Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. To się nasze chłopaki rozpanoszyły na dobre:loveu:
  2. Dostałam zapytanie z eoferty.com. Zonia wysyłam Ci maila do tej osoby.
  3. To znaczy ja nie bardzo kojarzę takiej cioteczki. Na literę "Z" mi się kojarzy.
  4. Ale chłopaki "rządzą"-jak u siebie. A dino to prawdziwy facet - szkoda że nie wie jego "starania" nie na wiele sie zdają:diabloti:
  5. Może akurat Płotas się spodoba:cool3:
  6. Tak żeby Mańka do góry podrzucić to ja na poczatek -liczę że się dołączycie z ogłoszeniami: przygarnijzwierzaka.pl adopcje.org - po akceptacji nasipupile.pl adiopcjapsa.pl eoferty.com.pl
  7. [quote name='mari23']Kolejny raz tu zaglądam...nic nie pisałam, bo ryczałam...z radości... ze wzruszenia... i znów ryczę... Dziewczyny - jesteście Aniołami!!!! Wszystkie!!!!!!![/QUOTE] A jak tam Twoja siódemka się miewa - Aniołku...
  8. takich dwóch jak nas trzy to nie ma ani jednej:evil_lol: ogłoszenia są na kontakt z zonią chyba... Ona by napoisała jakby coś się działo...:roll:
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/564/deebe2e3670d685a.jpg[/IMG][/URL] Kochane chłopaki :loveu::loveu::loveu:- to zdjęcie mnie po prostu rozwaliło... Byle blisko siebie...
  10. Ketunia - spróbować zawsze można...;) szukajmy sposnorów
  11. jak miło takie posty czytać:multi::multi::multi:
  12. A gdzie ten hotelik - zncazy w jakiej miejscowości- dostałam takie pytanko i sama nie wiem co odpisać...
  13. Wysłałam wpłatę na grudzień i styczeń.
  14. Poszła wpłata na grudzień i styczeń dla niuńka:loveu:
  15. :hmmmm: a no tak - muszę się nauczyć czytać tekst ze zrozumieniem:evil_lol:
  16. To hopanie nic nie da:shake:. Czy on ma jakieś ogłoszenia? Ktoś coś wie czy muszę sobie jednak poszukac...:roll:
×
×
  • Create New...