Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Jak cięzko się teraz na dogo dostać:shake: Witaj Pachyderku...
  2. [quote name='AnnaB']Pieniążki dostałam, wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękuję :loveu:[/QUOTE] To ja Ci Aniu baaaardzo dziękuję:loveu:
  3. [quote name='Lulka']bardzo daleko kolo Miedniewic[/QUOTE] Grunt że jest. Taka sama stawka?:roll:
  4. [quote name='becia66']linki sie nie otwierają, panel użytkownika zablokowany, cosik niedobrego sie dzieje...:shake:[/QUOTE] po prostu "łokropność":shake: !!!
  5. Jakaś sasiadka je dokarmia. To 3 duże psy i 7 szczeniaków a pod zdjęciem jednego napisany komentarz "to on jeszcze żyje? jak żyje to napisz" :-( nie wiem co mysłeć ale spokoju mi to nie daje...
  6. [quote name='Mysia_']i jeden i drugi mają po kilkanaście lat, a w tym 10 lat swojej przyjaźni...[/QUOTE] Na N-K też nic nowego-ludzie polecają zdjęcia ale propozycji żadnej. Jeszcze jakieś dziecko do nie napisało że jej kolega (i rodzice) ma 10 psów i są głodzone. Podała mi dane do jego profilu. Chodzi o rasę husky. Nie wiem co zrobić i myśleć przede wszystkim. Nie znam nikogo z Białej Podlaskiej:-(, za krótko tu jestem, żeby mieć jakieś szersze znajomości... Może macie kogoś stamtąd...
  7. Mysiu nie musisz nic wymyślać i tak się podle czuję:placz:
  8. Dostałam na N-K taką informację od dziewczynki - pewnie równieśniczki tego chłopca: "Jeden chłopak, który mieszka w Leśnej Podlaskiej Męczy Psy , gdy się patrzy na psiaczki aż chce się płakać :( Wygłodzone jak deska do prasowania, a ma 10 psów!!!!! W tym 1 duży Haski, 1 średni nie pamiątam rasy, 1 średni też nie pamiętam rasy i 7 malutkich piesków Haskich..... Możesz wejść na jego profil... Ma na imię XXXXXXX... i mieszka w Białej Podlaskiej.... Na zdjęciach będą tylko 2 psy". Co z tym zrobić? Zignorować? Do kogo napisać? Podam dane profilu. Pod zdjęciem huskyego pisze komentarz "to on jeszcze żyje? jak tak to napisz?"- podejrzane. Dziecko może widziało to napisało.
  9. [quote name='Lulka']kochani chyba mamy cieply hotelik dla Rozi :multi: niedlugo bede mogla ja tam przewiezc :p[/QUOTE] Cioteczko normalnie az się boję cieszyć... mam obiecaną kolejną wpłatę na AFN
  10. Boziu psiaki takie szczęśliwe... A Buziaczek tak patrzy jakby własnie w nasze oczy spoglądał, aż mi się łezka w oku zakręciła... łezka szczęścia:loveu:
  11. [quote name='Mysia_']jakoś sobie radzą, jak dobrze, że mają siebie :roll: Jak bardzo bym chciała, żeby mieszkali sobie gdzies razem w ciepełku....[/QUOTE] Ech.... ja też..........:roll:
  12. Rudasku a u Ciebie bez zmian....:roll:
  13. [quote name='Monika z Katowic']Płotek jest teraz wysportowany i jak zawsze "kundelkowo" piękny, prawda??? :lol:[/QUOTE] No ja mam tylko takie piękne "rasowe kundelki";) Są super przytulaśne.
  14. No Płotas w końcu Dogo mnie wpuściło do ciebie. Jaki ty teraz wysportowany jesteś;)
  15. [quote name='marysia55']no proszę .... wlazła ...... a ja uwierzyłam, że nie może :mad:[/QUOTE] A no wlazła bo się nie mogła już doczekać co u chłopaków słychać...
  16. Jejku jakie oryginalne umaszczenie - śliczny:loveu:.
  17. [quote name='karolciasz28']:multi::multi::multi::multi: Mikołaju więcej już nie wychodź nawet na suczki, bo nie dość że się zgubisz to w twoim wieku to nieprzyzwoite:diabloti::diabloti::eviltong::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Czułam że on się zgubił. Moje piesy tez ostatnio jakies takie ... zakochane:diabloti:
  18. Nie ma sprawy. Czekamy na cioteczkę Maszaberlę, która obiecała się wkrótce pojawić na Dogo. Po prostu miała za dużo na głowie ostatnio... jak kazdy z nas czasami...
  19. [quote name='Kamila_s']czekamy wiec do soboty!!:multi::multi::loveu:[/QUOTE] Czekamy, czekamy....;)
  20. [quote name='Bjuta']Może Dino i Kajtuś też kiedyś wylądują w Metrze? :roll:[/QUOTE] ...a potem w domu... ech marzenia... ale trzeba wierzyć... W końcu się dostałam bo już 3 dni tu nie mogłam wejść...:roll:
  21. Haaaaaa........... dostałam się i ciesze się jak dziecko:multi::multi: Własnie przez subskrybowane tematy - czy jakoś tak -jak zwał tak zwał- grunt ze jestem...:multi: Marysiu droga, to nie ja Cię zaraziłam - trzeba było sie ubierac ciepło:eviltong:
×
×
  • Create New...