Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='majuska']Dziewczyny jak dla mnie to Zmora.....nie dość , że pilne to jeszcze trudne...oczywiście to tylko moje zdanie.[/quote] Majuska jak uważasz... Wasz wybór.
  2. Zaglądam na wątek ale nie wiem co jeszcze zrobić... Wciąż dużo brakuje...:-(
  3. p. Bożenka pyta czy dotarła jej wpłata bo sie boi czy czegos nie pomieszała:roll:
  4. [quote name='majuska']Goniu Ringo jest świetny ale to chyba nie najpilniejszy przypadek, ponieważ on sobie łazi po schronisku luzem, ma dużo wolności i śpi w budynku ( oczywiście kiedy ma na to ochotę ;) ) póki co ma w miarę dobre warunki, zawsze jakiegoś głasa dostanie opd ludzia, wiadomo, że domek potrzebny, ale on nie ma co narzekać mimo wszystko...;)[/quote] To taki mój przykład;) - ale tak jak napisałam - pani Bożenka chce żebyście to Wy wybrały - bo najlepiej wiecie, który psiak ma najbardziej "przechlapane" życie.:shake:
  5. Może Ringo? 13latek.
  6. :roll: cisza mnie dobija zawsze...........
  7. No właśnie czasu... którego wiecznie brak:shake:
  8. Aaaaaa..... i ma to być najpilniejszy przypadek wg uznania Wolontariuszy.
  9. Jest zgoda:multi:To którego i kiedy można ogłosić?
  10. Napiszę do niej. Choć wiem co odpisze;) . Ale napiszę dla pewności.
  11. [quote name='Temida']Dzięki wielkie. Próbowałam się tam zarejestrować, ale miałam jakieś niebotyczne problemy. SUPER.[/quote] N ja tez nie mogłam się zarejestrować i porzuciłam ten plan:shake:
  12. Ale takie specjalne konto - tylko dla nich. Ja mam w tej chwili m.in. Cyganka, Rozi, Szarotkę.... To taka darmowa reklama dla psiaków. Do tej pory 2 pojechały do domów Reks [*] - odszedł w swoim domu i Kacperek z padaczką. Oba psiaki z tyskiego schroniska. Tylko to wymaga sporo czasu... Kolejnego nie założę póki te psiaki nie znajdą domów.
  13. Hmmmm.... James czy Sokrates? a może Platon czy Cezar?:cool3: Był na Dogo ostatnio Sokrates ale niestety już za TM biega [*] Gimli - tez super...
  14. Kochana jesteś - ja też spróbuję ale jutro jak od dentysty wrócę. Może załapię wenę "w cierpieniu na fotelu":crazyeye:
  15. Cioteczki a może jakieś imię zaproponujecie.Ja jak widzę takiego psiaka to nic tylko: Negro, Nero, Murzyn, Czester i Rysio:evil_lol:. A od tych imion az się roi.
  16. Jaki on jest do psów, kotów i dzieci?
  17. Rozi przypomnij sie światu
  18. Ktoś tu działa z forum owczarków?
  19. Temida a może zrób suniom profil na naszej klasie -wiem - śmieszne ale czasem działa...
  20. Zapytam bo przez hopki mi sie nie chce przedzierać - Czy on zmienił stosunek do ludzi? Czy choć trochę przestał się bać?
  21. [quote name='gonia66']A nichby tylko sprobowali sie o to czepić, to beda mieli nalot Dogomanii...chyba tego nie chcą..jak myślicie???:eviltong::eviltong::eviltong: No to czekamy na Ihabe w takim razie a potem bedziemy myslec co dalej..gabi musi uciekac do DT skoro ma miejsce...nie ma a co czekac..Ona juz za dlugo czeka....:roll: CIAPUTKA..MINĄŁ TYDZIEŃ..TĘSKNIĘ BARDZO...22.08.2009... Od pewnych cioteczek dowiedziałam się, że tutaj "działa" Dogorra:diabloti: nawet sycylijska mafia jej nie podskoczy:diabloti: tak że "don't worry, be happy"
×
×
  • Create New...