Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. ja jestem za pierwszym widać wielkość Iwci drugie też jest ładne :)
  2. Ja też odwiedzam Fokusa, trochę jestem do tyłu z deklaracjami wysłałam za lipiec
  3. odwiedzam Bertusie, zaraz przeleję deklarację za wrzesień
  4. może to dla Misia potrzebne takie towarzystwo może nauczy się bardziej otwierać na ludzi
  5. [quote name='Czarodziejka']Piękny collie już nie żyje. Odszedł wczoraj biegając po łąkach. Kaja siwuszka wciąż w dobrej formie.[/QUOTE] Czarodziejko bardzo mi przykro :( szkoda, że tak szybko odchodzą nasi przyjaciele, ma fotkach wygląda tak wesoło coś się stało?
  6. spokojnie przeczytałam ostatnie strony to mamy teraz do wydania : pudelka Murzynka (rodzina z płocka się nie odzywa) (może hotelik?) i Fruzia shiz tzu (też bez domku) może warto skontaktować się jednak z Kocim Światem?? a co z Nemo odezwał się facet Asiu a widziałaś Wojtka??
  7. Anulo te Twoje tymczasowicze są identyczne wszystkie piękne :)
  8. oczywiście, że wróciłam ale jestem przeziębiona i muszę dojść do siebie ale cały czas myślałam o psiakach ze Szczytna
  9. jaką piękną pannę masz Asiu na tymczasie
  10. jestem już to kiedy spotkamy się w Szczytnie ? :) muszę nadrobić czytanie bo jestem do tytułu
  11. Jak ja się cieszę, że Sonia trafiła do takiego domku dogomaniackiego , będzie miała jak w raju! Pozdrawiam
  12. [quote name='magenka1']jutro będą dane bo jeszcze nie mamy est w schronisku pudel oddany 3 tygodnie temu po śmierci jego pani,psiak przerażony nową sytuacją,z kanapy trafił na betony,kuleje na tylną łapkę. [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3607/dsc03308zmniejszaczpl90.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5137/dsc03307zmniejszaczpl20.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9853/dsc03306zmniejszaczpl49muhm.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB%21%21/page17"]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-[B]na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!/page17[/B][/URL][B][/QUOTE] [SIZE=4]Już do adopcji!!![/SIZE][/B] I[COLOR=darkred]NFORMACJE OBOWIĄZKOWE: Imię: Murzynek Wiek: 5-6 Płeć: piesek Kastracja/sterylizacja: nie Wielkość: mała/średnia Kontakt w sprawie adopcji: tel: 693 960 672 Miejsce pobytu: schronisko, Szczytno, Warmia-Mazury GONI KOTY!!![/COLOR]
  13. ja dzisiaj przelałam swoje deklarację za lipiec i sierpień , całuję Bertę :)
  14. ja się nie znam ale dam cynka jeden dogmaniaczke może ona coś poradzi
  15. moja Aga dzisiaj poznała Lunę i się zakochała :)
  16. ale wiadomości , takie puszki to szybko idą a szkoda tych zwykłych kundelków, ale się cieszę
  17. ale wiadomości super, ten domek bernardynki trzeba sprawdzić, jeszcze mój Wojtek, Nero i Jurand żeby znaleźli domki i reszta oczywiście
  18. Asia ja znam tylko jedną behawiorystkę ale chyba dziewczyny ją odradzają mi pomogła jakiś szkoleniowiec chyba współpracuje ze schroniskiem, jest aż tak źle? Jutro wyjeżdżam nie będzie mnie 16 dni , jeśli coś by było jakieś zapytanie proszę pytać Marchew albo Anetkę
  19. [COLOR=darkred][B]Piesek już wyadoptowany ze schroniska [/B][/COLOR] [IMG]http://i56.tinypic.com/2hrjukj.jpg[/IMG] [SIZE=4][B][COLOR=sienna][EMAIL="[email protected]"][/EMAIL][/COLOR][/B][/SIZE]
  20. [quote name='leni356']Tutaj link: [url]http://www.dogomania.pl/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page8[/url] Banerek śliczny, też się poczęstuję :)[/QUOTE] już wstawiam , dzięki
  21. [quote name='Isadora7'][INDENT][B]Podlinkowany banerek [URL="http://tiny.pl/h5w6q"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4469/puszek.png[/IMG][/URL] :cool1: [/B][/INDENT][/QUOTE] Isadoro :loveu: może też przyniesie szczęście tak jak Filipka banerek
  22. [quote name='leni356']Wygląda na mix PONa, można go wstawić też na wątek PONy w potrzebie[/QUOTE] Lena a możesz dać linka ja nie wiedziałam, że wątek Pon jest
  23. ja zawsze zaglądam do Iwci ale dużo nie mogę tylko przelać deklarację i zaglądać...małe i rasowe pieski idą szybko do adopcji gorzej z dużymi
  24. [quote name='anetek100']mówisz i masz... ogłoszenia: - allegro od początku ma non stop - "normalną" tablicę - [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=83349[/URL] - eoferty.com - adopcjapsa[/QUOTE] super może coś się ruszy z adopcjami pod koniec wakacji, Nemo i Jurand do domku mogliby iść
×
×
  • Create New...