Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Ale się cieszę, SUPER :sweetCyb:
  2. [quote name='aldira']czy on jeszcze w schronisku?biedaczek[/quote] nie, już w hoteliku u Megii1 :) ale szuka DS biedaczek
  3. Podnoszę sierściuszka kochanego
  4. [quote name='aga_1234']nie wiem czy kogoś interesuje ale w łodzkim schronisku są kaukazy sztuk 2 jużak bialy huski akita doberman golden z uszkodzoną łapą prawdopodobnie z pseudohodowlii nie wykształcona lewa przednia łapa. czarny jamnik oraz 20 pare astow.... może ktoś zrobi fotki tym rasowcom? Asty obfocone, wszyscy zajmują się biednymi kundelkami a te siedza zamkniete i na nic nie maja szansy?Wiadomo, że rasowcom jest bardzo ciężko[/quote] Dzięki za info. Czarny jamnik to chyba Ava? zobacz czy to ta, już zrobiłam jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamniczka-ava-czeka-w-schronisku-w-lodzi-na-nowy-dom-142280/[/url]
  5. A allegro już jest? Biedactwa, takie klusie z nich :-(
  6. [COLOR=red][B]SKARPETA ARGOSA[/B][/COLOR] olga7 - 25 zł daglo - 150 zł mru - 200 zł [COLOR=Black]leni356 - 100 zł [/COLOR] [COLOR=Black]taks - 100 zł [/COLOR][COLOR=Black] [/COLOR] [COLOR=Black] kazuka - 300 zł [/COLOR] malicja - 50,34 zł coronaaj-150 zł bazarek leni356 i daglo - 90 zł agata51 - 10 zł agata51 - 10 zł [COLOR=Black]kazuka - 100 zł [/COLOR] [B]Razem: 1285,34 zł[/B] Dziś zrobię przelew z bazarku 90 zł. [COLOR=Blue]Przepraszam jeśli kogoś pominęłam - proszę o poprawę skarpetki. [/COLOR] Bajko, zweryfikuj dane odnośnie wpłat jeśli coś jest nie tak
  7. [quote name='agata51']Dorzucam jeszcz dyszkę do miesięcznych wpłat. Więcej na razie nie mogę.[/quote] Bardzo dziękujemy :loveu: Bajko, zdrowiej, dbaj o siebie, jedz witaminki, dużo zdrówka
  8. Od mojej koleżanki jest 100 zł jednorazowo na sunię :multi: [COLOR=Red]Od dzisiaj do 9-go będę na urlopie bez dostępu do netu raczej[/COLOR]
  9. To już Piranha będzie uzupełniać
  10. CoolCaty, poprosiłam Himenę o zrobienie ogłoszeń, bo ja się nie wyrabiam i jutro wyjeżdżam. Widziałam już w sieci ogłoszenia Dżibiego, na pewno nam wklei na wątku linki :loveu:
  11. [quote name='Poker']wpłaciłam te 20 zł czyli w sumie 80 zł.[/quote] OK, już wpisuję. Bardzo Ci dziękuję :calus: Na pewno jutro będzie na koncie
  12. Z bazarku Piromanki i mojego dla Miśka połowa jest dla Orena, bo Misiek poszedł już do domku, więc dopisuję 50 zł do jego wpłat [COLOR=RoyalBlue]Skarpetka Orenka:[/COLOR] bazarek - 200 zł :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] MagdaH - 20 zł miesięcznie :loveu: leni356 - 100 zł uzbierane :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 60 zł :loveu: Poker - 20 zł miesięcznie :loveu: Maruda666 - 50 zł :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Pani Ania - 30 zł :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] leni356 i Piromanka - 50 zł :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Razem jednorazowych wpłat - [B]530 zł [/B] Razem deklaracji - [B]40 zł miesięcznie[/B] [COLOR=RoyalBlue][B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty i deklaracje[/B][/COLOR] :calus:
  13. Z bazarku Piromanki i mojego dla Miśka połowa jest dla suni, bo Misiek poszedł już do domku, więc dopisuję 50 zł do jej wpłat [B][COLOR=Blue] Skarpetka Toffusi:[/COLOR][/B] ala123 - 100 zł miesięcznie :loveu: Pani Stanisława z Zamościa - 100 zł miesięcznie :loveu: leni356 - 100 zł miesięcznie :loveu: [B][COLOR=Black]Razem: 300 zł/miesiąc[/COLOR][/B] pidzej - 50 zł jednorazowo :loveu: Poker - 20 zł jednorazowo :loveu: coronaaj - 250 zł jednorazowo :loveu: GoskaGoska - 25 zł jednorazowo :loveu: sacred PIRANHA - 15 zł jednorazowo :loveu: leni356, Piromanka - 50 zł :loveu: [B][COLOR=Black] Razem: 405 zł jednorazowo[/COLOR][/B] [U][B][COLOR=Blue] Bardzo dziękujemy wszystkim cioteczkom i wujaszkom :multi: [/COLOR][/B][/U][COLOR=Blue] [COLOR=Red]Ja jestem na urlopie w dniach 1-9 sierpnia, bez dostępu do netu. [/COLOR][/COLOR]
  14. Jejku, ja też trzymam kciuki za Norkę, ona już tak dużo przeszła bidulka, zasługuje na domek najwspanialszy na świecie
  15. Ja odwiedzam cały czas :lol: Buziaki dla Niunieczka A poza tym to chyba wakacje i ludzie się porozjeżdżali
  16. [quote name='agata51']A moja skromna kaska doszła? Bo nie widzę siebie na liście wpłat. Wysłana 22.07.[/quote] Na które konto wysyłałaś moje czy Emira?
