Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. kurcze ja siedzę jak na szpilach , szkoda,że nie mieszkam bliżej aby dojść na 10 minut i jakoś z Państwem porozmawiać , bo szkoda, żeby nie pojechał Baster do domku tym bardziej, że ludzie taki kawał drogi przyjechali po nie go a może jak nie on można było podsunać innego pieska albo państwa przekonać i z nimi porozmawiać szkoda bardzo , że nikogo nie było ...
  2. ja będę trzymać :)
  3. a ja podrzucam psiaki: jutro może być wielki dzień dla Bastera trzymam kciuki
  4. rozmawiałam z Panią, akurat jest poza Wrocławiem na spotkaniu, rodzinnym, dostałam meila mam wysłać fotki Murzynka,
  5. jutro będę dzwoniła do Pani z Wrocławia, pani chciała adoptować pudelka ale już jest w ds a my mamy w Szczytnie (na Mazurach) też pudelka i własnie o nim będę rozmawiać z Panią może akurat wtedy mozna byłoby jakoś to wszystko połączyć ale to jutro wszystko coś się będzie klarować
  6. mamy w Szczytnie murzynka 5 lat może ja bym wzjełam namiary i pudelek poszedł by do domku
  7. jak się ciesze, że nasz Sawyer ma się tak dobrze, szkoda tylko , że interesuje się kurkami
  8. ja zaglądam do Iwci Furciaszku w prywatnym schronisku jest psiak CANE CORSE , [url]http://www.schroniskodworakowscy.pl/ogloszenia.php?page=ad&id=41[/url] nowy wątek tego schroniska na dogo [url]http://www.dogomania.pl/threads/214498-Cuda-cude%C5%84ka-ze-schroniska-w-Radysach[/url] jest tam 1200 piesków, jest to na mazurach gdzieś gdzie diabeł mówi dobranoc :(
  9. od CANE CORSO jest Furciaszek trzeba Ją powiadomić [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/d4f6fbac1b1f704bc3e06462339d74f8a4ca7451.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/d4f6fbac1b1f704bc3e06462339d74f8a4ca7451.jpg[/IMG][/URL]
  10. widać, że Dyziowi nie przeszkadzają koledzy na łóżku, świetnie wygląda , proszę go ucałować w nosek ode mnie
  11. Luna jest przepiękna :)
  12. Justynko co u Sawyera? jak się ma nasz chłopak? bardzo mocno pozdrawiam was wszystkich
  13. Anetko zapomniałam Ci powiedzieć, że właśnie Nemo z Jurandem są gdzieś przeniesiony na wybiegi kto teraz ich zobaczy i wypatrzy...
  14. Murzynek jest już wstawiony na wątku Szczytna pod nr 10 [url]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!?p=17577562#post17577562[/url]
  15. Anetka a możesz dodać na pierwszą stronę Murzynka? ja go nie widzę
  16. nie ma założonego wątku , jest tylko zbiorowy
  17. Murzynek jest jeszcze w Szczytnie w schronisku na razie nie ma chętnego domku, myślimy o hoteliku dla nie go
  18. Może będzie trzeba obejrzeć się za hotelikiem dla Murzynka ?? Mam dwie fotki Łatki jutro wstawię
  19. Anetka to ma głowę , fajnie, że następna sunia ma szanse na wyjazd ze schronu
  20. Cichutko u naszych maleńkich, jak pojedziemy to zrobimy nowe fotki , już za nimi tęsknię , ciekawe jak Wojtuś i Pudelek Murzynek
  21. czy to na Pewno na fotkach jest Sonia? hehhe nie poznaję jej
  22. To ja też trzymam kciuki mocno, Anetka też pojechała ze swoją tymczaswiczką w trasę :)
  23. [quote name='anetek100']sunia śliczniutka:)hehehehe fajnie że wstawiłaś zdjęcie z Panem popatrze sobie:)buahahaha[/QUOTE] to ja też popatrzę :)
×
×
  • Create New...