Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. I super, cudna wiadomość :loveu::loveu::loveu:( a temu draniowi co zrobił jej taką krzywdę nogi bym powyrywała, nie powiem skąd :cool3::mad:)
  2. Aha, to już rozumiem :evil_lol: a myślałam, że nie ma sprawiedliwości :cool3::eviltong: i u Was takie słoneczko :crazyeye::loveu:
  3. Piękny spacer, psiunie szczęśliwe :loveu: a tak zapytam gwoli ciekawości, czyżby u Was nie padało :crazyeye:;)
  4. Tak cały czas myślę o tych jej biednych łapkach :crazyeye::placz: - przecież to musiał jej zrobić chyba jakiś peudovet :cool3::mad::snipersm:
  5. No i tak trzymać malutka, to bardzo dobrze jak wykazuje zainteresowanie tym co się wokół niej dzieje :loveu:
  6. Ja przerabiałam to 3 razy u jednego psiaka, pierwszy raz w wieku 5-6 miesięcy. Pierwszym objawem było zapalenie płuc a później wyszła babeszia bardzo zaawansowana :shake:, udało się i nawet dożyliśmy 15 lat ale było baaaaardzo ciężko, Vet nie dawał nam szans. Trzymam kciuki za Ciebie malutka (aa Vet kazał osłaniać wątrobę)
  7. Fajnie by była jakby znalazł super domeczek :p
  8. [quote name='Cypryda']POtwierdzam kociaki powinny mieć 12 tygodni, 8 to za malo. Jedynie w przypadkach gdy nie ma innej mozliwości[/QUOTE] Oczywiście, też potwierdzam jeżeli mogą zatrzymać się u opiekunki powinny być w pełni zresocjalizowane nauczone samodzielnego jedzenia i czystości ;). A poz tym są cudowne :lol::loveu:
  9. Tak to było kochane, piekne i mądre zwierzątko :loveu::-(
  10. [quote name='GrubbaRybba']Haliza, masz przepiękne stadko!!!! :loveu:[/QUOTE] Troszkę się uzbierało :roll::loveu::evil_lol:
  11. Biedna maleńka :-(, ale tę ewentualną babeszję trzeba określić jak najszybciej, bo z każdą godz. rozpad krwinek jest lawinowy :shake: - przerabiałam to 3 razy :mad:, a ona nie jest za silna żeby pokonać nasilenie ewentualnej choroby:shake:- miejmy nadzieję, że to nie to :sad:
  12. Zatęskniłam dzisiaj za Tobą :-( byleś taki cichutki i cierpliwy :loveu:- otwierałeś się pomalutku, ale śmierć brutalnie to przerwała :shake: moje kochane cudne futerko :-(
  13. Tak spokojnie - albo z gośćmi albo bez :evil_lol: ( nie wie czy widziałaś poprzednie zdjęcia :roll: ) Dzisiaj towarzystwo wykąpane to nawet przejaśniało :evil_lol:, jakoś sobie radzimy( chociaż fochy Amandy to masakra :evil_lol:
  14. Bardzo tęsknię za Twoim pycholkiem i do dzisiaj czuję miękkość Twoich łapek, były takie jakby były pozbawione kości, mięciutkie i milutkie futerko
  15. U nas wszystko ok :loveu: zdjęć nie mamy ale wstawimy w najbliższym czasie jak dorwiemy się do aparatu :roll::evil_lol:
  16. Fajnie, że u Franusia bez zmian :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Murka']Cioteczki, mam pytanko: w przyszły weekend będzie u nas prawdopodobnie profesjonalny psi fotograf: muzzy z Lublina i będzie profesjonalnie focił pieski do ogłoszeń. Czy zrobić sesję także Marusi? Koszty to tylko zwrot kosztów dojazdu muzzy'ego (70 zł rozdzielone na psiaki biorące udział w sesji, a będzie ich jak dobrze pójdzie ok. 15) Im więcej psiaków tym mniejsze koszty :) Tutaj są fotki muzzyego: [URL]http://psifotograf.hostcenter.pl/[/URL][/QUOTE] Myślę, że pomysł super :p
  18. [QUOTE]Hmmmm..... Uwielbiany to chyba za mało powiedziane, coś mi podpowiada (ale do tego się oczywiście nikt nie przyzna), że jest rozpuszczony, jak przysłowiowy "cygański bicz"[/QUOTE]Bardzo mnie satysfakcjonuje taka wiadomość :loveu::evil_lol:
  19. Ja też poproszę o nr konta...
  20. Franusio musi wydobrzeć, tylko to zawsze musi troszkę potrwać - pies łatwiej przystosowuję się do ślepoty niż człowiek, nie podchodzi do tego tak emocjonalnie jak człowiek tylko bardziej praktycznie, musi mieć bardziej bezpieczny teren....
  21. Ale się dzieje u tego maleństwa, tyle zmian i tyle fajnych dobrych duszyczek :lol:;) - oby jak najszybciej się wyprostowało [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/23_129_8.gif[/IMG]
  22. O rany ale historia :crazyeye: ( można zejść na zwał :shake:), a swoją drogą czy Ciapuś szczęśliwy ?
×
×
  • Create New...