Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='ewu']Byłam dzisiaj w punkcie ale jego nie było...[/QUOTE] Kurcze, martwię się o Imbirka :(
  2. Zapisuję Aronka, Tofikowa jak zwykle niezawodna ;)
  3. Właśnie, może ktoś zrobić banerek?
  4. Na dogo coraz mniej pomagających, oj tak :(
  5. Ostatnio jechałam koło Was!!
  6. A jak się trzymają? :( Można prosić o jakieś nowe zdjęcia do ogłoszeń?
  7. Czy ktoś zadzwoni do tej Pani? coś spadł wątek :/
  8. My to wiemy, że to kanapowiec :D
  9. Tak dawno już byłam u Pauruni, że aż wstyd pisać, ciągle coś..... :(
  10. To o co chodziło z tym tytułem? :crazyeye:
  11. [quote name='Sabina02']Ahhhhhhh, wrazliwy facet to najpiekniejsze co moze byc!!!!! :loveu: [/QUOTE] Ej, ale ja o tym samym pomyślałam. Mało takich, niestety :( tymuś to wyjątek....
  12. [quote name='ANETTTA']ogłaszaj kazdego hehehhe[/QUOTE] Hehe, w sumie niezła myśl ;)
  13. Chyba tak, trzeba odświeżyć. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach!!!!
  14. Szukamy sponsora KILTIXU!!!!!
  15. Fajnie, że kiesa nie jest pusta ;)
  16. Kukusiu, ale Ci tam dobrze, tam, gdzie jesteś, kochany mój :))))))))))))))))))) Dziękujemy za częste relacje i za zdjęcia!!!! :)))))))))))))
  17. Super, że Lilka już u Mazowszanki :) Tak, dogo coś szwankuje ostatnimi dniami.... trzeba się zabierać za ogłoszenia!
×
×
  • Create New...