-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
haliza replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
O jakie nowiny :p -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Ja kiedyś jak miałam uszy do leczenia to przed każdym zapuszczeniem leku przemywałam uszy hibitanem( teraz może octeniseptem ?) -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale wiadomość, kolejna sunia ma dom :crazyeye::loveu: - super nowina :p -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cudownie, że Łatka szczęśliwa :loveu:, oby jeszcze udało się wyrwać tę malutką - trzymam mocno :thumbs: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A no zleciało :loveu:- ponieważ to imieniny mojego :eviltong: więc zapamiętałam tę datę, bo nie jestem pewna czy by mi nie umknęła ;). Amanda po prostu się doprała :evil_lol: bo nic specjalnego nie wyczyniam :roll::lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj na spacerku :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/1151/e39ce989314c56fdgen.jpg[/IMG] cd. [IMG]http://images38.fotosik.pl/1175/abfaeb6b945df9ffgen.jpg[/IMG] I Amanda bo Tomik nie wyszedł ;) [IMG]http://images35.fotosik.pl/998/060ec44ac2e645a3gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1185/f4ce77541864f9a7gen.jpg[/IMG] no i maskotka:eviltong: [IMG]http://images40.fotosik.pl/1176/ee29e1c03a6f6577gen.jpg[/IMG] -
Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!
haliza replied to Agata Balu's topic in Okrucieństwo
Tylko kary są w stanie powstrzymać takich zwyrodnialców, oby to był krok w dobrym kierunku .... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Gratuluje Halizko roku spędzonego razem :loveu::loveu::loveu: I życzę jeszcze wiele wiele takich lat :calus: :loveu:[/QUOTE] Nie dziękujemy :roll:, ale bardzo byśmy chcieli coby tak było :loveu: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja piję ze swoimi :p - jedna kapsułka dla pańci jedna dla piesia :eviltong: ( tylko wybieram jak najmniejsze ;)) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, słuchajcie cioteczki jutro mija rok, okrągły rok od kiedy Amanda i Tomik są u mnie, w swoim domku na dobre i na złe. Dzięki Wam znalazły swoją przystań i mam taką nadzieję, że są szczęśliwe :loveu: [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/kwiaty/kwiaty42.gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/kwiaty/kwiaty131.gif[/IMG] -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oby się udało, bo zima tylko co :shake: -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A jednak się nie udało :-( -
O rany, ale biedne maleństwo :-(, co się dzieje z tymi ludźmi :shake:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Franusiu, myślę, że bardzo potrzebujesz stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa bo młodości nikt nie wróci - gdyby zabiegi były na miejscu, to jak najbardziej można stosować ale dziesięć razy go przemieszczać :shake: gdyby to był mój pies nie pojęła bym takiego ryzyka ( dopiero był 24 godz. wyjazd do veta :shake:) -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O rany, malutka dziewczynka oby wszystko się powiodło :roll: -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][quote name='Tola'] Nie otwiera się chyba tylko banerek u halizy...[/QUOTE][/QUOTE]Bo haliza jest bardzo uzdolniona :cool3::oops: -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Wszystko się zgadza to ja coś schrzaniłam -ale skoro sunia ma dom to już nie ważne:evil_lol: -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale tempo ;), super, teraz to wszystko ku dobremu :loveu: -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O, cud...... to czekamy :thumbs: -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Witaj Halizko ! Dzięki, ze przyszłaś ! Już pomagasz reklamując wątek banerkiem w podpisie ![/QUOTE][/QUOTE] Banerek jest tylko się nie otwiera :cool3::oops: -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
haliza replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jednak to pożegnanie :-(, droga Twoja dobiegła końca, gdzie choć przez chwilę byłeś kochany :-( -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, piękna, zabiedzona, smutna dziewczynka :shake: - nie wiem jak mogłabym pomóc, ale będę zaglądać :roll: -
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
haliza replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Nic wielkiego :p -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jest za co :p, baaaaaaaaaaaardzo się postarała :loveu:, więc chwila moment i niunia wyląduje we własnym domku :evil_lol: -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
haliza replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąseczku :loveu:, wiem jak ciężko patrzeć na psa który gaśnie :-( a my nic nie jesteśmy w stanie zrobić :shake::-(, obyś tylko nie cierpiał :-(