Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Kurcze, Zacha nie pamiętam :/ ale mogę iść jak on taki długodystansowiec, z Łatkiem też, sami zdecydujcie :eviltong: No właśnie, może lepiej zapisać się kilka dni przed, jeszcze jakby nagle jakieś załamanie pogody miało być i ściana deszczu :p
  2. [quote name='Lucyna:)']Lara dziękujemy za trzymanie kciuków :lol:[/QUOTE] :) Świetnie, że już jesteście razem :) Niecierpliwe czekam na zdjęcia :) Ułoży się w relacjach kocio-psich, na pewno :)
  3. [quote name='giselle4']Jutro przyjedzie miedzy 10-16godz pani z Wroclawia z synem zobaczymy pani wypytala o wszysko włacznie czy dostanie smyczke i czy jak jego wybierze i sie zakocha to dostanie jego jutro....na wszytskie pytania odpowiedz na TAK:) wiec moze to ten domek,poczekajcie do jutra i cieszcie sie ze Kuki ma takie branie[/QUOTE] Tak, ta Pani do mnie dzwoniła i wydała mi się bardzo rozsądną osobą. No i nie ma kota w domu :p Co do pierwszej Pani to troszkę się rozczarowałam: za duży, o mieszkaniu nic nie mówiła wcześniej. Mam wrażenie, że ona szuka raczej nie drugiego psa tylko akurat zobaczyła Kukiego, który przypominał jej byłego psa i się zainteresowała. A że Kuki nie spełnił jej selekcji, tj. lekko "odstaje" wyglądem od poprzednika to zrezygnowała. Może to nie cała prawda, ale takie mam wrażenie. Może z tą smyczką tak jej się powiedziało, zaś nie szukajmy dziury w całym :) Trzymam kciuki za jutro!!! :) Ciekawe ile ludzi jeszcze przyjedzie zobaczyć Kukiego :cool3:
  4. Z jednej strony fajnie, że Pani otwarcie napisała. Z drugiej, troszkę szkoda, że choroba okazała się silniejsza od chęci :(
  5. [quote name='polubek']zobaczyłam u kogoś banerek w podpisie i zaglądnęłam "skrzywdzona przez człowieka paura drży ze strachu" kto nadał jej takie imię? po włosku paura znaczy strach, lęk, obawa[/QUOTE] Ktoś z wolontariuszy. Tak było na początku, jednak Paura zrobiła duży postęp - dzięki spacerkom i uwadze osób ją odwiedzających. Niedawno, w maju była na akcji w parku pełnym ludzi! Dała się głaskać, podchodziła do nieznajomych :) Jedynie bała się rowerów.
  6. Czyli w sumie przydałaby się druga klatka :/
  7. Już ceris przesyłam adres Avilli.
  8. [quote name='Lobaria']To mój [B]Blunio [/B]:loveu: mi podpowiedział :) W końcu jest Pszczyniakiem, uratowanym w ostatniej chwili przed wywozem do Mysłowic :) - była wtedy akcja wręcz wzorowa. Jak mi [B]beta ata[/B] Go przywiozła / niedługo rocznica :) / i pokazała dogo, dała link do wątku słodziaka... jak poczytałam / a czyta się jak sensacyjną powieść - polecam /... to z wdzięczności za[B] Blunia[/B] :loveu: postanowiłam pomagać innym Pszczyniakom. [B]LINK DO WĄTKU BLUNIA[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/207520-Blunio-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-DS-u-Lobarii-zbiera-grzybki-D-D-D-D"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207520-Blunio-szczęśliwy-w-DS-u-Lobarii-zbiera-grzybki-D-D-D-D[/URL]!!! Na 11-tej czy 10 -tej stronie chyba juz pisżą o mnie, jako potencjalnym DS...[/QUOTE] I to jest piękne :D :D :D
  9. [quote name='Lucyna:)']:multi: jutro czeka nas droga do Pani Miry Fido bez szwów, jest ok :-)[/QUOTE] Wow, super, powodzenia, to już dziś :)
  10. Słuchajcie, ja myślę, że też bym mogła pójść z jakimś psiakiem tylko musicie mi kogoś przydzielić :cool3:
  11. paula_t, i tak nieźle tu działasz, oby tak dalej! :)
  12. Kurcze, psinko, żeby nie było wiadomo co ci jest :(
  13. Może jednak się uda! Trzymam dalej mocno kciuki!
  14. [quote name='radovan2']Czyżby ludzie ze Śląska chodzili ze swoimi pupilami tylko na krótkie spacery:evil_lol:[/QUOTE] Przecież u nas nie ma gdzie chodzić - same kopalnie i huty zawsze pokazują tylko :evil_lol::diabloti:
  15. A ta Pani się już nie odzywała?
  16. [quote name='Avilia']Niestety Kaira już w Punkcie nie ma;/ Prawdoodobnie ktoś z "zewnątrz" go adoptował. Wątek niestety do zamknięcia...[/QUOTE] Oby ktoś odpowiedzialny.
