-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='Evelin']Przykro mi to napisać ale musicie mnie wykreślić z deklaracji comiesięcznych. jest bardzo pilna sytuacja w Białymstoku...echhh,po prostu muszę im pomóc. zresztą sami zobaczcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/saba-dzeki-wyrwane-smierci-glodowej-zbieramy-na-hotelik-potrzebne-deklaracje-145426/index2.html[/URL] Zamiast jednego 2 psy muszą wyjść ze schroniska:shake::shake::shake: Żeby nie było,że jestem do końca wredna-mogę wysłac jednorazowo 50zł (poprosze nr konta na PW), potem będę pomagała w miarę mozliwości...[/quote] W hoteliku u Megii było miejsce dla suni, możesz zapytać. Biedaki straszne :-(:-(
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarnula']hihi ale pomieszałam. Jak ktos bedzie pytał o briarda to bede pisac bo nic o nich nie wiem. A mozesz podmienić jedno zdjęcie briarda na tego kudłaczka? To kudłaczek z tego wątku: http://www.dogomania.pl/forum/f1155/niesamowity-kudlaczek-z-biala-skarpetka-nadpobudliwy-146405/ -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Czyli jeśli Tusia znajdzie domek to można kolejnego biednego kudłacza wyciągać ze schroniska na dt do Megii ? Myślę że jak najbardziej, tylko deklaracji nadal brakuje, ale mam nadzieję że się dozbiera. Kopiuję z wątku Orena: [quote name='leni356'] Z funduszy które zostały po Orenie: 326 zł - część jest na karmę dla Kajtusia (Kajtuś już w DT, w sobotę ma szansę na domek) - część - 50 zł chciałabym przesłać dla kudłatej Chmurki (Wiery), wyciągniętej ze schroniska w Łodzi. Chmurka przebywa teraz w fundacji Emir w Żabiej Woli, przeszła sterylizację, szuka domku stałego Z pozostałej kwoty utworzę skarpetę dla kudłaczy w potrzebie, taką jak mają jamniki, i przeniosę na wątek kudłaczy - mam nadzieję że ludzie będą wpłacać i uzbiera się na tyle żeby wyciągać kolejne kudłate nieszczęścia ze schronisk. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czarnula, bardzo dziękujemy :loveu::loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']super, wielkie dzięki, hura :multi::multi::multi: Chciałam się spytać czy jest jakiś psiak w ramach kudłaczy za którego opłacamy hotelik? Czy to jest Kajtuś od pipi czy mi się wydaje?[/quote] Na razie nie opłacamy żadnemu, Kajtusia wzięła do siebie Ronja na dt, w sobotę ma jechać do domku (kciuki potrzebne za dobry domek :lol:). Kajtusiowi opłacamy tylko karmę i benzynę Ronji która go będzie wiozła w sobotę. Tusia miała jechać do Megii1, ale jest pani chętna do adopcji, więc czekamy co się rozwinie z tego (też potrzebne kciuki :lol:) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Petra - ma dom młoda, biszkoptowa sunia, przyjaźnie nastawiona do ludzi. Jedzie do DT. Kontakt: Jasza http://www.dogomania.pl/forum/f1166/petra-malutka-biszkoptowa-kudlata-suczka-szukamy-dt-147567/ -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Red]Czy ma ktoś kontakt do Bajki? [/COLOR][/B]Ten telefon jest wyłączony od wczoraj się nie mogę dodzwonić: [SIZE=2]785 066 066 [/SIZE]Może jakiś stacjonarny macie? -
[quote name='leni356']Przeniosłam deklaracje na wątek Kajtka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/zaglodzony-samotny-bez-dachu-nad-glowa-prosi-o-lepsze-zycie-145909/index5.html[/URL][/quote] Z funduszy które zostały po Orenie: [B]326 zł [/B] - część jest na karmę dla [B]Kajtusia[/B] (Kajtuś już w DT, w sobotę ma szansę na domek) - część - [B]50 zł[/B] chciałabym przesłać dla kudłatej [B]Chmurki (Wiery)[/B], wyciągniętej ze schroniska w Łodzi. Chmurka przebywa teraz w fundacji Emir w Żabiej Woli, przeszła sterylizację, szuka domku stałego Z pozostałej kwoty utworzę [COLOR=Blue][B]skarpetę dla kudłaczy w potrzebie[/B][/COLOR], taką jak mają jamniki, i przeniosę na wątek kudłaczy - mam nadzieję że ludzie będą wpłacać i uzbiera się na tyle żeby wyciągać kolejne kudłate nieszczęścia ze schronisk. Czy są jakieś sprzeciwy? Jako darczyńcy macie prawo się wypowiedzieć edit: Dodaję wątki kudłatych [COLOR=Blue]Chmurka/Wiera: [/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/juzaczka-wiera-potrzebuje-swojego-czlowieka-147573/[/url] [COLOR=Blue]Kajtuś: [/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/maly-bialy-pies-na-krowim-lancuchu-zbieramy-na-hotel-pomoz-145909/[/url] [COLOR=Blue]Kudłacze w potrzebie:[/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url]
