Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Rodziców się niestety nie wybiera. Chociaż ja nie potrafię sobie wyobrazić żeby wywalić własne dziecko z mieszkania.... ehhh, trzymaj się tam dzielnie Bounty!
  2. [B]Ogłoszenia: [/B][COLOR=black][B]2.[/B] [/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]4. [/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]5.[/B] [/COLOR][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] 6. [URL="http://www.petworld.pl"]ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.pl"]www.vetmozga.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjepsa.pl"]www.adopcjepsa.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]Darmowe ogłoszenia drobne - Rozglos.net - praca, nieruchomości, motoryzacja, ogloszenia towarzyskie i anonse[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl"]Bezpłatne ogłoszenia drobne - sprzedam, kupię, oddam....[/URL]
  3. Jaki wystraszony w tym aucie :( dobrze, że jest już na miejscu. Fajnego ma misia :D :D :D kochany jest!
  4. [quote name='Ivanka']pies jest "uzależniony" ode mnie, traktuje mnie jak matkę i strasznie tęskni. A ja niestety pracuje 8h. Serce mnie boli, ryczę od wczoraj non stop, ale już jestem bezsilna. Błagam kogoś o dobrym sercu z domem z ogrodem o pomoc!!! Bede pokrywać koszty utrzymania, ale nie mogę już pozwolić na niszczenie swojego mieszknia :placz::placz::placz:[/quote] Hmmm.... a da się to jakoś wyleczyć, to uzależnienie? coś radził behawiorysta?
  5. Coronaaj, ja się pomyliłam, Dagusia jedzie do ZuziM do hotelu :cool1: za dużo jest tych psiaków. agata51 wie, kto ją transportuje, ktoś się tu zobowiązywał.
  6. [quote name='coronaaj']=__Lara;olga, Dagusia jedzie 22/23 do megii1 :) :razz:Kto dzisiaj jedzie do Serocka chyba z Olkusza z Zuzlikowa i duzym benkiem?:multi::multi:[/quote] To błąd. Mi się już mylą hotele. Dagusia jedzie do ZuziM :eviltong: a co do sunii ode mnie to dziś podejmę decyzję czy takowa w ogóle jest. Jeśli nie to zaraz dam Wam znać. [B]Zresztą, nie mamy nawet kasy narazie, więc ja zwalniam moje miejsce. Lenka może jechać od zaraz do megii1.[/B]
  7. [U][B]Słuchajcie, potrzebne jest 22,30zł za opłacenie wystawienia allegro cegiełkowego Felka i jego towarzyszy, przyszedł rachunek z allegro za lipiec.[/B][/U]
  8. [quote name='BoUnTy']Witaj Bellu, nie spodziewałam się, że Ciebie tutaj spotkam ;] Mars jełop jeden zwiał... Przez niego (i nie tylko, ale w dużej mierze) rodzice wyrzucili mnie z domu - miałam takie jazdy, że wczorajszą noc spędziłam u Anki, a dzień u faceta w Opolu - bez kasy, bez jedzenia i ubrań (po perostu nie wpuscili mnie do domu po robocie, a juz od dłuższego czasu klócimy się o to, ze Mars tylko żre, a wsparcia na niego 0, a dlugi rosną... tak to jest, e jak jest xle to ludzie się frustrują...), przyjechałam do domu, gdyż rodziców gryzły wyrzuty sumienia to już go nie było... Zwiewał już wcześniej za panienkami - słucha tylko mnie w 100%, zwiał mamie na spacerze (uprzedzam pytania NA PEWNO CELOWO GO NIE WYPUŚCILI!). W każdym razie pewnie się znajdzie - zawsze wracał... Wet poniformowany, ogłoszenia rozwiesiłam, a reszta... no cóż... zdrowy jest, a ja nie mam zamiaru za nim latać - wybaczcie, ale przez psa nie będę sie narażać, chciałabym mieszkać w domu, a nie pod mostem co mi groziło...[/quote] To nieciekawie :shake: co będzie z Marsem Bounty jak się znajdzie? schron?