  17. [quote name='Baktor']Piszę dopiero teraz bo mam wolna chwile :) dzisiaj Tofik wybiegał się u dziadków, jest bardzo wesołym psiakiem :) noc była baardzo spokojna bez żadnych problemów :) że tak powiem dogadujemy się z Tofikiem bardzo dobrze :) bardzo fajna psina, ciesze się że trafił do mnie :) żadnych problemów, sama radość :)[/QUOTE] :) i takie relacje są najlepsze :)
  18. [quote name='asiuniab']jaki z Niej bije spokój, naprawdę super sunia:)[/QUOTE] Dokładnie, mam takie samo wrażenie :)
  19. Jeszcze trochę i mój bazar się skończy, myślę ze co najmniej 100zł będzie :)
  20. [quote name='asiuniab']Wow, to rzeczywiście klon, tylko ten kociak????[/QUOTE] Kuki tak naprawdę nie jest sprawdzony na koty, to, że gonił kurę to jeszcze w sumie nie musi oznaczać, że się nie polubi z kociakiem. Pani mówiła nawet, że jej Gustaw też gonił koty poza domem, a w domu się lubili. Pani jest zdeterminowana żeby popracować nad zwierzakami :)
  21. Jejku, jesteście niesamowici!!!!! Jeszcze dziś wieczorkiem zacznę rozsyłać nr konta do wpłat, bo trzeba zacząć się zbierać :D huraaaaaaaaa :D :D :D Za dary na bazarek dziękuję :D Zgłoszę się do Was cioteczki :) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł P. Magda F. - FB 10zł paula_t 5zł P. Natalia S. - FB 10zł P. Amanda D. - FB 20zł Dancik - 50zł monika083- 10zł RAZEM: 300zł :smile:[/B][/SIZE][/COLOR] :) :) [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  22. [quote name='giselle4']Larko,wczoraj jego odrobaczylysmy on bardzo wolono przybiera na wadze ja rozumiem ze On wicherek i spala ale On kocha jesc i nie uwierzycie je najwiecej z duzych psiakow i dostaje smaczki i dalej prosi o jedzenie a jedza 2 x dziennie. Mamy przyklad po Kendy bokserka szybko nabraly wagi a razem biegaj z Kukim i szaleja wiec moze jakis robal jego męczy...zobaczymy[/QUOTE] To dobrze, że go odrobaczyłyście :D może to rzeczywiście jakieś robaki. To taki szaleniec, że też bym się nie zdziwiła jakby to spalał ;) [B]Kochani, trzymajcie mocno mocno mocno kciuki!!!!!!!!!!!!! [/B] Dzwoniła do mnie niesamowita Pani z Lubina, która też ma mieszkanie w Wałbrzychu i raz na miesiąc w nim jest. Teraz właśnie jest w ten weekend. I uwaga - [B]miała takiego samego psa jak Kuki, normalnie Kuki to jest klon jej psa!!![/B] Jej pies miał nawet to [B]czerwone serduszko[/B] co ma Kukiś :o Pani płakała za Gustawem, jej psiakiem, przez słuchawkę... na grób dzisiaj jego idzie.... Pani ma swoje hobby - kilka km po lesie dziennie - przecież dla Kukiego to by było coś niesamowitego!!! Niestety ma kota :p ale nie jest zrażona :) i ma jeszcze staruszka, psiaka zabranego z ulicy, który ma chore serduszko, dostaje codziennie lekki, Vetmedin, itd. Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to dom - marzenie dla Kukiego. Gisell mi powiedziała, że czuje, że [B]TO TEN DOM![/B] :D To jest psiak Pani - Gustaw: [IMG]http://images38.fotosik.pl/1757/349fdf220e899309med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1505/a054cad08019ec49med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/363/b1cbe45c30f1fc06med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/363/c5fc7f3d90d98fc1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/535/afb9ebb6c5d71919med.jpg[/IMG] Pani jeszcze dzisiaj pojedzie zobaczyć się z Kukim :D :D :D
×
×
  • Create New...