Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='AtaO']Rudy, super....słyszałam, że znalazłeś sobie towarzystwo w hoteliku i wcale nie jesteś agresywny....brawo!!! No to teraz w mig domek musi się znaleźć:)[/QUOTE] To dobrze.... żeby ktoś zadzwonił....
  2. [quote name='AlfaLS']A może jeszcze poprosić o pomoc Skarpetę in. Talcott [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie[/URL]. Czy one mają ponad 8 lat? Choć tam jest napisane, ze w uzasadnionych przypadkach można odstąpić od tej granicy wiekowej... Co prawda trzeba zwrócić 25 % udzielonej pomocy ale jest na to 6 tygodni...[/QUOTE] Do skarpety im. Talcott ja wpłacam regularnie, więc jakbym zgłosiła sunie to nie trzeba by nic zwracać ;)
  3. Ale po południu znowu ma być 31 C...... wczoraj w Zabrzu było gradobicie i 2 godzinna burza :/
  4. Taki mały lisek z Maczki :) To nie jest normalne, że po wycięciu węzłów puchnie ta łapka?
  5. Ogonek jak pastorał, podoba mi się :D
  6. Chyba gorzej finansowo? :/
  7. Będę jeszcze wysyłać Pw, bo nadal mało nas tutaj :(
  8. [quote name='Bjuta']Takiego wysypu strasznych bied dawno nie widziałam...[/QUOTE] To samo chciałam napisać :( Biedna Alpina :( :( :(
  9. U nas w Zabrzu była zawierucha, gradobicie i burza 2-godzinna.... ale Kamyk to twardziel ;)
  10. [quote name='agata51']Ona troszku wyżełkowa jest. Chyba nie powinna tak ganiać za kamieniami z takim serduchem? Ale, z drugiej strony, odebrać jej to, co kocha najbardziej? A na wątrobę polecam Essentiale Forte.[/QUOTE] Essentiale najlepsze. Nie powinna tyle biegać, jak najmniej wysiłku. Ehhh, życie :( Patrząc po wychudzeniu Kii rzeczywiście może mieć przed sob kilka miesięcy życia :(
  11. [quote name='brazowa1']Przepraszam,że z doskoku jestem. Jeżeli nadal potrzeba jutro porobie małej ogłoszenia,bo dzis juz nie dam rady przebrnąc przez kilkanascie stron wątku ;)[/QUOTE] Narazie wstrzymaj się cioteczko, bo może Lilka będzie mieć domek ;)
  12. Tak to jest jak się za szybko chce kogoś oceniać i od razu się oskarża...
  13. Ehhh, niepotrzebnie zaczęły się jakieś oskarżenia, to jest najgorsze... myślę, że obie strony chciały dobrze, a różnie to wychodzi. Teqla, nie przestawaj mimo to pomagać, bo szkoda by było. Dziewczyny z punktu napisały o Lakim to co wiedziały, to, jak tam się zachowywał. Zawsze tak jest, że pies w schronie jest innym psem niż w domu i z tym się trzeba liczyć. Mam nadzieję, że specjalista pomoże i Laki będzie miał dom na stałe.
  14. [quote name='piescofajnyjest']uwielbiam!!! Lilu...jestes pewna, ze to nie jest niedzwiedz???:eviltong:[/QUOTE] Ale jest piękny!
  15. [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18997/89a3d1ea002001b54ff33f48/sdc18376[/IMG] Co za uśmiech :) :) :) To serduszko jest już jego :D :D :D ale skarb z tego psa.... [QUOTE]o jak sie ciesze, czy moglabym dostac konto hoteliku, chcialabym przeslac te obiecane pieniazki, juz przekazalam dalej, chlopcy jada w piatek to powinno byc na koncie w sobote albo niedziele.....moge tez wyslac do Giselle... odpowiedz prosze na pw do czwartku....[/QUOTE] [B] michelle04[/B], podasz nr konta wieso? ;)
  16. Jedna Pani napisała do mnie w sprawie szczeniaczka, może uda się z domkiem dla tego ostatniego ;)
  17. [quote name='Mazowszanka']Dziewczyny, macie jakieś nowe, ładne zdjęcia suni ? Ewa Marta ma dwa domki dla swojej swojej Drobinki/ Opajki. Ludzie poszukują młodej, małej suni. Nie widziałam Lilki na żywo, ale chyba jest niewiele większa od jamnika ? Napiszcie coś o jej wymiarach.[/QUOTE] Ooo, trzeba to wykorzystać!
  18. Ale słodziak!
  19. [quote name='Avilia']Lara,bardzo dziękuję,że trzymasz tu rękę na pulsie. Klaudia ma ogrom na głowie,a mnie teraz na miejscu nie ma także wielkie dzięki kochana![/QUOTE] Nie ma za co ;) Z Kukim jestem jakoś mocniej związana ;) ale oczywiście zawsze Wam chętnie pomogę.
×
×
  • Create New...