  9. Już wiem. Niestety, nie wyszło. Pani napisała do mnie maila we wtorek, mnie nie było w domu, a dziś ma już innego psa... trzeba szukać dalej. Dziś wystawię mu kolejne allegro. Przy okazji, muszę opłacić allegro Vertera za lipiec, 20,50zł, tyle pobiorę z jego konta.
  10. Te schody nie są bardzo strome.
  11. No to ja nie wiem kto zgodzi się go wziąć do siebie... a jak behawiorysta zapatrywał się na psiaka?
  12. Dlatego myślę, że ratunkiem dla tego psa jest hotel/ dt, wtedy dojdzie całkowicie do siebie. Musimy jeszcze poczekać na grażynę9155.
  13. [quote name='Jasza']Piękna jest Kornelia! Od poniedziałku mogę zacząć z ogłoszeniami. Ktoś wymyśli jakiś tekst fajny? Ogłaszać ją jako psa do kojca? Czy do domu z ogródkiem? Bo do bloku to chyba nie za bardzo?[/quote] Hmmm.... w sumie do kojca myślę, że może iść, oczywiście pod warunkiem, że będzie miała zapewniony kontakt z człowiekiem i wybieg. Do bloku też może, ale ktoś by musiał nisko mieszkać, bo te schody... najlepszy byłby dom z ogrodem. Słuchajcie, [B]muszę przelać 270zł Biafrze[/B], więc konto Kornelii nieco się uszczupli. A za co? A więc tak: - pierwsze badania narośli i szczepienie przeciw wirusówkom 40zł - szczepionka przeciw cieczce 30zł (wczoraj ją dostała) - sterylizacja i wycięcie narośli - jeszcze nie wiem ile będzie kosztować, narazie przelewam 200zł ------------ [B]270zł[/B] Czyli zostaje nam na koncie Kornelii: [B]441,67zł.[/B] Jaszo, co do tekstu do ogłoszeń to popracuję zaraz nad nim. [U][COLOR=Red][B] [SIZE=5]Tekst do ogłoszeń:[/SIZE][/B][/COLOR][/U] [SIZE=3][B]Kornelia - wiele przeszła w swoim życiu ta psinka. [/B]Nie wiemy jakie były jej losy zanim trafiła do schroniska. [B]W schronisku nie potrafiła się odnaleźć. [/B]Chowała się przed obcymi, uciekała. Odrobinę zaufania okazywała pracownikom schroniska. I tak przebywała w schronisku ponad rok. W końcu postanowiliśmy zmienić tą sytuację. Wiedzieliśmy, że Kornelia w schronisku nie ma szans na adopcję. [B][COLOR=Magenta]Kornelia pojechała do hotelu.[/COLOR][/B] [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=DarkOrchid] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=DarkOrchid]Jak jest dzisiaj?[/COLOR] To zupełnie inny pies[/B]. Przede wszystkim [B][COLOR=Blue]Kornelia uwielbia wodę.[/COLOR][/B] Najchętniej cały czas tapłałaby się w wodzie. Uwielbia tarzać się w kałużach, wskakuje do beczek z wodą. Sprawia przez to wiele ubawu. Ma chyba w przodkach nowofunlanda. [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]Z innymi psami nie wchodzi w konflikty[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3], ale nie jest też psem uległym. [/SIZE][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]Bardzo pilnuje swojego "dobytku"[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3], swojej budy, kojca. Ma silne poczucie własności. [B][COLOR=Magenta]Kornelia jest bardzo grzeczna i bardzo posłuszna.[/COLOR][/B] Ma jedynie lęk przed schodami, [B]nie przejdzie po niczym co ma prześwity,[/B] albo widać, że jest wysoko- [B][COLOR=SeaGreen]wszelkiego rodzaju podesty, palety. [/COLOR][/B]Ma lęk wysokości i chyba przestrzeni. Np. [B]Jak są płytki na podłodze jasne i ciemne to rozpłaszcza się na podłodze i będzie stawać tylko na ciemnych[/B] :roll::evil_lol::) jest przy tym bardzo zabawna. [/SIZE] Chyba jej bardziej pod kolor futra pasują [COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]Nie przejdzie też koło żadnej dziury, rowu ani po mostku. Zachowuje czystość, bardzo lgnie do człowieka. [/SIZE] [COLOR=Red][SIZE=3]Szukamy odpowiedzialnego domu dla Kornelii. Dobrze by było, gdyby Kornelia zamieszkała w domu z ogrodem albo bloku z windą. [U][I] Kontakt: [/I][/U][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][I][SIZE=4][EMAIL="[email protected]"]Tel. 692 33 44 33, mail : [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/I][COLOR=DarkOrchid][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/COLOR]
