Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Oren ma miejsce u Jamora. Narawdę trudno mi go trzymać jeszcze przez miesiąc w schronie do czasu kolejnego transportu do Poznania :-( Jego sierść jest i tak już w fatalnym stanie [B]Luka[/B], czy miałabyś jak podać mu lek na odrobaczanie w jakiejś parówce? Jamor go potem doszczepi na wirusówki No i pozostaje kwestia transportu do Jamora - mógłby jechać już w przyszłym tygodniu. Jeśli wiecie że ktoś jedzie w najbliższym czasie na tej trasie to dajcie znać - nawet za zwrotem kosztów, bo to nie powinno być dużo
  2. [quote name='irysek']ok, ale kto mialby zawiezc orena do jamora? twoj maz/chlopak jedzie na trasie poznan - sochaczew, a warka nie jest po drodze, tylko 90km od sochaczewa! takze ja juz nie wiem. leni przypisywala sobie wszystkie zaslugi, ze to ona pieniadze uzbierala, zorganizowala dt, a teraz zniknela. wszystko sie posypalo przez chlopaka niny, ktory okazal sie jaki sie okazal. ja jutro wyjezdzam i koniec koncow przez niego mam mase stresow. bo zarowno nina nie moze wziac mimi, ktora obiecala zabrac na czas wyjazdu, jak i nie wezmie orena. a mi sie juz w brzuchu dziecko przewraca i brzuch kluje. ja pomagalam jedynie znalezc sponsorow na oplacenie hotelu orena, takze nie wypowiadam sie co do jego wozenia do hoteli, oplat, transportow, itd. leni ustalala dt u ninki, ten nie wypalil. takze niech ona decyduje, ja nr telefonu do niej nie mam.[/quote] Nie zniknęła, tylko próbuje go gdzieś ulokować. A w dzień wygrzewa się nad jeziorem :eviltong: Nie denerwuj się lepiej w ciąży, bo to niedobrze
  3. Bajko, SUPER wieści :multi: Dziękujemy Ci z całego serca za pomoc Argoskowi. I dziękujemy też DT :loveu: Czekam zatem na info kiedy ruszyć z ogłoszeniami ślicznego
  4. Ala, dawaj foty :lol: Ale masz tam wesoło :multi: bawcie się dobrze
  5. Czy ten piesek nadal jest w schronisku? Cudo po prostu :loveu: Mogę go poogłaszać Pimpek [IMG]http://img.webme.com/pic/s/swarzendzschroniskopsiaki/obraz056.jpg[/IMG] [IMG]http://img.webme.com/pic/s/swarzendzschroniskopsiaki/obraz055.jpg[/IMG]
  6. Filipku :-? :calus:
  7. aa już znalazłam wątek jamnisi, dzięki malagos. bidulka :-(
  8. [quote name='malagos']Dziewczyny, a moze macie pomysł na dom dla 12-letniej jamnisi siwuitkiej z Wrocławia? tyle czasu czeka i nic... Cóż znaczy starosć :-([/quote] malagos, a ona ma wątek? i ogłoszenia?
