[quote name='hop!']A je i pije normalnie, czy na razie nie chce podchodzić do misek?[/QUOTE]
Je i pije.
[quote name='GochaT']Nie nie nie te pieniążki są Jurysia .[/QUOTE]
No dobrze, ale ja je mam, a sobie ich nie zostawię ;) Trzeba je dodać do jurysiowej puli i rozliczyć.
[quote name='Lidan']Był chyba podobny problem z Chanelką po zmianie miejsca. Nie robiła kupy. Gdy kolejny raz zmieniała dom profilaktycznie podawano jej już wcześniej nospe i tym razem nie było problemów z załatwianiem się. Może zapytać weta co on na to? To środek rozkurczowy. Od weterynarza, który sterylizował moją Kole wiem, że można bezpiecznie psu to podawać i Kola choć ważyła tylko 7 kg dostawała całą tabletkę.[/QUOTE]
Ronja wczoraj mi mówiła, że właśnie podpowiedziała nospę, więc może już dostał.
A w ogóle mi się śniło w nocy, że zrobił siusiu i może to był prorczy sen.