Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. witam wszystkie ciotki na wątku Puszka właśnie nie wiem do kogo on podobny sznup to chyba nie nie , pudel też nie on po prostu jest kudłaczek, Marchewa coś mówiła, że ma go zabrać do fryzjera, Anetko dzięki, że go wstawiłaś go już na wątek kudłaczków , kontakt w sprawie adopcji jest na pierwszej stronie,
  2. Zapraszam wszystkich do następnego kudłacza ze Szczytna: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212437-Puszek-kud%C5%82aczek-w-schronisku-szukamy-domu[/url]..
  3. ale on śmieszny ten ogonek tak jak by przyczepiany był, ciekawe co z sierścią jaki ona będzie jak urośnie
  4. ja na pewno nie obserwuję :)
  5. wątek Puszka zapraszam: [IMG]http://i56.tinypic.com/2hrjukj.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212437-Puszek-kud%C5%82aczek-w-schronisku-szukamy-domu..?p=17391086#post17391086[/url]
  6. [quote name='Anula']Zwrot pieniążków przyszedł.Bardzo dziękuję.[/QUOTE] Anula ja to dziękuję za chęć pomocy
  7. [SIZE=4][B]To Puszek,w schronisku chyba od 2,5 roku.Ma do 5 lat,wesoły,toleruje inne zwierzęta. KONTAKT: [COLOR=sienna]Asia: [/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=sienna][FONT=Times New Roman][B][COLOR=#FF0000]693 960 672[/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][B][COLOR=sienna]Marzena 667 440 784, [email][email protected][/email][/COLOR][/B][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal][B][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QP-CL2dnApk/TcgjqFui52I/AAAAAAAADMs/ZbREaKpL2zc/s720/100_5296_00.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [IMG]http://i54.tinypic.com/29fyy5c.jpg[/IMG]
  9. W schronisku na Mazurach od 2,5 lat jest Puszek, kudłaczek, ma ok. 5 lat, jest przyjacielski do ludzi i do innych zwierząt. Szukamy dla nie go domu w którym będzie już do końca swojego psiego życia [IMG]http://i56.tinypic.com/2hrjukj.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/fkmrr4.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/rk8m7m.jpg[/IMG]
  10. taka blondyneczka z Niej jest :) piękna jest i spora jest , jeszcze raz gratuluję
  11. pierwsze koty za płoty, czyli w domu nie brudzi Sawyer, to czekamy na fotki bo jestem ciekawa ich :) a jak babcia?
  12. już wsio wiem, mogę zrobić wątek Puszka ale we wtorek wyjeżdżam i nie będzie mnie 16 dni , czyli nie będę zaglądać na wątek
  13. Anula dzięki Tobie i Twojej rodzince te pieski wyglądają teraz tak pięknie i mają cudowne rodziny!
  14. ach wzruszyłam się Sawyertak daleko od nas jest teraz ale wierze, że będzie szczęśliwy, w końcu będzie spał w domu w ciszy nie będzie się bał nikogo. Pilnuje go aby tym kurom nie zrobił krzywdy :) Dziękuję Wam , że daliście mu dom , podziękuj cioci i babci :)
  15. teraz trzeba zacząć ogłaszać Nemo on też się nadaje choć to malutki uciekinier
  16. No to Filipek pojechał już Filipek, Dalia,Misio i Kacper w domu teraz na kogo czas?? kudłacze widać mają powodzenie
  17. to ja też czekam na wieści oby szczęśliwe zakończenie było :)
  18. ja mam informację z godz 15 :) dojechali do Warszawy , Filipek spał a potem z wymiotował ale jest super :)
  19. ja pamiętam trochę mi się wszystko przesunęło deklarację za lipiec i sierpień wpłacę ok 25 sierpnia
  20. W Olsztynie świeci słonka a Filipek jeszcze nie wie co go czeka :)
  21. szkoda, że mnie nie będzie ale trzymam kciuki za jutrzejszy dzień
  22. jeszcze nie widziałam takiego specjalnego kocyka fota super :)
  23. jeśli będzie za dwa tygodnie to zabierzemy go ze schroniska ja też mam nadzieje, że jednak się nie stawią
  24. [quote name='martka1982']szukam kogoś do wizyty przed adopcją w Polkowicach, znacie?[/QUOTE] ja znam dwie osoby jeszcze aktualne???
×
×
  • Create New...