Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Co masz na myśli:niewiem:
  2. Nie wiem, nie stosowałam ale dużo ludzkich leków stosuje się u psiaków więc można skonsultować z vetem - zawsze to nie chemia ....
  3. Przeczytałam cały wątek po raz drugi (kiedyś go czytałam jak były początki i zamieszanie ale go zgubiłam) cudowne zakończenie.Ja chciałam dodać swoje 5 groszy, czytałam o jej kłopotach z nawracającym pęcherzem a zbliża się znowu zimno - gdyby znowu coś było nie tak to może spróbować kuracji z preparatami z żurawiny (tfu, tfu to tylko tak na marginesie....Pozdrawiam całe towarzystwo:B-fly:
  4. Ale super wieści :multi: nie mogę deklarować na stałe ale czasami na ratunek :roll:
  5. Zaznaczam małego.....
  6. Zaznaczam te wątek :p
  7. Bardzo się cieszę, że pańcio dał się przeknać :loveu::loveu::loveu::loveu: - szczęśliwego domku :loveu::loveu:
  8. I byłoby super :loveu: no to czekamy co wyniknie z tych negocjacji ;)
  9. Super malutka :loveu::multi::loveu::multi:
  10. Livka dzięki za zaproszenie - pozdrawiam Szelmunię :loveu: mogę wspomóc jednorazowo 20 zł....
  11. Ale wiadomość, ja też trzymam :thumbs:
  12. [quote name='zuzka']Wpłyneły wpłaty od ; OCZKA_ - 30 zł IX,X,XI HALIZA - 20 zł XI,X W imieniu Groszka bardzo dziękuję [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/6/blauw-roos.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/blauw-roos.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Zuzka HALIZA do X (października) :eviltong:
  13. Bardzo mi smutno :-(:-(:-( wiem co to odejście takich uratowanych futrzaczków :-( bądź Reniu dzielna, tak miało być ale te chwile szczęścia dałaś mu Ty:loveu:
  14. Nie było mnie dwa dni na dogo a tu takie fajne wieści :Cool!: Poker jestem w szoku :loveu:, a ty sunieczko zdrowiej szybciutko.....
  15. Życzę kolejnych rocznic i bardzo cieszę z kolejnych szczęśliwych dni......
  16. Taka troszkę terierkowata (może coś koło walijskiego);)
  17. No, masz szczęście może uwierzę, że to tylko pomyłka :roll: o moich zaległościach od sierpnia :lying: a swoją drogą to wystraszyłam się, że coś ze mną nie teges :wallbash:
  18. Ciapuś proszę ściągnąć mnie z [B][U]czarnej listy[/U][/B] :mad:byłam dzisiaj w banku i wpłaciłam 20 zł 8 09:eviltong: , dzisiaj też wpłaciłam 20 zł :eviltong:, to są wpłaty do października włącznie ;) Oby ten domek znalazł się jak najszybciej Grosiu :-)
  19. No to super, bardzo jestem ciekawa jak sobie radzi :roll::evil_lol:
  20. No to witam bezimienną dziewczynkę :eviltong::loveu:
  21. Ale obciach ja wpłacałam w banku moje deklaracje i nie wiem jak to się stało:oops::oops::oops: -dałabym sobie głowę uciąć, że zapłacone :crazyeye: jutro wszystko wyreguluję :cool3: przepraszam Grosiu :p
×
×
  • Create New...