-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Czy ktoś je pokocha? Jamniki i jamnkowate z Tomaszowa
leni356 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Podnoszę jamniczki -
[quote name='Malwi']To mail który dzisiaj dostałam .... co o tym sądzicie ? osobiscie nie podoba mi się że kontakt tylko mailowy.[/quote] Ciężko powiedzieć póki co. Czasami pierwszy kontakt jest mailowy, no zobaczmy, może domek będzie fajny
-
Przepraszam za off, czy wiecie gdzie można znaleźć umowę adopcyjną? szukam i nie mogę znaleźć
-
I na pewno lek na odrobaczanie też koniecznie. To kiedy Dropsik jedzie do domku? :multi:
-
[quote name='luka1']lek na robale podany[/quote] Dzięki. Co do transportu to jeśli do Lucyny nie wejdzie to ja albo kogoś ze znajomych poproszę. Zadzwonię do Jamora ustalić jeszcze
-
[quote name='lania']Jest sympatyczny do ludzi co do dzieci nie wiem ale jak wiadomo ta pani i dziecko (zależy jaki wiek) powinni być świadomi że to nowa sytuacja dla pieska i dla właściciela więc w takiej sytuacji powinni być ostrożni aż się zaznajomią[/quote] OK, to ja poproszę kogoś o sprawdzenie domku. Pani mieszka koło Mińska Mazowieckiego, zgadza się na wizyty przed i po adopcyjne. Czy w schronisku będą wiedzieli coś więcej o nim czy może do jakiegoś wolontariusza mogłabym zadzwonić? Szkoda że mam tak daleko do Swarzędza, nie dam rady podjechać zobaczyć psiaka :-(
-
Jeśli Oren nie dostanie leku na odrobaczenie to nie może jechać w czw, nie chcę potem pokrywać odrobaczania wszystkich psów w hoteliku :-( Zresztą nawet nie wiem jeszcze czy się do Lucyny zmieści. Ja się może będę mogła wyrwać z pracy w piatek. Pies rzeczywiście szczęścia nie ma
-
A jak tam Verter? Poszedł już do adopcji?
-
też coś dorzucę
-
[URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/08/daj-dom-szarikowi/"]psydadopcji.pl [/URL]
-
[quote name='Energy']Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział:evil_lol: Ale gazetowe też jest fajne:lol:[/quote] Zgadzam się, fajne i to z Lolkiem też super
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
dodałam Majkę: [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/przesliczna-mloda-sunia-toffusia-szuka-domu/"]psydoadopcji.pl[/URL] -
[COLOR=RoyalBlue]Skarpetka Orenka:[/COLOR] bazarek - 200 zł [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] MagdaH - 20 zł miesięcznie leni356 - 100 zł uzbierane [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 60 zł [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 20 zł miesięcznie [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 - 50 zł [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Irysek/Pani Ania - 30 zł [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] leni356 i Piromanka bazarek - 50 zł [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 bazarek - 40 zł [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Razem jednorazowych wpłat - [B]570 zł [/B] Razem deklaracji - [B]40 zł miesięcznie[/B] [COLOR=RoyalBlue][B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty i deklaracje[/B][/COLOR] :loveu:
-
[quote name='Maruda666'] Z bazarku jest dla Orena 40 zł.[/quote] Doszło 40 zł, dzięki Maruda
-
Lucynka wyjeżdża w czwartek z Elbląga - jeszcze nie wiadomo na pewno czy Oren się zmieści z tyłu z suczkami - mam potwierdzić w czwartek. On jest nie duży. Jeszcze jakieś miejsce z tyłu Lucynka może wykombinuje, po przesunięciu foteli. Autko jest małe, jadą w 2 osoby. Luka, czy będziesz w czwartek po południu może w schronisku żeby ewentualnie pomóc dziewczynom? albo może ktoś z Sochaczewa mógłby pomóc? Jeśli Orenek się nie zmieści jednak to jakiś inny transport albo ja po niego muszę pojechać, tylko ja w tygodniu się nie wyrwę :-(
-
[quote name='Jasza']To już mamy 20 PLN miesięcznie! :loveu:[/quote] chyba więcej, jeszcze moje 30
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
leni356 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Nie będzie mu przeszkadzało, że ona niszczy w domu?[/quote] Nie wiem, zapytam o wszystko. Podam panu namiar żeby się kontaktował jeśli się zdecyduje. On twierdził że chciałby pieska do roku żeby mieć jeszcze jakiś wpływ na wychowanie. No i przy drugim psie w domu może to minie? Naprawdę się nie znam, najmniejszy z moich psów - jamnik, narobił najwięcej szkód domu, ale mam wrażenie że u niego to było z nudów, drugi szczeniak już tak nie niszczył, miał drugiego psa do zabawy i gryzienia. Może jest jakaś nadzieja -
Co u Amorki? :loveu:
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
leni356 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ja miałam państwa chętnych na adopcję pekinki - domek fajny, w domu już jest pekinka ruda, około 2 letnia. Pan wycałowuje mojego psa ile razy spotka, a jego piesek strasznie przytulaśny. Mam nadzieję że nie pojechał na wakacje, jak tylko go spotkam to dam namiary -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
leni356 replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Śliczny, ale wygląda na starszego niż 2 lata. Poogłaszam w wolnej chwili to cudo -
Dodałam na pierwszej ogłoszenia od Jaszy
-
Kudłaty Dżibi z Boguszyc - teraz Piksel JUŻ W NOWYM DOMKU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dżibi ma obserwatora na allegro -
[quote name='jamor']to zobacz w swoje privy wychodzace, godz. 21.09 pewnie rumieńcy dostaniesz :oops:. tabletki na odrobaczenie aby zadziałały trzeba podac psu , noszone w kieszeni nie zadziałają.[/quote] A to chyba nie mój. dogadywałam transport z Lucyną. O fryzjerze dla Orenka była mowa od początku - on ma takie dredy że hej i sądzę że będzie o wiele więcej niż u Baranka do czesania i ścinania - boję się że jak go zobaczysz to każesz zabrać z powrotem :evil_lol: A tabletki przeciw odrobaczaniu ma podać Luka