-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Na razie bardzo się boję Kelbiego, to wielki, czarny potwór [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/yoni1.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/660/yoni1.jpg[/IMG][/URL] A tu już wykąpany i pachnący: [U][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/kosm004.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4675/kosm004.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/U][URL="http://imageshack.us"][/URL]
-
29 września Jonik pojechał do nowego domu k. Kluczborka i zamieszkał z fajną rodziną oraz koleżanką - sunią :multi: A tak było: Odeszła nasza koleżanka z dogomanii, Zuzka. Wiele psiaków znalazło u Niej dobry, kochający dom tymczasowy. A teraz Jej własny pies znalazł się w potrzebie. Rodzina zajmie się drugim z psiaków Zuzki, Małym, Yoni szuka domu.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a....%28*%29-%28*%29-%28*%29[/URL] Jonik to 6-letni yorkowaty maluch. Poznałam go w marcu, kiedy u Zuzki tymczasowała się psia rodzinka, za którą czułam się odpowiedzialna. Jonik jest psiakiem bardzo spokojnym, bojącym się i lubiącym siedzieć w bezpiecznych miejscach (najlepiej czyjeś kolanka, ostatecznie może być miejsce na łóżku obok człowieka). Waży 5 kg. Dziś go zabrałam do siebie na BDT, bo uważam, że tak trzeba było zrobić. Nie chciałam go stresować, więc zdjęć mało [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/yoni.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2/yoni.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Jutro lecimy do weta, bo chłopak coś mi jakby pokasływał dzisiaj. Priorytetem jest kastracja. Książeczkę zdrowia dostałam, a tam szczepienia nieaktualne, więc muszę jutro z wetem pogadać, co i jak po kolei. [U] [B]Finanse Jonika:[/B][/U] [B]Wpływy z bazarku: 124,50 [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/215214-Zako%C5%84czony-Kosmetyki-na-kastracj%C4%99-Jonika-do-28.09[/URL][B] Wydatki:[/B] 22.09. - wizyta, antybiotyk na gardziołko, czyszczenie uszu, krople do uszu do domu, odrobaczenie, przegląd techniczny [B]86 [/B] 24.09. - gardziołko (antybiotyk i jakiś drugi specyfik w zastrzyku), wizyta -[B]27[/B] 24.09. 5 kartoników Bozity - ok.[B] 30[/B] (nie pamiętam, ale to i tak moje fanaberie z własnej kieszeni ;)) 26.09. ostatni antybiotyk (gardło) i badanie krwi przed kastracją - [B]80 28.09.[/B] Kastracja [B]173,85+ [/B]ząbki[B] 43,20[/B] [B]Razem 217 [/B](częściowo sfinansowane bazarkiem) [B][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8831/rachjonika.jpg[/IMG][/B]
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Malutki Jonik już u mnie. Trzęsie się trochę ze strachu i brzydko charczy, jutro pójdę z nim do weta. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Frykas ma dom, więc pewnie nie wie. Czy jest jakaś lista osób, które ida na pogrzeb? -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Jeśli ten mały gapowaty york by nie miał gdzie się podziac (choć wątpię) to moge go przechować, a później ew. Agata51 go przechwyci. Zreszta powinien szybko dom znaleźć. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ten czarny chyba był syna czy kogoś z rodziny... O nich też musimy myśleć, żeby nie wylądowały nie wiadomo gdzie. Poproszę konto na PW, dokładam się do wieńca oczywiście. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Dowiedziałam się dopiero co. Poznałam Zuzkę, tymczasowała mi sunię ze szczeniakami - tak mi przykro :( Dwie sunie z DT jadą do Donki, a dwa psiaki Zuzki, co z nimi? Tam jest york, mały, bojący się wszystkiego i większy czarny kundelek. Czy rodzina się nimi zajmie? -
Mycie nóg w Silnicy na drogę już się odbyło, a kiedy ta wyprawa? Coś się kluje?
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dorobello, racja, nie zawsze działa, bo zachęcona sukcesem, próbowałam tego z kolejnym psem, kiedy jeszcze miał klejnoty, a blisko gdzieś była pachnąca sunia. Tylko on był chłopak z Bródna, twardziel, więc wył dalej z błędnym wzrokiem :D Inka - jakie decyzje? Jestem bardzo mocno spragniona Twoich sukcesów wychowawczych :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
To ziółka są, prawda? Na pewno mu nie zaszkodzi, a gnojek musi się choć trochę naprostować. Ja jestem za :) Ale pana Dudę albo pana Piotra też trzeba - może jak się wszyscy uwezmą to będziemy mieli aniołka :) Jeden z moich psów, głuchy od małego jamnik, piłował się, jak zostawał sam, a że nie słyszał, co wyprawia, darł się wniebogłosy. Wet (zresztą chyba ten, do którego chodzi Kajtun) zapisał syropek na uspokojenie, hydroxizynę. To nie żadne ziółka tylko dość słaby ale jednak mózgotrzep :) Psu pomogło, bo zasypiał, a później już wypracował sobie mechanizm bez chemii, że jak państwo poza domem to idzie się spać :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A on odbiera maile teraz? Bo mój mąż jak wyjeżdża to choćby się waliły kontynenty, ma swój święty wypoczynek :) -
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Właśnie przyszłam sprawdzić, co słychać i jakby co - zapytać, czego on jeszcze nie w domu, ale widzę, że wszystko w normie :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino']Piotra A.? :)[/QUOTE] Tego, co u Ronji bywa i zrobił z Kaluchnego geniusza :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
To uderzaj najwyżej do Piotra, ta sama ekipa. Nie ma co z diabelstwem czekać dwa tygodnie ;) -
Ogonek najważniejszy :) Jak ogonek zaczyna wyglądać wesoło, to jesteśmy na dobrej drodze :)
-
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja też, ja też :) -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
mmd replied to conceited's topic in Już w nowym domu
A Dyzio korzysta i podwąchuje :) [url]http://img832.imageshack.us/img832/5757/p9010044.jpg[/url] -
Taka paskuda czy przymulona po narkozie? Biedna Negrusia
-
[quote name='Alla Chrzanowska']Pokaż, no pokaż Nusię!!! Plisssss[/QUOTE] Ja pokażę:): [url]http://www.dogomania.pl/threads/214805-Niechciana-Nusia-prawdopodobnie-w-ci%C4%85%C5%BCy[/url]... małe toto i liche ;)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']a na mnie ciotka nie krzyczysz ze nie dokładam obiecanej dychy ja mam ostatnio galopujaca skleroze i odklejenie od rzeczywistosci pourlopowe[/QUOTE] Nie krzyczę, bo na nikogo nie krzyczę :) No i Ty zawsze pierwsza do kupowania na bazarkach u mnie, to grzechem byłoby krzyczeć :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Pan Duda współpracuje z panem Piotrem, który "obsługuje" psy Ronji, więc powinno być ok :)