Cholewcia, wiem, ze to miało iść na karmę dla pszczyniaków, ale może weźcie narazie z mojego bazarku, a to co będzie z bazarku ewu to pójdzie na karmę? Z mojego bazarku jest 182zł, a już jedna cioteczka wpłaciła nadwyżkę, więc byłoby w sam raz do zapłacenia tego rachunku.