[quote name='izuha']Dziękuję za dobre rady i za wsparcie :roll: mam nadzieję, że wszystko będzie ok (musi być-nie ma wyjścia) i Czaruś będzie miał nowy domek:loveu:
Co do spania w łóżku z moim przyszłym, czarującym samcem:evil_lol: jestem jak najbardziej za!! Ale pomyślałam, że głupio będzie, jak przyjdzie Pani na wizytę przed adopcyjną i zapyta gdzie pies będzie spał, a ja na to, że ze mną :cool1:[/QUOTE]
Podejrzewam, że baaaaardzo się ucieszy ;) - jestem pewna że większy by miała dylemat gdybyś powiedziała, że do łóżka ma zakaz wstępu :cool3: Jak to mówią właściciele psów dzielą się na tych co śpią z psami w łóżku i na tych co się do tego nie przyznają :diabloti::evil_lol: