-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
I Monguś też pozował ;) Piękny portret :) -
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Staruszek znaleziony w Dukli, który przebywał w jedlickiej przechowalni odszedł dzisiaj w nocy za TM :-( Z jednej strony śmierć była dla niego wybawieniem, a z drugiej wielki żal, ze nie zdążyliśmy mu pomóc i musiał odchodzić samotnie w takim paskudnym miejscu :-([/QUOTE] Biedny... :( [*]
-
[quote name='mdk8']a nie wiem czy wiecie ciotki ale jest jeszcze Diboj, którego chcieli uśpić w schronie i Bystra u Hałabajówki bez pieniędzy.....[/QUOTE] a gdzie można o nich przeczytać?
-
Czyli kiedy Zekki wraca do schroniska?
-
Ja też z bazarku cioci Ewy. Jednorazowo mogę coś dorzucić końcem miesiąca. Myślę że trzeba zmienić tytuł - dopisać że grozi mu powrót do schroniska.
-
To ja też poproszę nr konta. Jak uda mi się wyrwać na pocztę to coś podeślę.
-
[quote name='Ziutka'] Nie odzywam sie nic...ale jestem[/QUOTE] Ja też. Zaglądam ale nie zawsze się "odzywam" ;)
-
Nie miała imienia, ale dużo osób o niej wiedziało. Nie była jedną z wielu zapomnianych. Mam nadzieję, że mimo tego poważnego choróbska jednak nie cierpiała. [*] Jeśli ta dwójka pojedzie do DT to się dorzucę chociaż jednorazowo
-
Poleciały pieniążki za IX i X 2013 na nowe konto, mam nadzieję że nic nie poknociłam ;)
-
Zaglądam co jakiś czas a tutaj takie super wieści czekają:multi: [URL=http://smayliki.ru/smilie-1045129863.html][IMG]http://s17.rimg.info/9adf43b23cc95a94eb18cfa0c952c07a.gif[/IMG][/URL]
-
Maja z puntu przetrzymań w małopolsce.......proszę o pomoc...............
maarit replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Zapisuję niunię... -
Po tylu latach niech się Cindy wyszumi :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: