O matko- marysiu55 dzięki Tobie znalazłam niuńka w tym gąszczu wątków. Wstyd sie przynać - wyleciało mi z głowy jak się nazywał ( i głupia nie pomyślałam żeby na stronę schroniska zobaczyć) ale jestem. A jak jego zdrówko bo o ile pamietam to miał problemy... :(
Kiedy to Dogo zacznie działać??