Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. On jest chyba ciężki i pewnie trudno byłoby go "wsadzić" w ten wózek, ale może warto spróbować. Może gdyby przednie łapinki dały radę to przynajmniej by troszkę zmienił pozycję, trochę się ruszył. Ja oczywiście nie chcę się wtrącać, bo najłatwiej siedzieć przed komputerem i pisać:oops:, ale może warto... Nie uda się to trudno, wtedy zostanie jak jest.
  2. Dzisiaj minęło 8 lat od śmierci Pysia :( Was też pamiętam: Łaciaty, Puszek, Rudy Misiek, Misiek, Muszka... Psiaki moich znajomych: Saba, Kuba, Mikuś, Oskar, Miśka, Saly, Roki, Chrupek, Tusia... :(
  3. Kochany pyszczek... Drżyjcie gumowe kurczaki - Gabryś nadciąga ;)
  4. [quote name='vegarico'] [FONT=arial][COLOR=#666666]Świeża krew, świeże ogłoszenia.. DAMY RADE!!:)))[/COLOR][/FONT][/QUOTE] Oby :) Ibisek już tyle czeka... Może akurat w tym nowym roku się uda :)
  5. [quote name='Sabina02']Czarus mial jechac do domu 4 stycznia. Nie wiecie czy pojechal?[/QUOTE] Tak? Super by było.
  6. Odwiedzam Ibiska :)
  7. Mój kot jak się nudzi to też szykuje zasadzki na biednego Miśka. Ma szczęście, że ten ma stalowe nerwy. Amciu wybacz te kocie opowieści ;)
  8. [quote name='Marycha35']Hi, hi, jak mu się odwinie to dopiero będzie!!!!!;)[/QUOTE] [IMG]http://www.fun-gif.pl/sites/default/files/images/cierpliwosc.gif[/IMG]
  9. Ciocie a co z tym wózeczkiem, o którym była mowa wcześniej?
  10. Psy górą ;) Ściskam serdecznie w Nowym Roku:loveu: [IMG]http://www.czadersi.pl/upload/images/pies_i_kot_2013-10-03_20-47-59_middle.gif[/IMG]
  11. :( Łatusiu [*] [CENTER][COLOR=#2D2D2D][FONT=Verdana][I] (...) A kiedy się pożegnać trzeba[/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#2D2D2D][FONT=Verdana][I]I psu czas iść do psiego nieba[/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#2D2D2D][FONT=Verdana][I]To niedaleko pies wyrusza[/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#2D2D2D][FONT=Verdana][I]Przecież przy tobie jest psie niebo[/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#2D2D2D][FONT=Verdana][I]Z tobą zostaje jego dusza (B. Borzymowska) [/I][/FONT][/COLOR][/CENTER] Marysiu jestem z Tobą:glaszcze:
  12. [quote name='KrystynaS']Drugi bohater tego wątku - Dyzio [*] odszedł za TM :-([/QUOTE] Został jeszcze Czaruś.
  13. Dopiero przeczytałam :( [IMG]http://elementarz2.blox.pl/resource/dowiersza.gif[/IMG]
  14. O... Zdjęcia:multi: Kochany Reksio... Wreszcie chłopak nadrabia stracone lata.
  15. [IMG]http://kartki4u.eu/kartki/269/6/d/619.jpg[/IMG] Wszystkim życzę przede wszystkim zdrowia a psiakom super domków.
  16. [IMG]http://kartki4u.eu/kartki/269/6/d/619.jpg[/IMG] Wszystkim życzę zdrowia w Nowym Roku i żeby przyniósł nam mnóstwo szczęśliwych adopcji
  17. [quote name='gluchypies']Ojej, ile ogłoszeń! :) Teraz czekamy na telefony![/QUOTE] ...i niech nowy rok przyniesie niuni nowy domek :)
  18. Poleciały 3 dyszki dla kochanego Amcia:loveu:
  19. Zapisuję i czekam na nr konta. Wpłacę 20 zł, ale dopiero w przyszłym tygodniu, bo na razie nie ruszę się z domu:oops:
  20. Jak już będę mogła ruszyć się z domu to wpłacę parę groszy...
×
×
  • Create New...