Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kładziu wysłałam obiecaną kaskę na ciebie - szkoda że tylko jednorazowo mogę:oops:
  2. Potwierdzam - starsze piesy są super - mam 15 letnią sunię - sama radocha i wulkan energii:evil_lol:
  3. [quote name='mari23']I znów się uśmiecham do monitora, a łzy kapią na klawiaturę...[/QUOTE] Wiem, wiem - ja też śmieję przed monitorem i jestem niezłym obiektem obserwacji...:diabloti: a co tam -niech patrzą:eviltong:
  4. Cioteczki niech będą nawet inne zdjęcia byle nie został tu sam (ja już raz zapomniałam o nim:-( - nie wiem jak to się stało).
  5. [quote name='Anashar']Maniuś jest cudny :loveu: Ale na stronie OwP dalej go nie ma. A chciałem go dać na promowane adopcje ;)[/QUOTE] Zonia miała się tym zająć...:oops: Ja na "owczarkach" nie mogłam skończyć logowania i zrezygnowałam- to już jakiś czas temu było...:roll:
  6. Ihabe ... mówisz - masz... więc jezdem i ja;) na razie tylko hopsnę ale od czegoś trzeba zacząć;)
  7. Nie pamiętam czy wpłaciłam - to co obiecałam- więc wyślę dzisiaj 20zetów, najwyżej się powtórzę:evil_lol: ale chyba to nic złego;)
  8. Misiulku biedny - tak mi cię żal:placz:
  9. [quote name='Mysia_']a do lekarza zabierz koniecznie :diabloti: lepiej dmuchać na zimne :diabloti:[/QUOTE] Tak Marysiu - koniecznie:evil_lol:
  10. cioteczko zuzlikowa toż to już prawie rano było:crazyeye:
  11. Oj wiecie gdzie mnie ściągnąć:placz:... niestety nie mogę na stałe się zadeklarować - ale proszę o nr konta to jutro coś wpłacę - ze 2 dyszki chociaż.
  12. Gabulka ale ty odmłodniałaś:loveu:
  13. to dzisiaj też - Robinku trzeba znaleźć jakiś pomysł na Ciebie... tylko jaki? żebyś w końcu domeczek znalazł:roll:
  14. Maniutek do góry -niech się cioteczki zbiegną i Ci pomogą:cool3:
  15. Naspisałam dziewczynie numery do TOZU i innych organizacji i... zamilkła. Chyba dzieciak chciał wyciąć kawał koledze i nie sądziła że ktoś się tym zainteresuje więc spanikowała i już wiecej mi nie odpisała.
  16. Moim zdaniem - dzieciak kłamał -zarzuciłam ją numerami do różnych organizacji i dziewczynka zamilkła. Pewnie chciała koledze zrobić kawał a nie spodziewała się, że tym się zainteresuję. Dziękuję jednak Wam za pomoc.
  17. [quote name='Mysia_']cudownie się czyta, a jak jeszcze Bjutka relacjonuje to, aż człowiek sie cieszy do moniotora i w domu już dziwne plotki krążą :evil_lol:[/QUOTE] Mysiu u Ciebie też ???:evil_lol: Bo mnie się już dziwnie przyglądają :diabloti:
  18. Taki fajowy psiak i nie ma domku:placz:
  19. No moja mama jak go zobaczyła i się dowiedziała że został porzucony to nazwała tego człowieka ......... - jednak przemilczę bo by Wam uszy uschły:diabloti:
  20. O kurde ale szczęście:multi::multi::multi:
  21. [quote name='zonia']Tak, tak. Dostałam. Odpisałam. Poczekamy, zobaczymy może coś z tego będzie:lol: [/QUOTE] Wiesz cioteczko ja tam się nie napalam za specjalnie-lepiej się nie cieszyć na zaś a potem miło zaskoczyć niż nastawiać się na sukces a potem rozczarować - no ale trzeba sprawdzić każdy sygnał.:roll:
  22. Właśnie miałam na watku Kajtka i Dina zapytac co to za bidul tak chciał jechać az Wami a tu link znalazam i weszłam - choć sobie już tyle razy obiecywałam "żadnych nowycjhh watków", no i masz... - nie wytrzymałam. Ile on ma latek teraz? Bidul...:placz:
×
×
  • Create New...