Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='pisarzowie16']cos wymyslimy moze nie bedzie musial byc uwiazany do drzewa. weterynarz mi podpowiedzial zeby zrobic linke miedzy drzewami i przypiac druga linka brutusa z dala od bram wiecej wybiegu bedzie mial i wieksze pole manewru po ogrodku zobaczymy czy to cos da ....") pozdrawiam[/QUOTE] Jestem dla Was pełna podziwu, że się nie poddajecie!
  2. [quote name='Klaudus__'][I] Beatko - umowę wysłałam zgodnie z umową... Zdjęcia chętnie bym też zobaczyła - zresztą i jednej i drugiej panny ;) Chyba już mogę zmienić tytuł... :)[/I][/QUOTE] Ja też tak myślę, bo tytuł trochę straszy. ;)
  3. Cholewcia........ tylko gdzie znaleźć bdt? ZNacie w ogóle takowe? Do kogo by można napisać?
  4. [quote name='Lobaria']Po przeprowadzonej telefonicznie tzw diagnozie potrzeb klienta, zarekomendujemy Pani Mozarta i Ikarka. Pani potrzebuje sopokojnego psiaka, a nie huligana ;)[/QUOTE] To inne pieski też mają szansę ;)
  5. [quote name='asiuniab']niestety, albo stety u michelle4 wszystkie miejsca, z tego co się orientuję są zajęte, bo też marzę o właśnie takim domowym hoteliku dla pszczyńskiego Masajka:([/QUOTE] Nie martwcie się. Rozmawiałam z cioteczką giselle i jakby co to znajdzie się miejsce dla Kukusia u michelle04 w domu. Po tym co przeszedł, po tej chorobie nikt by nie chciał żeby mieszkał w kojcu. [B] lika1771,[/B] podeślesz nr konta osobom, które prosiły o to wyzej?
  6. Ok, to wieczorkiem lecimy z ogłoszonkami ;) AtaO, oby tak było ;)
  7. [quote name='Isadora7']właśnie szykuję do wstawienia na SOS 6 kolejnych :([/QUOTE] Isadora :( Nie no, pomyśleć, że jeszcze z 15 lat temu była taka "moda" na jamniki....teraz ludziom się znudziły :(
  8. [quote name='pisarzowie16']Brutusa wlanie przywiozlam ze sosnicy caly i zdrowy fundacja szara przystan pomogla duze dzieki mojej sasiadce ona dzwonila w naszej sprawia[/QUOTE] Ufff, to dobrze. Co z nim zrobić żeby łobuz nie uciekał :( chyba nie może być spuszczany.
  9. Basterku....... dziękujemy pięknie za zdjęcia! Fajnie Cię piesku zobaczyć. Czy ktoś nie mógłby obciąć Basterka? Zwłaszcza te "wąsy" na pysku.
  10. [quote name='ewu']Ja kupuję Pączkowi takie malutkie ciasteczka tzw. treserki. Na wagę są dużo tańsze niż w słoiczkach. Około 24 zł kilogram a starczy na bardzo, bardzo długo. Jedno malutkie ciasteczko jak jest posłuszny i np wraca do domu z ogrodu....:) (jak go wołam przez pół godziny;)) 10 dkg na próbę, może zadziała:) Przy nauce:"siusiu na dworze"też się sprawdzały.[/QUOTE] Ja też kupuję ciasteczka psie, w kształcie zwierzątek ;) I mam jeszcze psie ciasteczka z lidla, z pedigree. Może ciastkami da się przekupić pięknisia? ;)
  11. [quote name='Sabina02']A co z ta zbiorka deklaracji na hotelik? Widze, ze sprawa stanela w miejscu... :([/QUOTE] Właśnie też to widzę :/ Trzeba by wątek porozsyłać....
  12. Myślę o tej rodzince, chodzą takie szczeniaczki po ulicy, masakra jakaś :( A macie w okolicy jakieś dobre schronisko?
  13. Hehe :) Kto jeszcze to wybaczymy :p
  14. Tyle jamniczych i jamnikowatych piękności, ja nie mogę :(
  15. [quote name='Kajusza']dzięki tobicu :-) Na forum amstaff-pitbull (tzw. "niebieskim") atosia zadeklarowała 100zł miesięcznie :loveu: bardzo dziękuję w imieniu Donki :-)[/QUOTE] Super! :) Jak nie na dogo to trzeba szukać gdzie indziej ;)
  16. Franeczku, skacz do góry żeby nam wątek nie przepadł.
  17. Mozart to piękny pies :D Moje ulubione: [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/a6.sphotos.ak/hphotos-ak-ash4/303610_453810854647710_1116428053_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...