  17. Myrkurku, chętnie pomogę w zbieraniu funduszy jak wrócę z urlopu za tydzień. Na chwilę obecną mogę dać jednorazowo 30 zł. W przyszłym tygodniu wysyłam do Ninki Orenka - on wygląda prawie jak rodzeństwo Twojej Lenki :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-zapomniany-kudlacz-oren-ratunku-pies-ginie-140943/[/url] Gdyby mi coś zostało z Orenkowych pieniędzy to chętnie przekażę na Lenkę. Super że jest miejsce u Megii - to świetny hotelik, super opieka, polecam :cool2:
  18. [quote name='Weronia'] 48. Mały [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/1143/maly3jl5.jpg[/IMG] [/quote] Czy to nie jest może jamnik szczotka?
  19. [quote name='irysek']co znaczy, ze jak zostana pieniadze ze skarpety? czyli jak oren pojdzie do domu i zostana jakies pieniadze po nim? czy jak sie oplaci pierwszy miesiac i weta. ja bym chciala, zeby pieniadze, ktore zostana po DT orena, jesli pojdzie do domu i nie bedzie siedzial w nim caly czas przeszly automatycznie na psiaka, ktorego ja u ninki umieszcze :) przynajmniej te 30z, ktore dala mi pani ania do wykorzystania. a reszta to juz nie wiem, jak beda chcieli.[/quote] To co zostanie w skarpecie jak Oren zostanie szczęśliwie wyadoptowany, a kiedy to nastąpi to tego nie wie nikt. Nie dzielmy więc skóry na niedźwiedziu :) Te pieniądze od pani Ani na pewno możesz rozdysponować jeśli Orenkowi przestaną być potrzebne. Reszta zależy od darczyńców. Jeśli chodzi o moje bazarkowe i te uzbierane przeze mnie to też mam kilka bid na liście. A na razie skupiajmy się na Orenku, bo to jego wątek i on ma zacząć nowe życie :lol:
  20. [quote name='Malwi']hmmm ... teraz jest już pies ... poprawiłaś ? czy to mnie sie jakieś zwidy przydażyły i widziałam tam suczkę ...[/quote] Tak, zauważyłam że u góry w parametrach była suka, ale kilka razy oglądałam bo wszędzie widziałam że jest pies
  21. Ogłosiłam Amorkę: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2059833_ruda_jamnikowata_slicznotka_amorka.html"]alegratka[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44111"]kupiepsa[/URL] [URL="http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Ruda-jamnikowata-licznotka-Amorka-czeka-na-kochaj-cy-DOM-W0QQAdIdZ145702791"]gumtree[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]przygarnijzwierzaka[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6206,Lw==.html"]adopcjapsa[/URL] Jutro dodam ogłoszenia na kilku więcej portali i allegro. Pora do domku śliczności
  22. Ogłoszenia dla Bugiego: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2059817_jamnik_szorstkowlosy_bugi_szuka_domu.html"]alegratka[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44112"]kupiepsa [/URL][URL="http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Jamnik-szorstkow-osy-Bugi-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ145702341"]gumtree[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/konto/?akcja=moje_ogloszenia"]przygarnijzwierzaka[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6207,Lw==.html"]adopcjapsa[/URL]
  23. [quote name='ana666']Jutro Ząbeczek jedzie do nowego domku! A to zasługa Fredziu123:loveu: Kasia77 :loveu: go zawiezie.:lol: Domek sprawdzony. Jak najbardziej ok. Normalnie płacze ze szczęścia:multi::multi::multi: Dziękuje Wam Fredziu i Kasiu :Rose:[/quote] Jeju, cudownie :multi: A gdzie domek?
  24. [quote name='Ninka']Leni, alez oczywiscie, w kwestii wyboru domku dla Orena, nie czuje sie w ogole osoba decyzyjna! Napisalam o telefonie, ktory mialam i tyle. O wiem jeszcze, ze Pani jest z Lodzi.[/quote] Ja cały czas mam nadzieję że to fajny domek :p
×
×
  • Create New...