Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Lobaria']Prawie [B]miesiąc[/B] nikt nie zaglądał do maleńkiej - a szykuje sie domek w Siedlcach - dziś był tel i już załatwiona osoba do wizyty :) [B]Mocno kciukamy!!![/B][/QUOTE] Dokładnie, mocno zaciskamy!!!
  2. Ja też nie mam czasu tego tam ogarniać :(
  3. Słodko razem wyglądają! :)
  4. [quote name='Cantadorra']Ja myślę, że on był siłą zmuszany do wykonywania komend, dlatego nastąpiło takie skojarzenie bodźców :([/QUOTE] Też mi się tak wydaje....
  5. [quote name='Gisic87']Tak pisałam od razu i wysłałam mailem cv razem z listem motywacyjnym ale też cisza:shake:[/QUOTE] Widocznie narazie nie poszukują nikogo :/ ale oni co jakiś czas robią rekrutacje, więc może jeszcze się odezwą.
  6. [quote name='AtaO'][B]__Lara[/B] [B]Kwota 165,00 z Twojego bazarku dotarła na konto Rumby[/B]:multi:. [B]Z całego serca Ci dziękuję[/B]:) [B]Przypomnę, że rozliczenie Rumby prowadzone jest na bieżąco w #2 i na fb na wydarzeniu w opisie[/B]. :)[/QUOTE] To super :) niech służy Rumbie :)
  7. Trzeba ją pilnować żeby nie nawiała, bestyjka mała słodka. Fajowe zdjęcia :) Taka kanapowa suńka :)
  8. [quote name='Romina_74']Mam takie przeczucie silne, że ten DT to prędziuchno w DS się zmieni ;)[/QUOTE] To by było najpiękniejsze rozwiązanie :)
  9. Taka zimna noc, trzeba działać :( Co z tą klatką w końcu? ;)
  10. Kurcze, fajnie by było jakby sie udało z tym transportem - dzięki Lobaria, że czuwasz nad sprawą, bo ja już kompletnie nie wyrabiam :( Carpooling byłby najlepszy, bo jest tani :) Jechać autem to będzie spory wydatek :/ asiczka31, mam nadzieję, ze jeszcze troszkę poczekacie :) [B]Słuchajcie, paula_t jedzie jutro na trasie Wrocław-Kraków!!! Trzeba by tylko szybko coś znaleźć do Wrocławia![/B] [B]Lobaria, pomożesz coś znaleźć? Ja nie dam rady :([/B]
  11. Ok, to czekamy na wieści.
  12. [quote name='Poker']Ja też się cieszę :multi: Spytajcie Budrysek, ona często jeździła z Wrocławia do Żywca.[/QUOTE] Próbowałam napisać, ale ma zawaloną skrzynkę :razz:
  13. Kapuje :) ja już padam ciotko, możemy tą ew. rozmowę przełożyć na jutro? :cool3: Mogę się spytać znajomej z Tychów czy by rady nie dała albo zna kogoś? Justa, na jakiej ulicy mieszkasz?
  14. [quote name='asiczka31']Witajcie to Ja chcę zabrać Aszkę do siebie i my możemy zapłacić za transport Aszki do Katowic[/QUOTE] Witamy serdecznie :D :D :D :D :D Będziemy szukać intensywnie :cool3:
  15. [quote name='AtaO']Skarbnikiem Rumby ja jestem. Konto wydaje mi się, że masz - jeżeli nie to daj znać wyślę Ci na PW. Dziękuję w imieniu Rumby i swoim :)[/QUOTE] Wyślij proszę kochana, bo mi się już wszystko kiełbasi :evil_lol: za dużo tego :p
  16. Sporo tych zwierzątek :/ zastanowię się czy nie wcisnęłabym gdzieś 2 króliczków.
  17. Goya to rzeczywiście dzikusek straszny. Ale coś czuję, że przy michelle04 jeszcze wyjdzie na psa! ;)
  18. [quote name='Lobaria'][B]asiuniab[/B] w szpitalu, właśnie urodziła córeczkę, Olę. A jeśli wpłata poszła na fundację, to zawsze się czeka, w każdym bądź razie bardzo dziekujemy :)[/QUOTE] Hihi, to moja i Avilii imienniczka :D
  19. Gisic, a pisałaś tam gdzie Ci podałam namiar? Z pracą teraz nie ma lekko :(
  20. No to szukamy dalej! Bardzo Was proszę o pomoc, bo ja mam sajgon w pracy i jestem odcięta od dogo 8-16, a w domu też różnie to bywa...
  21. [quote name='docha']to jest nie fer wobec psa.[/QUOTE] Chodzi mi o to, że jak będzie ktoś właściwy to wówczas porozmawiać z nim o chorobie psiaka.
  22. A co z finansami? Za ile ten hotel?
  23. [quote name='filomen']Agatce bo Abi to już szczęsliwa za TM[/QUOTE] Przepraszam, o Agatkę mi chodziło ;)
×
×
  • Create New...