Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. http://www.dogomania.pl/images/editor/createlink.png
  2. I znowu kolejny rok się zaczął :-( oby okazał się lepszy dla Twoich braci .....
  3. Faktycznie, to mogło by się udać.Tylko ilu listonoszy trzeba byłoby poprosić :roll:
  4. To zawsze tak jest - jak czekał to nikt nie pytał, a jak ma domek to oho ho. Ale to dobrze, może jeszcze jakaś bidulka znajdzie domek.
  5. Aż 9 :crazyeye:, jak ten czas leci, ale faktycznie się zasiedział - dobrze,że już u siebie kłapouszku. Myślę, że jakaś biedulka zajmie jego miejsce ;) żeby się odrodzić na nowo :razz:
  6. Tak, tak niech się spełnią :loveu:
  7. Szczęśliwego -my też dołączamy:cunao: .Amanda schowała się do szafy przed wybuchami petard, Tomiś do łazienki ale poza tym wszystko dobrze.I mamy Nowy Rok - oby był lepszy od tego poprzedniego :p
  8. Ale super wiadomość - dopiero tu dotarłam ,[B]GROSIU[/B] powodzenia w nowym domku, bardzo, bardzo się cieszę :multi::loveu::multi::loveu:
  9. [color=red][size=6][b]szczęsliwego nowego roku![/b][/size][/color]
  10. Tak, tak teriery to małe bestie :diabloti: te niewinne minki wyrośniętego szczeniaczka i minki z serii nie wiem o co chodzi :roll: nie pozwalają ich nie kochać :loveu::eviltong:
  11. No to czekam cichutko na wieści :user:
  12. [IMG]http://mojekartki.eu//kartki/47/3/m/3068s.gif[/IMG]
  13. I nic u malutkiej z domkiem :shake:
  14. Witam nowego pysiolka :loveu:
  15. I super, oby kolejne lata spędził szczęśliwy i kochany:BIG:
  16. [COLOR=red]SERDECZNE[B][IMG]http://www.mojekartki.eu/kartki/47/3/d/3079.gif[/IMG][/B]ŻYCZENIA OD TOMIKA I AMANDY :BIG: [/COLOR]
  17. Agucha Amanda chodzi tylko po osiedlu, a u nas soli nie sypią, ona ciapie gdzie ją naleci myślę jednak, że jeszcze nie jest ufna, dopiero próbuje odkrywać brzuszek a zrywa się do tego ciamkania jakby ją ktoś szpilką dziabnął.Nie gryzie się żeby się ranić tylko jest taka umamlana. Dzisiaj damesa spała rano po wczorajszej kąpieli a ja z Tomikiem poszłam na ranny spacerek,.....i......i kupiliśmy choinkę.Troszkę miałam do domu, ale kiedy tylko ją stawiałam mój kawaler oświadczał wszystkim, że nasza :mad: dobrze, że w drodze powrotnej to nie miał już czym bo inaczej chyba przebiłby zapach świerku ha...ha..:cool3:
  18. Może i wirusik, chociaż moja Amanda w tamtym tygodniu zgoniła mnie o 2 w nocy, ale później przypomniałam sobie, że zjadła porcję marchewki z groszkiem swoją i Tomika :roll: i chyba przegieła :eviltong:
  19. Jak liże to jest różowe a jak nie liże to normalna jasna skórka Futerko jej przycinam na łapkach przy pazurkach więc nic się nie plącze, ani kamyczek nie wpadnie. Kiedy wejdzie do mnie na kanapę śpi parę godzin i nic jej nie przeszkadza :cool3: ale na legowisku to co raz słyszę jak coś mamle :mad:
  20. Ona na tej dupci ma taką grubą skórę (staram się natłuszczać) i ona tam wylizuje, nie ma tam stanu zapalnego i robi to zdecydowanie rzadziej, ale potrafi też mamlać pazurki i mam wrażenie,że to taki nerwowy tik.Jak ją upominam to nie gryzie pazurków ani się nie liże, i dlatego wstrzymuję się ze sterydem...
  21. O suchą mordusię to ona nawet dba sama :roll: po jedzeniu i piciu wyciera o kocyk.Wybielający szampon nie wchodzi w grę ale ja nie wiem jak mam jej myć żeby nie przestraszyć.Ona ciągle coś liże, jak nie te miejsca na pupi to pazurki i tak w kółko i dlatego jest taka umamlana :cool3:
  22. No, no maluszku coś się zasiedziałeś....
×
×
  • Create New...