  9. Nie ten sam pies, jaka szczęśliwa i uśmiechnięta :multi:
  10. Pytałam w płatnym dt o miejsce dla jamnisia, niestety nie ma :-(
  11. Poznajecie? :) [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1510/dsc0118l.jpg[/IMG]
  12. No to trzymamy kciukasy :loveu: :multi:
  13. Ja swoją część prześlę chyba dopiero w niedzielę po powrocie do domu, bo na razie mam brak połączenia z bankiem. Lenko trzymaj się :multi:
  14. To prawda, najważniejsze że już nie w schronisku :loveu: A z pieskami zawsze ciężko przewidzieć jak się dogadają. Na zdjęciu Ząbek rzeczywiście ma jakiś strupek na główce po schronisku, biedaczek :-(
  15. [quote name='Poker']a jakie jest wyjście awaryjne? może transport uda się załatwić gratis tylko dokąd ma być?[/quote] Napisałam do Jamora - wcześniej miał wolne miejsca, nie wiem jak teraz. Chyba że tymczasy wcześniej znajdą domy. Ale chciałabym żeby Oren w ten poniedziałek wyjechał ze schronu Ja ma kilkanaście psów do ogłaszania, niestety z tym nie pomogę
  16. [quote name='Maruda666']Nie wiem co napisać :-(. Powtórzę tylko za Tobą Irysku ,,... a było tak pięknie" . Z drugiej strony, może lepiej, że to wyskoczyło teraz, a nie w momencie gdyby Oren juz był u Ninki. Cóż, wszystkiego się nie da przewidzieć :shake:. Jest jakieś wyjście awaryjne? Z bazarku jest dla Orena 40 zł.[/quote] Tak, jest wyjście awaryjne. Niestety jeśli stracimy transport w poniedziałek to płatny transport jest praktycznie równowartością miesiąca w hoteliku/płatnym dt :-( Maruda, dzięki za bazarek
  17. [quote name='Fundacja Medor'][B][B]Oddam 5-letniego jamnika w dobre ręce[/B][/B] Numer 2011832 [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/n.gif[/IMG] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2011832_oddam_5_letniego_jamnika_w_dobre_rece.html#"][IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ikona_notatnik.gif[/IMG] [/URL] [B]Ogł. z dnia:[/B] 2009-07-19 Oddam w dobre ręce 5-letniego, spokojnego, czarnego jamnika, tel. 605-648-610 [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/n.gif[/IMG] [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/n.gif[/IMG] [CENTER] [CENTER] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/zdjecie/2011832_1.html"][IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/f6/3a/83/2011832_1_2bf1_s.jpeg[/IMG][/URL] zapytałam czemu chcą go oddac i dostałam taką odpowiedz mailem [FONT=Arial][SIZE=2]Witamy, [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2] Maksia mamy od szczeniaczka, jest bardzo spokojny i łagodny. Rok temu przeszedł operację, miał kamień w przewodzie moczowym, teraz siusia, jak suczka, ale jest zdrowy. Chcemy go wydać, ponieważ nie daję rady sie nim opiekować, mój mąż dużo pracuje, mamy dwulenią córeczkę, niedługo będziemy mieć drugie dziecko. Chcemy go oddać w dobre ręce ludziom, którzy będą sie nim opiekować. ręce opadają ale trzeba pomoc psu [/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/CENTER] [/quote] Więcej zdjęć jamniczka. On musi szybko znaleźć domek, ludzie chcieli go od razu oddać do schronu Jamniczek jest młody i bardzo ładny - może ktoś go wypatrzy? [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0fb4095670c6c1bd6b7a033f2e35688c,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b084db305f9a31407c9ba0c396fa30a7,14,19,0.jpg[/IMG]
  18. Jamor, co u naszej kudłatej? Grzeczna? :lol:
  19. [B][COLOR=Blue]AVA ADOPTOWANA[/COLOR][/B] :sweetCyb: wklejam co dostałam: ave zabrala bardzo mila pani (ktora miala juz jamniczke) do domu z ogrodkiem, od razu sie polubily :)
  20. [quote name='irysek']a ty nie na urlopie? ja sobie obiecalam, ze na wakacjach bedzie zero internetu...[/quote] nie, bo dzisiaj Toffusia jechała do Jamora więc musiałam internet znaleźć
  21. [quote name='Maruda666']Do dziewiątego juz coraz bliżej :multi:. Czy Oren już spakował plecak?[/quote] Orenek jest smutaskiem strasznym, ale niedługo już wyjdzie więc mam nadzieję że uśmiech na mordce się pojawi. Schron obiecała powiadomić Luka, żeby go przygotowali, więc powinien czekać w niedzielę
  22. Czy o Moreczkę ktoś pytał? były jakieś zapytania z ogłoszeń?
  23. [quote name='CoolCaty']Miałam dwa zapytania o Dżibiego. Jedno od pani, któa ma trzyletnie dziecko a drugie od innej pani, ale zamilkła, kiedy napisałam ile lat ma piesek. Nie mogę zagwarantować odpowiedniego zachowania Dżibiego w stosunku do dziecka, bo nie znam go na tyle. Ech Dżibisiu - szukamy dalej.[/quote] Dobrze że jest jakieś zainteresowanie śliczniutkim :loveu: Czekamy na właściwy domek
×
×
  • Create New...