Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. no już jutro.... będę z Wami myślami :)
  2. z tego co wiem: pani umarła rodzina przywiozła go do schroniska i powiedziała, że za dwa tyogdnie się po nie go zgłoszą i do kogoś go zawiozą na wieś, pani kierowniczka się zgodziła i go trzyma... nie chcę tego komentować bo to jest głupie . Jeśli za dwa tygodnie nie zgłoszą się to wtedy będziemy mogły działać
  3. pudelek , którego wstawiłam NIE JEST obecnie do adopcji bo może za 2 tygodnie zgłosi się rodzina i go gdzieś na wieś wezmą....
  4. Nie mogę się doczekać piątku , na którą planujecie być w Szczytnie??
  5. ja też gratuluję i zyczę szybkiego powortu do domu !!
  6. to tak jest z tymczasami ja też do przechodziłam, Dyziu kochany gratuluję
  7. Justyno może kup jeszcze do szeleczek adresówkę i od razu wpisz nr do Siebie , ostatnio było trochę ucieczek piesków lepiej dmuchać na zimno, ja już nie mogę się doczekać kiedy mały już będzie z Wami
  8. Ale na fotce fajnie wyszedł:)
  9. Asia ja nie mam kabelka do telefonu więc nie dam radę wstawić fotek od razu piszę ale mam te szczęście i mam już fotkę na telefonie :) Anula poczekajmy do piątku jeśli Filipek pojedzie do domu ja Wam wszystkim odeślę pieniądze
  10. Jutro zadzwonię do Pani i odwołam hotelik, zapytam się Pani gdyby co nie przyjęłaby by go za dwa tygodnie, niektórych rzeczy nie przeskoczymy
  11. Cioteczki mam prośbę poszukuję domu dla bezdomnego pudelka ze schroniska w dniach [B]12 do 18 sierpnia, [/B] od 5 sierpnia będzie on w hoteliku w Olsztynie a w dniach , których podałam wyżej właścicielka wyjeżdża i musimy coś z nim zrobić, proszę popytajcie znajomych dogomaniaków może ktoś się zlituje , sprawa pilna bo jeśli do piątku nie znajdzie się lokum to nie będziemy go do Olsztyna sprowadzać. Mnie w tym czasie nie będzie w Olsztynie, a to ten chłopak: [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5137/dsc03307zmniejszaczpl20.jpg[/IMG]
  12. magenka1

    Metamorfozy

    jedno słowo mi się ciśnie WO Wo
  13. Cioteczki jeszcze nic nie wiem o pudelku ale ale jest sprawa : Mój kudłaczek (banerek) miał iść do hoteliku tylko za karmę w piątek jak dobrze pójdzie pojedzie on od razu do domu stałego i wtedy można do hoteliku przywieść pudelka. Czy służycie pomocą ? Tzn. wiedzą o pudelkach , jaką karmę najlepiej kupić?? To jest wstępny plan dlatego, ze w trakcie hotelikowania właścicielka wyjeżdża na tydzień 12 do 18 sierpnia i wtedy muszę gdzieś go umieścić (Olsztyn) mnie nie ma ale może macie jakieś kontakty? ja jutro jeszcze będę uderzać o jednej znajomej , wątek mu założę ale dopiero w środę jak będę miała o nim informacje
  14. Mamy nowe wpłaty: Anula - 50 zł Bogusik 50 zł Kobietki czy w razie co mogę kupić jedzonko dla pudelka?? Zaraz wstawię wpłaty na pierwszą stronę
  15. Potencjalny domek jest, jeśli wszystko pójdzie dobrze w piątek po chłopaka przyjadą (Pani poczytuje wątek może się ujawni) :). Filipek będzie wykastrowany już w Warszawie, umowa będzie ze schroniskiem Słuchajcie ja tak myślę, żeby do Olsztyna zamiast Filipka przywieść pudelka??? Co sądzicie??? [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5137/dsc03307zmniejszaczpl20.jpg[/IMG] oczywiście będzie trzeba znaleźć tymczas od 12 do 18 sierpnia
  16. to popołudniu albo jutro będzie na koncie
  17. A ja melduję, że Filipek ma już 30 zł od Diany dziękuję :)
  18. na moim koncie jest pierwsza wpłata Zofija spadek po Dianie 30 zł dziękuje
  19. Słuchajcie na razie szukamy i to pilnie tymczasu od 12 do 18 sierpnia w Olsztynie, hotel jest dobry i zostawmy go w spokoju
  20. w piątek do hoteliku Pani Marzec w Olsztynie
  21. a czy dzisiaj nie było żadnych informacji o Dalii??
  22. Jeśli chodzi o pudelka ze Szczytna, czekam nadal o info o nim , jak coś będę wiedziała od razu wpiszę
  23. U nas na północy nie ma dużo dogomaniaków, na razie szukamy jeszcze osoby która przetrzyma Filipka od 12 do 18 sierpnia wtedy Pani właścicielka wyjeżdza
  24. kontakt niech będzie na mnie 667 440 784 , [email][email protected][/email] też tak sobie myślę, że można podać nr albo do Anetko albo do Marchewy bo mnie nie będzie 11 dni w kraju jak wyjaśnię jutro sprawę z dowodem
  25. już będę wysyłać nr konta
×
×
  • Create New...