Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='JoSi']Poddaje się już trzymana z główką pod pachą. Właśnie od rana nie mogę jej złapać, wlazła w miejsce nieosiągalne, właściwie włazi gdy się pojawiam w jej polu widzenia.[/quote] A to z niej agentka;)
  2. Teresinku dobrej nocy, jutro nowy dzień więc do góry psiaku-przypomnieć się cioteczkom.....
  3. Księżniczka czeka na domek i się przypomina......
  4. Hesiulka leci na górę:multi:
  5. Do góry Ralfiku.....
  6. Jacuś leci na spacerek z ciotką:Dog_run:
  7. Cary :loveu: brak mi słów..... łzy radości same płyną... (boję się że klawiatura mnie zaraz "kopnie" ).
  8. Taki ładny i dostojnie wyglądający pies byłby ozdobą niejednego domu no i przede wszystkim istotką do kochania.A i sam by napewno serce oddał nowym opiekunom.
  9. Przydałyby się pieniążki ale przed świętami krucho z gotówką:oops:
  10. Kala - młodziaku :loveu:- skacz na górę:multi:
×
×
  • Create New...