Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Ja kiedyś jak miałam uszy do leczenia to przed każdym zapuszczeniem leku przemywałam uszy hibitanem( teraz może octeniseptem ?)
  2. Ale wiadomość, kolejna sunia ma dom :crazyeye::loveu: - super nowina :p
  3. Cudownie, że Łatka szczęśliwa :loveu:, oby jeszcze udało się wyrwać tę malutką - trzymam mocno :thumbs:
  4. A no zleciało :loveu:- ponieważ to imieniny mojego :eviltong: więc zapamiętałam tę datę, bo nie jestem pewna czy by mi nie umknęła ;). Amanda po prostu się doprała :evil_lol: bo nic specjalnego nie wyczyniam :roll::lol:
  5. Dzisiaj na spacerku :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/1151/e39ce989314c56fdgen.jpg[/IMG] cd. [IMG]http://images38.fotosik.pl/1175/abfaeb6b945df9ffgen.jpg[/IMG] I Amanda bo Tomik nie wyszedł ;) [IMG]http://images35.fotosik.pl/998/060ec44ac2e645a3gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1185/f4ce77541864f9a7gen.jpg[/IMG] no i maskotka:eviltong: [IMG]http://images40.fotosik.pl/1176/ee29e1c03a6f6577gen.jpg[/IMG]
  6. Tylko kary są w stanie powstrzymać takich zwyrodnialców, oby to był krok w dobrym kierunku ....
  7. [quote name='Iv_']Gratuluje Halizko roku spędzonego razem :loveu::loveu::loveu: I życzę jeszcze wiele wiele takich lat :calus: :loveu:[/QUOTE] Nie dziękujemy :roll:, ale bardzo byśmy chcieli coby tak było :loveu:
  8. Ja piję ze swoimi :p - jedna kapsułka dla pańci jedna dla piesia :eviltong: ( tylko wybieram jak najmniejsze ;))
  9. Słuchajcie, słuchajcie cioteczki jutro mija rok, okrągły rok od kiedy Amanda i Tomik są u mnie, w swoim domku na dobre i na złe. Dzięki Wam znalazły swoją przystań i mam taką nadzieję, że są szczęśliwe :loveu: [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/kwiaty/kwiaty42.gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/kwiaty/kwiaty131.gif[/IMG]
  10. Oby się udało, bo zima tylko co :shake:
  11. O rany, ale biedne maleństwo :-(, co się dzieje z tymi ludźmi :shake:
  12. Franusiu, myślę, że bardzo potrzebujesz stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa bo młodości nikt nie wróci - gdyby zabiegi były na miejscu, to jak najbardziej można stosować ale dziesięć razy go przemieszczać :shake: gdyby to był mój pies nie pojęła bym takiego ryzyka ( dopiero był 24 godz. wyjazd do veta :shake:)
  13. O rany, malutka dziewczynka oby wszystko się powiodło :roll:
  14. [QUOTE][quote name='Tola'] Nie otwiera się chyba tylko banerek u halizy...[/QUOTE][/QUOTE]Bo haliza jest bardzo uzdolniona :cool3::oops:
  15. [QUOTE]Wszystko się zgadza to ja coś schrzaniłam -ale skoro sunia ma dom to już nie ważne:evil_lol:
  16. Ale tempo ;), super, teraz to wszystko ku dobremu :loveu:
  17. O, cud...... to czekamy :thumbs:
  18. [QUOTE]Witaj Halizko ! Dzięki, ze przyszłaś ! Już pomagasz reklamując wątek banerkiem w podpisie ![/QUOTE][/QUOTE] Banerek jest tylko się nie otwiera :cool3::oops:
  19. A jednak to pożegnanie :-(, droga Twoja dobiegła końca, gdzie choć przez chwilę byłeś kochany :-(
  20. Jestem na zaproszenie, piękna, zabiedzona, smutna dziewczynka :shake: - nie wiem jak mogłabym pomóc, ale będę zaglądać :roll:
  21. Jest za co :p, baaaaaaaaaaaardzo się postarała :loveu:, więc chwila moment i niunia wyląduje we własnym domku :evil_lol:
  22. Kąseczku :loveu:, wiem jak ciężko patrzeć na psa który gaśnie :-( a my nic nie jesteśmy w stanie zrobić :shake::-(, obyś tylko nie cierpiał :-(
×
×
  • Create New...