-
[B][COLOR=Blue]Skarpetka kudłaczy - tak myślę że trzeba zrobić taką skarpetkę ogólną kudłaczy [/COLOR][/B] [U]Miesięczne deklaracje:[/U] 20 zł/miesiąc - Poker - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesiąc - MagdaH - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie - enia - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + bazarki - evita. - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + transport - Evelin - dziękujemy :loveu: 25 zł/miesięcznie - sacred PIRANHA - dziękujemy :loveu: 30 zł/miesięcznie - AgusiaP - dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszło[/COLOR] Stałych deklaracji: [B]155 zł[/B] miesięcznie [U]Jednorazowe deklaracje:[/U] Dogo07 - rzeczy na bazarek - dziękujemy :loveu: 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS - dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]jest [/COLOR] 20 zł - mamanabank - dziękujemy :loveu: 30 zł na karmę - AgusiaP - dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszło[/COLOR] Jednorazowo: [B]376 zł[/B]
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi się Katia podoba :loveu::loveu: Jak będzie tekst do ogłoszeń to pomogę ogłaszać -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Napisałam do kilku osób w sprawie wizyty, mam nadzieję że się ktoś znajdzie. Jeśli nie to wyślę swoją siostrę -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
I czeka już w schronisku 3 lata :shake: :-( A ma 5, czyli większość swojego życia :-( -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Uwaga! "Starsza pani z Gliwic 83 lata, dzwoni od sąsiadki po każdego psa który jest w ogłoszeniu w gazecie, a potem jej córka prostuje że jej matka ma skleroze i nic nie pamięta i zeby jej żadnego psa nie dawać." Oby to nie ona -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Pani wie o jego kociej przypadłości :cool3: W domu jest dwójka dzieci 9 i 13 lat, więc miałby kto się z nim bawić. Mieszkanie w bloku. Pani zależy na tym aby dobrze znosił jazdę samochodem, ale z tym chyba nie było problemu? To chyba Kazuka będzie najlepiej wiedzieć -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Tak, z Krakowa. Pisałam do Wtatara, ale ma zapchaną skrzynkę -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
imię: Rupert płeć: pies miasto: Ostrów Mazowiecka Rupert to poważny, skromny psiak. Nieduży, łaciaty a przy tym jeszcze słodki, bo terierowaty. Rupert dogaduje się z innymi psami, nie jest typem narwańca -to po prostu przyjaciel do kochania. Schronisko Ostrów Mazowiecka Prawda że śliczny? -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
No cats :multi: I pani zdecydowana na Argosa :multi: Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Krakowie na Ruczaju, znacie kogoś? -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A to było ogłoszenie takie ze zdjęciem ? Trzymamy kciuki za domek bez kotów :).[/quote] Tak, mieli wydrukować ze zdjęciem -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pojedyńczo to one są grzeczne i spokojne jak baranki - polecam każdą z osobna nawet do małego dziecka. Nie szaleją, słuchają poleceń, a za głaskanie zrobią wszystko :lol: Jak są we dwie to szaleją, zresztą tak samo mój pies - jak ma kumpla do zabawy to hulaj dusza, piekła nie ma.. We dwie to ciężko sobie poradzić, mimo iż radość podwójna.. Ciężki masz orzech do zgryzienia, Lucynko. Ja nie wiedziałabym którą wybrać. Pani ode mnie się nie odezwała :shake: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Leni a wydawało mi się czy dawałaś go do GW ? Bo w Moim Psie to nie wiem czy jest sens umieszczać.[/quote] Tak, był w wyborczej, ale wrocławskiej. W katowickiej go nie ogłaszałam - może ktoś wie jak to zrobić? Dzisiaj napisała do mnie pani z Krakowa zainteresowana Argosem. Bosze żeby tylko nie było kotów :modla::modla: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Nie, nie udało się jeszcze w Metrze Laro, czy mogłabyś zrobić mu ogłoszenie w Telegazecie?