Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Chyba możesz wystawić ponownie Jeszcze info od Isadory odnośnie mojej usuniętej aukcji - trzeba usunąć fragment (jeśli taki masz): [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][SIZE=4][B][COLOR=Red]Aukcja jest charytatywna[/COLOR][/B][/SIZE] [/SIZE][/FONT] [quote name='Isadora7']Leni bład w tej aukcji zaznaczyłam. Nie masz prawa wystawiać aukcji charytatywnych. Raz, dwa czy dziesiec sie uda ale w końcu sie dopatrzą. A odpowiedź zespołu allegro jest standardem, zgłupieliby jakby każdemu od zamkniętej aukcji wklejali ścisły powód. Każdemu dopowiadają tak samo. [B]Jak masz to w jakiejśc jeszcze aukcji to usuń.[/B] .[/quote]
  2. [quote name='luka1']można urzyć smyczy zaciskowej - tylko nie łapacz, one się strasznie tego boją. Ta sunia to Szona - jest śliczna. Oren troche kłapie ale ze strachu. Gdybym mogła to bym tam jutro była ale nie mogę:placz:[/quote] No to zapakuję rękawice narciarskie - ręki mi w tym nie odgryzie, a może uda mi się go nakarmić smakołykami i potem zapiąć
  3. [quote name='luka1']to całe schronisko Azorek - nawet jak cos się uzgodni to zawsze udają że nic nie wiedzą. :angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote] No myślę ze to nie jedyne :-( Spoko, jutro bez niego nie wyjadę Biedny ten pies, niewiele go w życiu dobrego spotkało. Bardzo wycofany, ale pani mówiła że i tak widać duży postęp, przynajmniej z budy wychodzi. Jest w boksie z sunią. Nie daje sobie zapiąć smyczy, boi się wyciągniętej ręki, więc do bloku póki co się nie nadaje. Stopniowo mam nadzieję się przyzwyczai
  4. [quote name='Asior']usunęli moją aukcje ze szczeniakami :angryy: całkiem, nawet w nie sprzedanych nie mam.... Ktoś zgłosił naruszenie regulaminu... m.in dlatego, zę w regulaminie aukcji jest to, zeby nie licytować... :mad: niewiem dlaczego, ale wydaje mi sie, ze to ktoś z dogo pomógł im wyśledzić im te aukcje.. bo jakoś inne wiszą i nie przeszkadzaja.... Mam nieodparte wrażenie, ze to zagrywki "konkurencji" :angryy::angryy::angryy:[/quote] Mnie też ostatnio usunęli aukcję, zobacz tu, bo nie wiem co miałaś w swojej [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamnik-szorstkowlosy-bugi-szuka-domu-142433/index4.html[/url]
  5. Pani ze schroniska powiedziała że on raczej nie potrzebuje kagańca, tylko się tak boi że jest problem go złapać, no a wiadomo po łapaku to będzie jeszcze bardziej wystraszony :-(
  6. Może nie będzie tak źle
  7. Bliźniaczki jadą z Elbląga, są koło Ostródy, na zmianę wymiotują w samochodzie, więc jazda odbywa się z przystankami. Rozmawiałam rano ze schroniskiem - pani nic nie wie że Oren miał jechać, koleżanka z poprzedniej zmiany jej nie przekazała, ona jest sama i sobie nie poradzi z wyciągnięciem go, trzeba użyć łapaka. Oren sobie nie daje założyć smyczy, boi się wyciągniętej ręki. Ja jadę jutro po niego, wezmę smakołyki, będę go ładować do auta Jego socjalizacja trochę potrwa, choć odkąd trafił do schroniska widać już postępy.
  8. dodałam Amorkę jeszcze na adopcje.org
  9. Ja też jestem. A może Państwo do których pojechała Zuzia by pomogli też?
  10. Dodałam przystojniaka jeszcze na adopcje.org
  11. Allegro odnowione. Dodałam go też na adopcje.org
  12. Jancio został odebrany przez właściciela.
  13. Dobre wieści z Guciem. Podnosimy Maksia. Potrzebujecie może pomocy w ogłaszaniu? jeśli ktoś już ma jakiś tekst to powrzucam
  14. [quote name='brazowa1']nie ma szans,zeby dostawal raz w tygodniu. Irysku,ale smaczki ida do podziału.Witaminki-to tak,to indywidualnie,ale żwacze,czy jakies stopki kurze,zawsze społa z innymi psami.[/quote] A czy Filipek też mógłby dostać jakieś smakołyki? Irysku, dorzucę się do smakołyków jeśli mogłabyś wziąć też dla Filipka, on jest małym jamniorkiem
  15. Jak smutno :-( Kubusiu :-( Trzymaj się Tanitko
  16. No i ewentualnie badanie w stronę schorzeń układu moczowego - kamieni lub zapalenia, może w tym tkwi problem :-(
  17. To może wklejcie na pierwszej jakie ma ogłoszenia, będzie łatwiej
  18. [quote name='Malwi']tylko 2 osoby, Pani z Łodzi i Pani z Ostrowa... obie się rozmyśliły[/quote] To to szukamy dalej. Bugi miał ponad 600 odwiedzin na allegro. Jestem pewna że dobry domek się znajdzie
  19. na allegro ma 82 wejść
  20. [quote name='Malwi']Pani podala swoje dane i nr tel wiec jesli chodzi o kontakt to ok , teraz bardziej nie podoba mi sie to ze ma juz kaukaza i mix onka ... dwa wielkie psy i do tego malutka Amorka ? ...[/quote] Uuuuuuuu Ona od nie tak dawna jest ogłaszana, może jeszcze ktoś się zainteresuje. Może ktoś kto ma już jamniczka Dorobię jeszcze ogłoszenia na gumtree w innych miastach. A póki co nie skreślamy pani
  21. [quote name='missy87']wkurzona jestem :/ ta z lodzi zrezygnowala bo cos tam cos tam, ta z ostrowa powiedziala ze jednak sie rodzice nie zgadzaja...[/quote] A ktos jeszcze dzwonił w jego sprawie?
  22. CoolCaty, odezwał się może ktoś? aukcja się skończyła, odnawiać?
  23. Czy Maksiu ma ogłoszenia? I czy jest już wynik tego wycinka bo nie doczytałam?
×
×
  • Create New...