Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. teraz to chyba będzie tylko dobrze, Dalia od razu jest na urlopie :)
  2. on ma prawo tak się zachowywać, jest z psem które go pogdryza, został obcięty na pewno źle się czuje , trzeba koniecznie go wyciągnąć.
  3. ufff kamień serca kurcze wielki dzień to dla suni należy się a na jakieś foty to my w przyszłości będziemy mogły liczyć??
  4. ja będę jeśli się zgadzacie jestem na miejscu (oprócz 11 do 22 nie będzie mnie [SIZE=2]ŚDM w Hiszpanii)[/SIZE]
  5. Ogłoszenia Bruna tablica : [URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-duzy-i-spokojny-bruno-czeka-na-dom-IDe9gp.html[/URL] adopcja psa: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,37282,Lw==.html[/URL] animali zrobiona ale gdzieś mi zapodziało się ogłoszenie nie mogę znaleźć psy.pl [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art22111,duzy-lagodny-bruno-czeka-na-dom-w-schronisku.html[/URL] kupsprzedaj - [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5842180&cid=1558[/url] Lord ma już ogłoszenie na tablicy to nie będę robić
  6. Zofija dziękuje bardzo będziemy zbierać na jedzonko, na kastracje, na szelki , dzisiaj będę już wysłać nr konta bo mamy mało czasu
  7. W końcu się stało po 4 latach Dalia pojechała, oby tylko sobie nie chciała robić wycieczek!
  8. pudelka dodałam na wątek pudelków, tylko trzeba mieć jeszcze o nim info, wiek, kastracja [url]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-pusta-skarbonka-prosimy-o-pomoc!?p=17347815#post17347815[/url]
  9. jutro będą dane bo jeszcze nie mamy est w schronisku pudel oddany 3 tygodnie temu po śmierci jego pani,psiak przerażony nową sytuacją,z kanapy trafił na betony,kuleje na tylną łapkę. [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3607/dsc03308zmniejszaczpl90.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5137/dsc03307zmniejszaczpl20.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9853/dsc03306zmniejszaczpl49muhm.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB%21%21/page17"]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!/page17[/URL]
  10. a czy pieniądze z bazarku doszły? w razie co tylko poproszę o wpis na bazarku
  11. Asiu a jak się zachowywał u fryzjerki??????
  12. ale na fotkach wygląda na malutką a ona taka pannica jest spora
  13. Słuchajcie jesteśmy w trakcie załatwiania wszystkiego nie będzie to dużo (liczymy , że tylko jedzonko, kastracja) na dniach wszystko się wyjaśni
  14. Ależ ona jest piękna niech już jedzie do domku swojego jak najszybciej
  15. ciekawe czy Czarna już w nowym domku
  16. [quote name='BUDRYSEK']a co sie dzieje z Flapem z 1 postu?[/QUOTE] nie flapa jest tylko Misia i Kaja heheh coś pomylili płcie w schronie
  17. To ja teraz trzymam kciuki za Dalie aby domek zakochał się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia
  18. jutro zadzwonię do Pani jeszcze raz i już konkretnie się dowiem wszystkiego
  19. [quote name='deer_1987']Co dobrego dostaly? :loveu:[/QUOTE] mi wygląda na tatar z ryżem :)
  20. mam jutro zadzwoń do babeczki i konkretnie się spytać ile??
  21. bardzo dobre warunki , rozmawiałam z koleżanką, która zostawia swoje sunie jak rusza w trasę , sunie nawet w domku sobie siedzą własnie to mnie martwi , że strasznie długo miejsce by było wcześniej tak po 6 sierpnia ale na pewno kasy do tej pory nie uzbieramy , nie chciałam rezerwować
  22. jeśli chodzi o Olsztyn to myślę, że 300 max,
  23. dzwoniłam dzisiaj do hoteliku w olsztynie, Pani sercem oddana dla psów nie określiła się ile by za nie go wzięła, teraz wyjeżdża mam się kontatkować dopiero pod koniec sierpnia...
×
×
  • Create New...