Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Dogo07']Czogałów to gdzie ? Narazie i tak czekamy na odp. Klaudii, i info o psiaku.[/QUOTE] Czogałowie to nazwisko wetów leczących w Katowicach Brynowie - to zaraz przy centrum do Katowic, wiem gdzie to, dlatego nie byłoby problemu z dojechaniem.
  2. [quote name='nombre']Jest sporo swietnych klinik. Czogalowie to lekarze moich bokserów od 12 lat. świetny jest rowniez Tomek Lebuda, konkretny i ze ogromna wiedza mimo mlodego wieku. Mysle ze nie zaszkodzi jesli Pani w rejsteracji powiecie ze ja was wyslalam. Nie zrozumcie mnie zle, chodzi tylko o to zeby skojarzyli i dobrze sie nim zajeli. Pan Krzysztof i Tomek juz znaja moja dociekliwosc[/QUOTE] A to poproszę ciotko o Twoje imię i nazwisko na Pw żebym wiedziała na kogo się powołać ;)
  3. [quote name='ewu']To zrozumiałe. Ta Osoba z fb , jeśli oferowała darmowy transport , to na pewno na tyle się zaopiekuje.Taka postawa świadczy o chęci pomocy. Tylko czy to nie za późno... Czas jest istotny... [B]Lara jeśli możesz pojedź wcześniej.[/B][/QUOTE] Nie dam rady niestety wcześniej :( Poczekam jeszcze trochę, bo dziewczyny miały dzwonić do mnie jak coś ustalą.
  4. [quote name='Lobaria']Zgadzam się Lara chba byłaby najlepsza, ale Dogo07 jest w kontakcie z osobą z fb, więc zobaczymy.[/QUOTE] Ja pojadę jakby co ciotki. Czogałów też polecam. Czekam na jakieś decyzje od Klaudii. Nombre, tylko musiałabyś mnie jakoś zapowiedzieć u nich żeby wiedzieli, że mają liczyć taniej.
  5. [quote name='Lobaria']Uważam, że psiak powinien być JAK NAJSZYBCIEJ zawieziony tam, gdzie jeszcze dziś mogą zrobić pełną diagnostyke - jutro Święto - wazna jest każda godzina.[/QUOTE] Tylko kto???? :/
  6. [quote name='nombre']super, po 17 to juz moze byc sporo za pozno[/QUOTE] Ja teraz też nie pojadę, najwcześniej o 16.00 .....
  7. [quote name='nombre']cholercia wczoraj tam bylam ze swoim Fredem, gdybym wiedziala to byl go wziela..ale to nie czas na rozmyslanie co by bylo gdyby tylko na szybkie dzialanie. Tylko dziewczyny samo leczenie nie jest tanie w Brynowie. Pewnie bedzie pełne badanie krwi, moczu, usg to juz koszt ok 170 zł[/QUOTE] Wysłałam Klaudii smsa, niech zdecyduje. Jak już będzie nr tel osoby od transportu to też go dziewczynom podeślę.
  8. [quote name='Dogo07']Czy Klaudus zgadza sie na Brynów ?[/QUOTE] Trzeba by przedzwonić....wyślę jej smsa z tą informacją.
  9. [quote name='nombre']dzwonilam do Brynowa, jako ze mnie tam znaja cena za dobe szpitala 30 zł. Dzisiaj do 14 sa tam moim zaufani lekarze dr. Czogała i dr. Tomek Lebuda. Pamietajcie ze jutro jest swieto i nikt nie zrobi pelnej diagnostyki[/QUOTE] Ciotki, to dawajmy go do Brynowa, to blisko!!!! Dogo07, zdobądź proszę nr telefonu tej osoby z fb od transportu.
  10. [quote name='Dogo07']NA Fb zgłosiła sie osoba - może przewieźć psiaka, nie chce zwrotu kosztów paliwa, czeka na znak.[/QUOTE] Mamy jej nr telefonu????????????? lika1771, wstrzymaj się z przelewem.
  11. [quote name='nombre']Jest szpital. Ja lecze swoje w Katowicach Brynowie tez ze szpitalem i pelna diagnostyka na miejcu, ale blizej jest do Mikołowa [URL]http://www.klinikadlazwierzat.pl/[/URL] Prosze tez o dane do przelewu.[/QUOTE] Tylko Brynów jest bardzo drogi......zaraz zadzwonię do Mikołowa i się spytam jaki byłby koszt. Zaraz Ci prześlę nr konta. [quote name='Dogo07']Mikołów - pies może zostać w lecznicy, doba hospitalizacji 65zł , ostateczna cena po uzgodnieniu z lekarzem.[/QUOTE] To jeszcze drożej niż w Gliwicach....
