Dziewczyny, błagam :modla::modla::modla: wybierzcie mu jakieś imię jak na teriera przystało :roll:
to cudowne zwierzę :roll::p a charakter wiadomo, terierek :eviltong:.
Teriery to moja miłość :iloveyou:, gdybym tylko mogła :-(, ech :cool3:, ale będę mu kibicować żeby znalazł się ten domek najlepszy z najlepszych :bigcool: