Kurcze, fajnie by było jakby sie udało z tym transportem - dzięki Lobaria, że czuwasz nad sprawą, bo ja już kompletnie nie wyrabiam :( Carpooling byłby najlepszy, bo jest tani :) Jechać autem to będzie spory wydatek :/
asiczka31, mam nadzieję, ze jeszcze troszkę poczekacie :)
[B]Słuchajcie, paula_t jedzie jutro na trasie Wrocław-Kraków!!! Trzeba by tylko szybko coś znaleźć do Wrocławia![/B] [B]Lobaria, pomożesz coś znaleźć? Ja nie dam rady :([/B]