  14. Kurcze, szkoda, że maluch nie wykastrowany za jednym zamachem, no ale trudno, doktor był pewnie nieźle zmęczony.
  15. Jak narazie jest posażna ;) później pewnie pieniążki szybko się rozejdą jak trzeba będzie za hotel płacić.
  16. [quote name='Jasza']A może Suzi Laro?[/quote] Narazie nieaktualne, Pani musi wziąć pilnie na dt chore szczeniaki, a potem owczarka niemieckiego, z którym inny dt sobie nie radzi. Tak w ogóle to Pani nie ma dziecka, dowiedziałam się, to dziecko jej siostry, a Pani sama prowadzi aktywny tryb życia, dlatego myślę, że Mika mogłaby w przyszłości do niej pojechać na dt. [B]maciaszku,[/B] muszę opłacić za [U][B]lipiec allegro - nasze opłaty:[/B][/U] - aukcja Frani: 20,60zł - zbiorowa aukcja psiaków schroniskowych: 20,60zł ----------------------------------- [B]41,20zł[/B] Moje konto masz :)
  17. [quote name='irysek']a moze jakis grosz?[/quote] Niestety, nie mam nawet grosza żeby się dołożyć :shake:
  18. [quote name='maciaszek']Toż ja właśnie o tym pisałam :).[/quote] ;) Jak dobrze, że ją zabraliśmy ze schronu, tam naprawdę nie miała szans na adopcję. A teraz to zupełnie inny pies! Uśmiechnięty pychol :loveu:
  19. Agata51 znowu w stresie :shake: niedobrze, oj niedobrze... mam nadzieję, że Pani się jeszcze odezwie. Napisała, że podoba jej się Bingo :)
  20. [quote name='Biafra']Łapka bez zmian. Leczymy stan zapalny, a później zrobimy kontrolne zdjęcie. Łapkę oszczędzamy, zeby miała szansę wyzdrowieć. Po lekach nie boli, więc trzeba pilnować, zeby za dużo nie biegał. [B]Zamiast biegania morduje rozmaite pluszaki i piszczałki :evil_lol: [/B] [/quote] :evil_lol: ciekawe ile zabawek na miesiąc rozgryzie :evil_lol:
  21. [quote name='piechcia15']cały czas allegro od samego początku i gratkę a co więcej to nie wiem.:-([/quote] Kurcze, porobię mu więcej ogłoszeń w najbliższym czasie.
  22. [quote name='maciaszek']W schronisku mówili mi, że nie mogą jej dokoptować żadnego psa do kojca, bo się rzuca. Sukę, do której ona była dokwaterowana akceptowała, ale jak tamta znalazła dom to Kornelia poczuła się panią boksu i koniec z towarzystwem ;). Chyba ma mocno rozbudowane poczucie własności ;) - moja buda, mój kojec, moja, moja, moja :evil_lol:.[/quote] Ale Biafra napisała, że nie jest konfliktowa :) widocznie z psem się obwącha, ale na swój rewir to już nie wpuści :) rzeczywiście ma chyba silne poczucie własności :p
×
×
  • Create New...