-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images50.fotosik.pl/438/147303d76cb63d46gen.jpg[/IMG]I jeszcze raz..... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images38.fotosik.pl/431/c918c708da342795gen.jpg[/IMG]Tomik -poszukiwacz :evil_lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/437/e78a758f1fcb5395gen.jpg[/IMG]Amanda, bez ubranka:wallbash::wallbash: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/437/ce40a1c627e055eegen.jpg[/IMG]Właśnie wychodzimy zimową porą ;) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Postaram się może jutro :roll: - wyjścia mamy krótkie więc niewiele możliwości ;) -
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
haliza replied to elaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Za to Aisa to chyba całkiem ślepa - przecież Ciapek to jej druga połówka i idealny kompan do wspólnego tropienia wrednych myszy :mad:[/QUOTE] Też tak myślę, że chyba się nie poznała :niewiem: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Pamiętaj kochana że to krótkonosy - nie ogrzewają prawidłowo powietrza oddychając przez nos więc szybko mogą złapać przeziębienie /ew.zapalenie płuc/.Jak są tak ujemne temp. to tylko robimy co mamy zrobić i do domu.Nie ma żadnych harców. Haliza [B]taks[/B] szyła fajne ubranka... Napisz do niej może uszyje dla Amandy - ona to robi szybko i profesjonalnie Napisz że chcesz model [B]niskopodłogowy kwadrat[/B] i podaj obwód za przednimi łapkami i długość od karku do końca grzbietu. Oczywiście jak ktoś jeździ z psem na wystawy i drży o włos a pies nosi papiloty to takie ubranka odpadają - tylko ocieplany ortalion z każdej strony. Ja wystawy mam za sobą psy mam podcięte a Amanda też raczej papilotów nie nosi :evil_lol: więc jak najbardziej polecam:) Osa dziękuję, że trzymasz puls i służysz zawsze radą, znalazłam jakiś sklep i zamówiłam 2 kubraczki i czekam na nie z utęsknieniem. Jeden podbity flanelką a drugi polarem. Amanda wypadała i robiła dwa kółka i było po wszystkim :eviltong: ale Tomiś musi chwileczkę poszukać odpowiedniego miejsca :mad:.Jak mu się pomyliły kierunki to wskakiwał w śnieg i musiałam go ewakuować a robił przy tym prześmieszne miny:evil_lol:. Ja wiem o tym, że mają krótkie nosy i nie przedłużam - Amanda ląduję w domu a Tomik jeszcze 10-15 min i też do ciepełka :-) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No, udało nam się nawet to wspólne zdjęcie :p , ale tak spały tylko jeden raz a teraz każde oddzielnie... U nas zima na całego, Tomik uwielbia buchanie po śniegu i musimy chodzić na raty bo nie mam jeszcze ubranka dla Amandy a ona wraca szybciej do domu, wręcz w podskokach dobiega do drzwi (dzisiaj wieczorem było -15):crazyeye: -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
haliza replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I fajnie, że mały się otwiera - może już na dobre :p -
[quote name='Poker']wieso, czyli mamy tyle samo zwierzów teraz, bo po 5 sztuk.My 3 psy i 2 koty ,a Wy odwrotnie. Doszłam do wniosku ,że tyle przezwisk ile ma Zunia , to chyba jeszcze żaden pies na dogo nie miał. Uzupełnijcie , jeżeli jakieś pominęłam. Grzywka, golasek, gremlinek. ET, Yoda, żyrafka, struś, kosmitka, ufoludek,pisklak, a my jeszcze dodaliśmy wczoraj wielbłąda ze względu na wargi i miny jakie nimi robi.[/QUOTE] Skoro się licytujemy, to ja też dołączę swoje 5 groszy 5 kotów :crazyeye::ylsuper:+ 1 co drugi tydzień i 2 psy :bigcool:. Ja też postąpiłam mało rozsądnie zamiast jednego wzięłam 2 bo nie mogłam podjąć decyzji którego zostawić :evil_lol::eviltong:
-
Niewidomy Ciapek kerry blue-już po operacji - widzi I MA NOWY DOM !!!
haliza replied to elaja's topic in Już w nowym domu
Zimowe zdjęcia są super, Ciapek cudowny.... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
To jest właśnie to:mad: , ale zobaczymy może coś się wybierze :evil_lol: -
I to jest suuuuuper wiadomość, oby tylko szybko wydobrzała :multi:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Postaram się chociaż on ciężki do obfocenia bo kiedy tylko się przymierzę to zamiast pychola ogon ;) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Iv, jesteś wielka dzisiaj zrobiłam mały kroczek do przodu - wklejone zdjęcia i głupoty wykasowane :bigcool: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Chciałam się pozbyć banerku - banerek zniknął ale te durnoty zostały:placz: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ja też się cieszę, obym za dwa dni znowu coś nie pochrzaniła :cool3::p -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
:evil_lol:[IMG]http://images35.fotosik.pl/259/9da3918e87aec5aagen.jpg[/IMG]ciekawe może tym razem -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Może masz rację - nie wymazuję... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
To więcej niż pewne, że tak właśnie robię.....no trudno może jeszcze raz spróbuję ale nie dzisiaj.... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[URL]http://images37.fotosik.pl/399/6167881399f4b88egen.jpg[/URL]