechało ;)
  19. [quote name='RenW']Żeby Gapcio wiedział, jaki tu ruch i zaangażowanie.[/QUOTE] Żeby Gapcio wiedział, jaki tu zamach na jego klejnoty się szykuje ;)
  20. bo model jest cudo :)
  21. TP SA nie chciała podpaść aniołom i diabłom z dogo ;) poza tym dzień dobry
  22. Czlowiek śpi, a tu już nawet DT się zgłosił Dziewczyny, jesteście super!
  23. no, kto by się bawił w detal:diabloti:
  24. [quote name='furciaczek'] Dodalam fotki do pierwszego postu.[/QUOTE] Widziałam. Oby tylko była nadzieja...
×
×
  • Create New...