Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Jestemem :D choć nigdy nie mogę tu trafić - bannerki ciagle prowadza mnie na "front page" :(
  2. za dużo tych bidulków...
  3. właśnie... co napisać jk się ryczeć chce :(
  4. ciągle nie mogę trafić do Ciebie Rozi
  5. Haliczku szukamy domku... dalej... :(
  6. Niunia zdrowiej...
  7. Boziu... jakie biedaczyska z poczciwymi pysiulami...
  8. śliczna malizna i zasługuje na kochający domek... Muki cioteczki Cię nie opuszczą (a ja mam nadzieję że tu trafię-bo wciąż mam problemy ;( )
  9. No Rudasku jestem w końcu... szukam cię i szukam... i jestem...
  10. Brak mi słów ile tu było cierpienia ;(
  11. Zonia - ale jazda!!! Udało się :) Jak się cieszę-ja tu szukam na forum Maniutka żeby "podrzucić" na dobranoc a tu taka wiadomość :D
  12. [quote name='niteczka']Czy to było kulinarne zainteresowanie?[/QUOTE] A to łakomczuch :D
  13. Zwariuję przez to forum- nic nie mogę znaleźć. Redi Ty nas nie strasz i nie waż się chorować!
  14. Muki trzymaj się maluszku...
  15. No w końcu cię piesku znalazłam i widzę, że nadal czekasz na domek... :(
  16. Ale biedactwo....
  17. Zaglądam do biednego Śmieszka :( pusto tutaj ale to przez Dogo - ja nic nie mogę znaleźć...
  18. Noooooooooooooooooooooooooooooooooo..................... dokładnie!!!
  19. aA moje grosiki chciaż dotarły? bo pani w okienku kasowym szczerze mówiąc nie budzi mojego zaufania. Przybija mi pieczatkę a wprowadza chyba później. A jakbym miała złe konto to ciekawe co wtedy?
  20. O matko- marysiu55 dzięki Tobie znalazłam niuńka w tym gąszczu wątków. Wstyd sie przynać - wyleciało mi z głowy jak się nazywał ( i głupia nie pomyślałam żeby na stronę schroniska zobaczyć) ale jestem. A jak jego zdrówko bo o ile pamietam to miał problemy... :( Kiedy to Dogo zacznie działać??
  21. A to mnie ciotka wyprzedziła -ja dopiero dzisiaj znalazłam Robinka :)
×
×
  • Create New...