Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Jaka słodka :)
  2. To fajnie :) taki młodzik jeszcze z niego ;)
  3. Blacky, skacz do góry!!!
  4. Jestem już. Założę bidaczkowi wątek i tu wkleję linka. [B]Wątek Rumcajsa: [/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zaniedbay-skoltuniony-rumcajs-prosi-dzis-o-pomoc-143182/[/url] Zapraszam!
  5. Kurcze, Kudłatka dalej nie ma :shake: myslałam, że jak przyjadę to się już znajdzie.
  6. Mała ma zdjęcie nowe :) Ładnie wyszła. Kurcze, przydałby się ds :shake:
  7. Gufiaku, odwiedzinki! Słuchajcie, a jak szukać takiego sponsora?
  8. [quote name='zuzia63']Myślę, że wszystkie psiaczki schroniskowe, jak już wyjdą i dostają trochę więcej zainteresowania ze strony człowieka, to po prostu nie mogą się nacieszyć tą bliskością. Starają się nadrobić "zaległości" w mizianiu:lol: i kontaktach z ludźmi[/quote] A u mojej cioci na wsi piesek wzięty ze schronu już kilka razy uciekł :mad: mimo, że ma się teraz tak dobrze. Ja mu nawet adresówkę kupiłam, ale zgubił łobuz. To, że jest na wsi, nie znaczy, że siedzi przy budzie czy w kojcu, o nie. Może sobie biegać po podwórku, wszędzie, po domu. Ale i tak ucieka :mad: a jest już u nich z jakieś 2 miesiące :shake:
  9. Jaka piękna! Wstawię w jej allegro! Musi się w niej ktoś zakochać!
  10. Ciotki i wujkowie, spokojnie, zaraz ureguluję wszystkie wpłaty :) Cieszę się, że Kornelcia już u Biafry i do tego "odżywa" :) należało jej się, po takim czekaniu w schronie, bidula. Nie mogę doczekać się już jej zdjęć. [SIZE=1] Maciaszku, dzięki. Ja jestem jeszcze niestety w nie najlepszej kondycji po pogrzebie, dziadek był mi bardzo bliski. Tobie też składam kondolencje [*]. [SIZE=2]Edit: Wszystko poprawione, uaktualnione. Rzeczywiście nie wpisałam scorpio133 na pierwszej stronie we wpłatach, przepraszam za pomyłkę. Doszły też wpłaty od saga_86 - 30zł za 2 miesiące i od MaKs 20zł za jeden miesiąc. Dziękuję Wam :) Obecnie mamy razem na koncie Kornelii: [B]711,67zł[/B] :) [/SIZE] [/SIZE]
  11. Ja się zgłaszam na sobotę - jeszcze nie wiem czy cały dzień - w niedzielę będę matką chrzestną i mogę być potrzebna.
  12. [quote name='Kisiaraf']Tak się ciesze Iwonko, że zostaje u Ciebie:multi:.[/quote] Jaaa, to zostaje na stałe u iwony213? :multi::lol:
  13. Jak ona smutno wygląda w schronisku :( strasznie :( Jasza jak zwykle działa jak burza z ogłoszeniami :)
  14. Miło zobaczyć Alberta na zdjęciach :)
  15. Nie wiadomo czy domek już pewny, narazie pojawiła się propozycja domku.
  16. Jestem już. Ale widzę, że tu miłe rzeczy dzieją się na wątku, bynajmniej. Tak trzymajcie! Nie damy zginąć Molly!
×
×
  • Create New...