Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Czekam na wieści od doktora. Oby to było coś do naprawy!
  2. Mgie ma chyba rację. To podeśle jej szczeniaka. Niech mała idzie pierwsza do domu - lepiej żeby to nie ona została w schronisku. [quote name='Nutusia']Ups, przepraszam - zdaje się, że się wcięłam mojemu imiennemu klonowi :) Też uważam, że bezwzględnie trzeba je ogłaszać osobno.[/QUOTE] nie wcięłaś się :) fajny tekst. Wczoraj wysłałam na PW do mgie wieczorem, co było. Czy jakis wątek dziewczynki mają?
  3. No, teraz super :)
  4. Przeredagowałam tekst: [url]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kamien-starszy-niebanalny-psiak-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ305974686[/url] zdjęcie z kotkiem dołożyłam takie bardziej obyczajne, choć korciło mnie to drugie ;)
  5. Szczeniak nie ma domu? No przecież takie maluchy momentalnie znajdują... Doczytałam że mamusia ok. rok (jakaś przyspana jestem dzisiaj) - też nie staruszka ;) edit: zrobiłam gumtree na razie
  6. Ma bardzo sens. A kosztuje albo 20/tydz. albo 50/mies., ale można podmieniać psiaki.
  7. Nie zakładam więcej wątków, bo zanim się coś zadzieje to przenosic trzeba ;)
  8. Pójdzie, pójdzie ;) Zwolniło się miejsce :) Grafi pojechała do domu, więc na wyróżnionm gumtree jedzie trzeci pies w tym tygodniu :D [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Rudolf-zielonooki-chce-do-domu-W0QQAdIdZ304344545[/url]
  9. [quote name='alice midnight']Miałam drugi telefon w sprawie adopcji! Pani z Wołomina też bardzo zdecydowana pojechać i zmierzyć się z Kajtem. C[B]zy ktoś orientuje się w dojazdach z Błonia do Teresina? Czy tam jeżdżą busiki?Czy trzeba taryfą?[/B][/QUOTE] A to nie była żadna pani tylko co innego... a ja myślałam...
  10. Napisałam do mgie prośbe o pakiet. Allegro na pewno się przyda.
  11. Która panią? Z Błonia czy Warszawy ?
  12. Na razie poszedł jako Rudolf. Módlcie sie, żeby do "metra" się załapał ;) [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudolf-zielonooki,46051[/URL] Tekst ma taki - krótki - bo i tak jakby co - pójdzie jedno zdanie. Mały, wycofany, smutny, łagodny psiak w schronisku traci radość życia. Zaczipowany, wykastrowany. Dogaduje się z psami, nie jest typem dominanta. Szukamy kochającego cierpliwego domku, który pomoże wyjść mu z depresji. Psiak jest wielkości między beaglem a jamnikiem, waży ok 12 kg
  13. [quote name='majowa']w takim razie prosimy o krótki tekst no i to imię, tak jak napisała mmd bez lania wody, nawet mało ale konkretów powinno wystarczyć Cos w stylu: Mały wycofany, smutny, łagodny psiak, zaczipowany wykastrowany? dogaduje się z psami, w schronisku traci radość zycia szukamy kochającego cierpliwego domku, który pomoze wyjść z depresji kontakt na ciebie kora? może macie cioteczki jakieś pomysły na imię? edit: kizi pisze ze wykastrowany[/QUOTE] Majowa - coś koło Twojego tekstu już ukleję :) Jeśli jest szansa zrobienia chłopakowi paru fajnych zdjęć przez kraty czy jak się da to tylko podniesie jego szanse. Możemy próbowac. Poker wołała, że zapłaci za ogłoszenia :)
  14. Chyba już dojechali z tego Sosnowca. Kciuki zaciśnięte ;)
  15. Ok, to jeśli zwolni mi się gumtree dzisiaj, a pewnie się zwolni, bo ludzie z Sosnowca pojechali do Radomia (psicę wypatrzyli na FB) to wrzucę go z tym co ma. Na litość nie ma co, tylko konkrety. Co wiemy? Wykastrowany? Ile toto może ważyć? Dokąd sięga człowiekowi, do pół łydki? Z psami chyba ok? O kotach nie wiemy nic i się zapewne nie dowiemy...
  16. Oki, to ja zaklepuję moje ulubione gumtree :) Agata tylko niech da znać, jaki kontakt.
  17. Dziewczyny - tekst - nie za długi. Jakiś kontakt. Dobrze napisać do [B]mgie[/B] - robi szybko ogłoszenia. Jeśli ta mała pójdzie do domu to Reksiowego wyróżnienia na gumtree zostanie jeszcze 3 dni i mogę chłopaka wrzucić. Tak koło południa jutro
  18. [quote name='majowa']na Reksiowych chyba juz nie da rady[/QUOTE] Na Reksiowych teraz ta mała czekoladka leci, ale może jutro pójdzie do domu...
  19. Dałoby się zrobić jeszcze zdjęcia? Z tych tylko to pierwsze jest fajne. Na sukces Reksia złożyło się kilka czynników, ale zdjęcia są bardzo ważne. No i konieczna jest dobra współpraca. Adopcją Reksia zajmował się radomski schron, więc nie sądzę, żeby podali kontakt, zresztą tam się załapały inne psy po tej naszej "kampanii".
  20. Drugi Reksio - majowa, dobrze, że napisałaś.
  21. Szaleją? To wszystko w normie :) To zdjęcie jest mocno "eksportowe" (tak na przyszłość): [url]http://img707.imageshack.us/img707/5196/dscf0207a.jpg[/url]
  22. [quote name='Ellig'][I][B]Jutro od godz 10:00 wszyscy trzymamy kciuki[/B][/I], pojawil sie na horyzoncie bardzo powazny dom dla Grafi!Mialam rownie powazna rozmowe , Panstwo, malzenstwo z Sosnowca jada jutro do Grafi do schroniska. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] No ta, ja sobie na tarasie szampanskoje i frukty (czyli musujące i ogórek kiszony) :) , a tu domek się zrobił. Coś niesamowitego, co się dzieje ;)
  23. Pod dwóch butelkach tego musującego elementu baśniowego jeszcze się przyczłapałam powiedzieć dobranoc :)
  24. Pozdrawiam z Łodzi ...Summertime... :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/ksika.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6169/ksika.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...