-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
magenka1 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
ja jestem za pierwszym widać wielkość Iwci drugie też jest ładne :) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
magenka1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
odwiedzam Bertusie, zaraz przeleję deklarację za wrzesień -
Ogromny ból i przerażający strach to jego życie
magenka1 replied to ciapuś's topic in Psy do adopcji
może to dla Misia potrzebne takie towarzystwo może nauczy się bardziej otwierać na ludzi -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
magenka1 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Piękny collie już nie żyje. Odszedł wczoraj biegając po łąkach. Kaja siwuszka wciąż w dobrej formie.[/QUOTE] Czarodziejko bardzo mi przykro :( szkoda, że tak szybko odchodzą nasi przyjaciele, ma fotkach wygląda tak wesoło coś się stało? -
PONik po wspaniałym BDT u Anuli juz w DS :)
magenka1 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Anulo te Twoje tymczasowicze są identyczne wszystkie piękne :) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
magenka1 replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakie to przykre ... [*] -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
magenka1 replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak ja się cieszę, że Sonia trafiła do takiego domku dogomaniackiego , będzie miała jak w raju! Pozdrawiam -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magenka1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']jutro będą dane bo jeszcze nie mamy est w schronisku pudel oddany 3 tygodnie temu po śmierci jego pani,psiak przerażony nową sytuacją,z kanapy trafił na betony,kuleje na tylną łapkę. [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3607/dsc03308zmniejszaczpl90.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5137/dsc03307zmniejszaczpl20.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9853/dsc03306zmniejszaczpl49muhm.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB%21%21/page17"]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-[B]na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!/page17[/B][/URL][B][/QUOTE] [SIZE=4]Już do adopcji!!![/SIZE][/B] I[COLOR=darkred]NFORMACJE OBOWIĄZKOWE: Imię: Murzynek Wiek: 5-6 Płeć: piesek Kastracja/sterylizacja: nie Wielkość: mała/średnia Kontakt w sprawie adopcji: tel: 693 960 672 Miejsce pobytu: schronisko, Szczytno, Warmia-Mazury GONI KOTY!!![/COLOR] -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
magenka1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
ja dzisiaj przelałam swoje deklarację za lipiec i sierpień , całuję Bertę :) -
moja Aga dzisiaj poznała Lunę i się zakochała :)
-
Puszek kudłaczek w ds w Mrągowie powodzenia
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
ale wiadomości , takie puszki to szybko idą a szkoda tych zwykłych kundelków, ale się cieszę -
Puszek kudłaczek w ds w Mrągowie powodzenia
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Asia ja znam tylko jedną behawiorystkę ale chyba dziewczyny ją odradzają mi pomogła jakiś szkoleniowiec chyba współpracuje ze schroniskiem, jest aż tak źle? Jutro wyjeżdżam nie będzie mnie 16 dni , jeśli coś by było jakieś zapytanie proszę pytać Marchew albo Anetkę -
[COLOR=darkred][B]Piesek już wyadoptowany ze schroniska [/B][/COLOR] [IMG]http://i56.tinypic.com/2hrjukj.jpg[/IMG] [SIZE=4][B][COLOR=sienna][EMAIL="[email protected]"][/EMAIL][/COLOR][/B][/SIZE]
-
Puszek kudłaczek w ds w Mrągowie powodzenia
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Tutaj link: [url]http://www.dogomania.pl/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page8[/url] Banerek śliczny, też się poczęstuję :)[/QUOTE] już wstawiam , dzięki -
Puszek kudłaczek w ds w Mrągowie powodzenia
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][INDENT][B]Podlinkowany banerek [URL="http://tiny.pl/h5w6q"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4469/puszek.png[/IMG][/URL] :cool1: [/B][/INDENT][/QUOTE] Isadoro :loveu: może też przyniesie szczęście tak jak Filipka banerek -
Puszek kudłaczek w ds w Mrągowie powodzenia
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Wygląda na mix PONa, można go wstawić też na wątek PONy w potrzebie[/QUOTE] Lena a możesz dać linka ja nie wiedziałam, że wątek Pon jest -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
magenka1 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
ja zawsze zaglądam do Iwci ale dużo nie mogę tylko przelać deklarację i zaglądać...małe i rasowe pieski idą szybko do adopcji gorzej z dużymi -
[quote name='anetek100']mówisz i masz... ogłoszenia: - allegro od początku ma non stop - "normalną" tablicę - [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=83349[/URL] - eoferty.com - adopcjapsa[/QUOTE] super może coś się ruszy z adopcjami pod koniec wakacji, Nemo i Jurand do domku mogliby iść