  12. [quote name='nombre']Dziewczyny nie blizej i z pelna diagnostyka i transfuzja krwi w razie koniecznosci macie klinike w Mikolowie na żwirki i wigury[/QUOTE] Ale musimy go zostawić na miejscu, czy tam w Mikołowie jest szpitalik? [B] Na koncie mamy teraz 350zł, kto jeszcze nie wpłacił na Kukiego i nie ma nr konta???[COLOR=#008000][SIZE=3][/SIZE] [/COLOR] [COLOR=#0000cd]DEKLARACJE[/COLOR] [COLOR=#00ffff]STAŁE[/COLOR][/B] lika1771 - córka 50zł paula_t - 10zł __Lara - 5zł ewu - 10zł agata51 - 10zł Emma53 - 10zł nombre - 10zł ----------------------- [COLOR=#00ffff][B]105zł[/B][/COLOR] [COLOR=#008000][B]JEDNORAZOWE[/B][/COLOR] renatka_s - 30zł paula_t - 10zł ceris - 30zł skarpeta kudłaczy - 150zł Ania102 - 15zł SHIRIN - 70zł ewakrakow - 50zł wieso - 400zł bico - 50zł p. Aleksandra M. z fb - 50zł MikAga - 30zł skarpeta kundelkowa 100zł ------------------------- [COLOR=#008000][B]985 zł[/B][/COLOR] mc_mother b-b kajak Aimez_moi znajoma dt Kołtunka osoba z fb (z pw) Ghanima
  13. Pewnie tak jak wszędzie, ludzie się powykruszali.... :(
  14. [quote name='Dogo07']Lika1771 jest na forum, może trzeba jej pw wysłać.[/QUOTE] Ok, rozmawiałam z liką, ma problemy z netem. Dziś mi przeleje 100zł, resztę oddam. Pieniążki dojdą w piątek, więc zezmę najwyżej z ostatniej kasy jaka mi na życie została...
  15. [quote name='paula_t']a kasa na transport jest?[/QUOTE] No własnie nie mam co do baku wlać.... a liki1771 nie ma.....
  16. [quote name='Secia']Tofikowa pięknie dziękuję :-) Zamówiłam UFO 130 ogłoszeń są w drodze :-) za chwilę powinny się pojawić na wątku suni.[/QUOTE] Hura, hura!!!! :)
  17. Jakbym miała więcej czasu to bym trochę ludzi tu zaprosiła :(
  18. Czy ma ktoś czas porozsyłać wątek???
  19. [quote name='beka']Jak to nie chciał oddać ?? bedą życ w tych gównach? a nie można interwencyjnie odebrać? Pogotowie dla zwierżat albo inna organizacja?( jeśli bedzie dt i nie trzeba bedzie oddawac do schroniska gmina chyba pomoże?)[/QUOTE] Po tą 4 ma się ktoś niby w niedzielę zgłosić...
  20. [quote name='paulinken']Napiszę pw do Isadory, ale chyba był wstawiany...[/QUOTE] Tak, ja go wstawiałam.
  21. [quote name='bico']odczekam chwilę i następny pakiet zrobię mu na Kraków, choć tam o wizytę PA trochę trudno, bo niby jest dużo osób z dogo ale jeden zwala na drugiego prośbą o taką wizytę... Najwyżej pomęczę paula_t:evil_lol::eviltong::D;)[/QUOTE] Hehehe, bico, to Ty Krakowiaków nie lubisz? :evil_lol:
  22. [quote name='Avilia']A macie nawigację? Jak nie to Wam pożyczę.[/QUOTE] Nie mamy wlasnie.... w Pszczynie bylismy ostatnio w wakacje to moze jakos do Was dojedziemy.... jakbysmy mogli pozyczyc to byloby super, w powrotem bysmy oddali.
  23. Tylko do Bielska to mój mąż protestuje, że daleko i nie znamy miasta :( Ale trudno, najwyżej sama pojadę....
  24. Ja jestem bezmózgowiec, robię ogłoszenia na wasze numery, a potem się o nie pytam.... A gdzie jest skarbnik???? lika1771 - potrzebna kasa na już na paliwo. Ma ktoś telefon do liki1771? ;) Mój nr tel: 506-493-005.
  25. [quote name='__Lara']Tam jest szpitalik całodobowy.[/QUOTE] Dogo, a możesz mi dać nr telefonu do Klaudii?
×
×
  • Create New...