Cioteczki mam prośbę poszukuję domu dla bezdomnego pudelka ze schroniska w dniach [B]12 do 18 sierpnia, [/B]
od 5 sierpnia będzie on w hoteliku w Olsztynie a w dniach , których podałam wyżej właścicielka wyjeżdża i musimy coś z nim zrobić, proszę popytajcie znajomych dogomaniaków może ktoś się zlituje , sprawa pilna bo jeśli do piątku nie znajdzie się lokum to nie będziemy go do Olsztyna sprowadzać. Mnie w tym czasie nie będzie w Olsztynie, a to ten chłopak:
[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5137/dsc03307zmniejszaczpl20.jpg[/IMG]