[quote name='Gonia13']
[FONT=Verdana][SIZE=2]Szarotka - Nie przechodź obojętnie obok oczu pełnych nadziei..
Na zdjęciu widnieje Szarotka - w schronisku jest już jakiś czas. Ma już około ośmiu lat, ale przecież nie wolno skreślać jej ze względu na wiek. Suczka jest średniej wielkości. Bardzo łagodna i sympatyczna - raczej dogaduje się z innymi psami. Niestety.. powoli chyba traci już nadzieje na to, że odmieni się jej los. Może znajdzie się ktoś życzliwy, kto pomoże to zmienić?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]i ten drugi "polecony do ogłaszania"- Na zdjęciu widnieje kilkuletni, niewielki mieszaniec. Piesek jest bardzo łagodny i ugodowy. W stosunku do ludzi - szalenie przyjacielski i kochany. Jeśli chodzi o kontakt z psami - całkowicie podporządkowany, nie mający aspiracji do dominowania nad innymi zwierzętami. W schronisku jest wręcz pomiatany przez psy. Mieszka w osobnej klatce w szpitaliku, dlatego drastycznie zmniejszyły się jego szanse na adopcje - nikt go tam nie widzi :( Może ktoś z Was zapragnie zmienić jego los?
[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Tylko tyle o nich wiemy?[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] Czy ja nie mogę znaleźć - Przepraszam, ale internet mi nawala i przez to się wlokę...[/SIZE][/FONT][/quote]
W takiej treści ogłaszać j.w.?
Moje pytanie zginęło w tłumie i dlatego pisze jeszcze raz - przepraszam:oops: