Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='gusia0106'] Bo już jednej z nich głowę miał w ryju, ale nie zmiażdżył więc ewidentnie ma przyjazne zamiary :) [/QUOTE] albo uznał, że najpierw trzeba oskubać, ale nie zdążył ;)
  2. Wyróżniłam gumtree na tydzień (do 11 maja). Zapłaciłam też majową deklarację.
  3. Zuch Juryś :) Pani nie bolała nad dywanem? Jeśli nie, to już go nie oddadzą :)
  4. Zapomnieliście mu nóżki podtuczyć i teraz nie pasują do reszty ;)
  5. Ale go miętoszą! Na ostatnim zdjęciu biedak ledwo zipie ;)
  6. Zaglądam tu tylko po to, żeby wreszcie przeczytać cudowną wiadomość, a ten osioł uparł się. Znowu mi się będą śniły jego siuśki :/ To już dwie doby.
  7. Mysza już dawno się w detal nie bawi :)
  8. No bo to psiak specjalnej troski :) Trafiło mu się, aż strach się cieszyć.
  9. A z czego tu się cieszyć - następnego przywleczesz ;)
  10. [quote name='hop!']A je i pije normalnie, czy na razie nie chce podchodzić do misek?[/QUOTE] Je i pije. [quote name='GochaT']Nie nie nie te pieniążki są Jurysia .[/QUOTE] No dobrze, ale ja je mam, a sobie ich nie zostawię ;) Trzeba je dodać do jurysiowej puli i rozliczyć. [quote name='Lidan']Był chyba podobny problem z Chanelką po zmianie miejsca. Nie robiła kupy. Gdy kolejny raz zmieniała dom profilaktycznie podawano jej już wcześniej nospe i tym razem nie było problemów z załatwianiem się. Może zapytać weta co on na to? To środek rozkurczowy. Od weterynarza, który sterylizował moją Kole wiem, że można bezpiecznie psu to podawać i Kola choć ważyła tylko 7 kg dostawała całą tabletkę.[/QUOTE] Ronja wczoraj mi mówiła, że właśnie podpowiedziała nospę, więc może już dostał. A w ogóle mi się śniło w nocy, że zrobił siusiu i może to był prorczy sen.
  11. Zaglądam, bo znalazłam link do wątku. Właściwie bardziej pobyć, bo niewiele mogę - chyba tylko pożałować biedaka.
  12. A ja chciałabym zapytać, kto robił banerek do bazarku (ten który sobie teraz wrzuciłam w podpis)? I drugie pytanie - czy dałoby się zrobić baner z Kajtunem właśnie taki z tym zdjęciem? Bo bym sobie "ponosiła", a to z kołnierzem mi nie podchodzi...
  13. Eno, eno - już było ustalone że Sonia jest masywna i słusznej postury, a nie żadna "Grubalinka" ;)
  14. Umowa z wszelkimi namiarami w drodze. Kopia u mnie.
  15. A ja myślałam, że on do kurnika szykowany na security ;)
  16. Matko, kolejny uparty, co się do domu nie wybiera. Ja się czuję trochę załamana ;)
  17. Fajnie, pewnie, że fajnie jak jest żarełko :)
  18. Aresik miał już wszystkie możliwe teksty, dowcipne, łzawe, krótkie i długie. Jako zwolenniczka konkretów, uważałam, że tak trzeba, ale guzik z tego było:) Ale i tak dom się znajdzie i koniec.
  19. Dziękuję za telefon, byłam dzięki temu na bieżąco :) Na szczęście niedługo wyjadą i chodzenie po schodach chwilowo odpadnie, a później będzie już lux, bo do jesieni Juryś za swoja panią wszędzie pójdzie. GochaT, ciągle mam te 50 zł od pani Jurysia, więc może bym Ci wysłała, pewnie wyjdą jakieś braki.
  20. Zaraz mam gości i nie będę mogła podglądać. Ronju, błagam, jak już się dodzwonisz wieczorem i dowiesz, jak pierwsze chwile, daj znać, bo mi głowa pęknie z nerwów ;) No i te 50 złotych Pani musi zadysponować...
  21. Albo może trzeba mu napisać w ogł. że nikt go nie chce od dawna ;)
  22. Kury by nie były zachwycone ;)
×
×
  • Create New...