Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Nie masz jeszcze Franusiu domku, ale kochane cioteczki...
  2. Ale metody :crazyeye: mówią, że przemoc zabroniona:mad: ha, ha, ha musi cioteczka nabrać ruchów przy tym cudaczku :loveu:
  3. O widzę, że się cioteczki rozkręciły :evil_lol: zobaczymy czy coś się nada :razz:
  4. Majaa prosiła żeby było coś brzmiące podobnie jak Ciapek bo on ładnie reaguje na to imię :roll: i tu jest właśnie ten haczyk :diabloti:
  5. No to konkurs na chrzestną mamę rozpoczęty :olympic::olympic::olympic:
  6. Poker - ale masz pieszczocha futrzastego inaczej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Do schrupania w sam raz :evil_lol: tylko gabaryty :nono:
  8. Ja miałam 15 lat 1 erdela a kerraki pokochałam wirtualnie :loveu: - widok ich kwadratowych pysioli i ten wiecznie szczenięcy wygląd przyprawia mnie o palpitację serca :Cool!: Przekochane psiaki - może coś mi wpadnie do głowy, ale Ciapek :roll: jakoś ciężko wymyśleć mi coś o podobnym brzmieniu.....
  9. Ale super :loveu: , ja myślę, że ona Was próbuje i odkryła, że na wiele może sobie pozwolić:diabloti: -przecież to takie biedne maleństwo :megagrin: .Jest bardzo mądra i musi się troszkę nauczyć posłuszeństwa :evil_lol:
  10. [quote name='Majaa']Haliza to ja Cię błagam:modla::modla:, wymyśl jakieś imię byle podobne w brzmieniu, bo na Ciapka reaguje świetnie i nie ma co mu mieszać już bardzo w główce! Opanował również prawie "stój!" i "Schody" Dzisiaj na budowie dostał /dosłownie/ oklaski za pokonanie dwóch pięter w dół po schodach![/QUOTE] Więc kiedy to tak wygląda to się poddaję :mdleje:dobro psiaka najważniejsze :loveu: - muszę to przełknąć- terier Ciapek :roll: -no dobrze :cool3:. To bardzo pojętne i uparte psiory :evil_lol: jeszcze tylko żeby domek się znalazł :gent:
  11. To szczera prawda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. No to super :) mają szczęście, że trafią do Ciebie :loveu: a koteczek duży :p Ja jak przywoziłam swoją seniorkę :kociak: to zapytałam niewinnie co by było jakbym wzięła kotka :diabloti: mój TZ rzekł "rób co chcesz" i kiedy drugiego dnia wrócił z pracy- Na oknie siedziała Finucha przywieziona z Warszawy:roll:
  13. Znalazłam was na metamorfozach, i faktycznie dziewczyny mają rację, że psy są podmieniane :crazyeye::roll::eviltong: - kiedy ogląda się pierwsze zdjęcia i kolejne w domku to aż trudno uwierzyć :roll: .Jest cudowna i wreszcie szczęśliwa :loveu: mówi to całym swoim pycholem- wymyziaj ją bardzo mocno bo na to zasługuje a żeby się o tym dowiedzieć musiała przyjść pod twoje opiekuńcze skrzydła :iloveyou: A skąd ten nowy nabytek ;)
  14. Dziewczyny, błagam :modla::modla::modla: wybierzcie mu jakieś imię jak na teriera przystało :roll: to cudowne zwierzę :roll::p a charakter wiadomo, terierek :eviltong:. Teriery to moja miłość :iloveyou:, gdybym tylko mogła :-(, ech :cool3:, ale będę mu kibicować żeby znalazł się ten domek najlepszy z najlepszych :bigcool:
  15. O kurde, ale pychol :crazyeye::Cool!:- po prostu wymiękam :roll::multi:, te kuce to rewelka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Trzymaj za nas kciuki, oby wszystko było dobrze -myzianka dla twoich futerek :loveu:
  17. Zawsze miałam duży gabaryt pojedynczy plus gromada kotów :wolfie::kociak::wolfie::kociak::Dog_run: A teraz i tu gromada i tu :Dog_run::Dog_run::wolfie::kociak::wolfie::kociak:
  18. Chyba zwariowałam ale zabieram go razem z Amandą:wallbash:
  19. A, czyli to znowu prawie Twój chrześniak :loveu:, piękny misio myślę, że będzie mu u mnie dobrze :evil_lol:
  20. Czy już wróble o tym ćwierkają:p
×
×
  • Create New...