-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Jestem. Może jak mi się uda to porobię im trochę ogłoszeń.
-
Zaglądam do malucha. Jak zwykle pojawiają się telefony, które podnoszą ciśnienie...
-
[quote name='megii1']Zdejmie abażur jak łapka do końca się zagoi bo jak na razie zawsze kiedy zdejmujemy kołnierz chociaż na moment, przysysa sie do ran i je "rozlizuje". Żal niszczyć tyle tygodni pracy. Nasza Pani weterynarz obstawia na 2-3 tygodnie. A co tydzień, kołnierz jest teraz do wymiany. Każdy za 50 zł :shake:[/quote] No nieźle Misza :shake: uważaj, bo ciotki będą za niedługo spłukane na te Twoje abażury :shake:;)
-
[quote name='Lidan']Proszę bardzo :-) To jest jak narkotyk: jak się zacznie to wciąga i oderwać się nie można :oops: Tylko czasu dużo mi to zajmuje a kręgosłup nie wytrzymuje długiego ślęczenia przy komputerze :-([/quote] Ojej :roll: ciotka Lidan do tego swoje zdrówko nadszarpnęła ogłoszeniami :roll:
-
No to chyba majqa będą nici z adopcji :evil_lol::lol: ale on pięknie wygląda!
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Do góry Mirko!!! :multi: -
[quote name='czarna01']nie mogę jakoś znaleźć na wątku czy jest jakiś nr. konta na który można wpłacać pieniążki tak żeby bez żadnych potrąceń trafiły bezpośrednio na na tą cudną bidę? Czy po prostu wpłacać na konto, które podane jest w tym allegro cegiełkowym?[/quote] Tak, można wpłacać na konto podane w allegro cegiełkowym, nie kupując cegiełek, dzięki :loveu:
-
Zdrowiej piesku!
-
Biafro, dzięki Ci kochana za wszystko!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: nie wiem jak Ci się odwdzięczyć :) no pięknie, do dziś nie zaszczepiona na wirusówki :mad: i te kołtuny.... no tak, siedziała ponad rok w schronie :placz: ale nareszcie wyszła!!!! Z tym okiem to właśnie jest coś nie tak :shake: wizyta u weta konieczna. Zapisuję, że Kornelia jest u Ciebie od 27 lipca :) Na koncie Kornelii mamy obecnie: 661,17zł :loveu::multi: Ale stałe deklaracje nadal potrzebne. Maciaszek pisała, że ona się strasznie boi, i się przykleja do podłogi, i to tak trwało tyle czasu :placz: Ojej, to ona taka waleczna?:-o
-
[quote name='Ola la']heheh no!:lol: a to w Yattamanie te pso i pando roboty wybierali? :lol:[/quote] Tak :megagrin::megagrin::megagrin: najlepsza była Banda Drombo :scream_3: co każdy odcinek wybuchali na końcu w tej swojej super maszynie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Właśnie, były psie roboty - nawiązanie do wątku :cool3::evil_lol:
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie, co z Panią Bożeną, odezwała się? -
[quote name='Dogo07']Buda kosztuje ok. 300zł. Czyli że zrobienie kojca plus materiały to aż kilkaset złotych ? To nie lepiej za te pieniążki dać psiaka do hoteliku lub na dt i poszukać mu domku ? (Mały piesek to koszt ok.250 - 300zł.) Ja tak tylko pytam :roll:.[/quote] No to trzeba się nad tym poważnie zastanowić.
-
Hmmm...a z kiedy wpłata? takowej nie widziałam, ale może przeoczyłam.
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Hmm rozmawiałam dziś z pracownicą schroniska - nic nie wiedziała,że ktoś dzwonił i rozmawiał. a z kim rozmawiał Twój chłopak? nie mam pojęcia czy Ci państwo wiedzą. Napisz proszę jakiego pieska od nas wieźliście? Może się znamy?[/quote] Ciotki to załatwcie to proszę. Mnie od jutra do piątku nie ma. -
Teraz to już nie tylko kojarzy :p Ola la, przecież tyle tych bajek było :evil_lol: ale Yattaman to wymiatał :roflt:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Wiecie ja się nie chcę wtrącać bo ja tylko goszczę Vertera ale moim zdaniem to porównywanie go do dobermana tylko odstrasza ludzi. Ta rasa ma trochę zwolenników ale wiele osób ich nie lubi, inne się boją albo mają mieszane uczucia. A poza tym to Verter ani z charakteru ani z wyglądu nie jest podobny do Dobermana:shake: Może poszukacie w psach myśliwskich? Mój Darek go ostatnio zareklamował pewnemu Panu, który ma dom z ogrodem w Legionowie i jak Pan się zastanowi może się odezwie. Ale prosze zastanówcie się nad tym porównywaniem do Dobka...[/quote] megii1, ja też mam pewne obawy, dobrze, że to napisałaś. Rzeczywiście słowo "doberman" często odstrasza. Zmienię jego tytuł allegro. -
[quote name='JOMA']Brygada RR to komplement :loveu: - jak mój Bartosz był jeszcze małym Bartusiem to była taka śmieszna bajka o dzielnych agentach :evil_lol: _Lara - do takiej czapeczki to trzeba mieć kucyka to się fajnie wygląda - zapuszczamy włosy ? :diabloti:[/quote] No właśnie w tym problem, że ja nie zapuszczę już :p zostaję przy krótkich, bo w takich najlepiej wyglądam. Do ślubu też będę mieć krótkie. Więc czapeczka odpada :evil_lol: Ale Ty JOMA to czemu nie :p Wiem wiem, coś mi się kojarzy z tą Brygadą :cool1:
-
[quote name='supergoga']Załatwia się w boksie, ale to dlatego że nie wychodzi i nikt go nie próbuje wyprowadzic. Robi kupcie i siusianko jest. Ma podkłady, ale on nie siusia w sposób niekontrolowany. Tyle że nie ma gdzie i czasem kocyk jest mokry. Dlaczego on nie chce żyć. Mam kolejną osobe która przelała 120 zł dla niego. Wieczorem, jak wróce od bokserki - sprawdze konto i w pierwszym jego poście będę robiła zestawienie wpłat. Tylko byle chciał żyć.[/quote] Taki zrezygnowany biedak :( jak mu pomóc :(
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Amidko, do góry!!!! :multi: -
Kurde, ale patowa sytuacja :shake: gorzej jak trafi nie wiadomo gdzie...
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: kobitki się razem trzymają, a co :evil_lol: