Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. obejrzałam filmik widać , że Kacperek czuje się u Ciebie dobrze i inaczej zachowuję się niż w schronisku nie powiedziałabym, że to ten sam pies
  2. ta działka coraz bardziej mnie intryguje :) fajnie, że psiaki znajdują domki i ustępują miejsca dla innych
  3. jestem u Szariczka , jakoś mam wrażenie, że trochę nam się postarzał chłopina ...
  4. nareszcie codziennie tu zaglądałam i czekałam na ten cud
  5. to będziemy robić ogłoszenia aby ludzie zobaczyli naszych molosów
  6. ale fajne wiadomości Gucio bądź szczęśliwy! a Dyzio i Mają są jeszcze??
  7. ostatnio jak byłam w schronisku (10 lipca) Nemo był, jak zwykle radosny wesoły garnący się do człowieka
  8. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211398-ON-ka-z-lasu.-Nieufna-skrzywdzona-ale-mimo-to-chce-by%C4%87-kochana...-ZERKNIJ%21?p=17280429#post17280429"]http://www.dogomania.pl/threads/211398-ON-ka-z-lasu.-Nieufna-skrzywdzona-ale-mimo-to-chce-by%C4%87-kochana...-ZERKNIJ!?p=17280429#post17280429[/URL] i tu następny [url]http://www.dogomania.pl/threads/211503-Porzucony-na-drodze-zupe%C5%82nie-niewidomy-z-guzem-na-g%C5%82owie-%C5%9ALEPEK.POMOCY!!!!!!!!!!!!?p=17293319#post17293319[/url]
  9. [quote name='Klaudus__'][I][url]http://www.dogomania.pl/threads/211507-ON-ek-Donald...-Wystraszony-zagubiony.Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-i-szukaniu-dt!?p=17293884#post17293884[/url][/I][/QUOTE] beka tu jest jeden
  10. wiem, że nie można komentować ale jak to przeczytałam ciśnie mi się słowo ku... mać ja pie... ogólnie nie przeklinam
  11. wow ile ogłoszeń nie długo telefony się rozdzwonią
  12. ogłoszenia Wojtka [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal][B][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/TdGQBJOEa1I/AAAAAAAAAr4/vGdGXqupbAY/DSC_0847.JPG[/IMG] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/15231709_maly_smutny_wojtek_w_schronisku_czeka.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/spanielowaty-wojtek-oddany-jak-rzecz-do-schroniska-IDdb5H.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art22001,oddany-jak-rzecz-wojtek-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,36842,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5805644&cid=1558[/URL] [URL]http://szczytno.lento.pl/mix-spaniela-wojtek-oddany-jak-rzecz-do,119497.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mix_spanielek_wojtek_oddany_do_schrniska_szuka_dom_256289.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=82431[/URL] [url]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/mix_spaniela_wojtek_oddany_jak_rzecz_do_schroniska_czeka_na_337685_13340.html#[/url] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. prawdziwa kopia Lucka ten maluch, taki mały labradorek Anetka takie lubi ,ja zamierzam się założyć wątek Wojtusiowi Filipka chyba coś nie miłego spotkało może jak go obcinały i potem zanieśli do kojca to ten drugi go zaatakował
  14. już wysyłam linka z czarnymi kwiatkami
  15. widać, że nie taki diabeł straszny jakim malowano Kacperka, że nie adopcyjny i w ogóle, ze nie chodzi na smyczy , bardzo się cieszę, że tak to się skończyło
  16. To ja też trzymam kciuki! Jostel brzmi to jak bajka warto nie raz w nie wierzyć :)
  17. Powodzenia Kacperku! Zmienię temat
  18. ile bardzo ciepłych fotek, a Ryszard po strzyżeniu wygląda na maleńkiego pieska ,a po Wedze nie widać zmiany w wadze :)
  19. o losie ile psiaków wszystkie takie piękne :) to ile jest do adopcji??
  20. To ja zapraszam na bazarek dla suni Budryska [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/20110615181510.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8955/20110615181510.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/211349-Ubraniowy-bazarek-dla-chorej-suni-u-Budrysek-do-28-lipca-zapraszam!!?p=17274114#post17274114[/url] proszę choć podnosić i zapraszać innych
  21. ale wiadomości kurczę cudowne wiadomości !!!
  22. z opóźnieniem ale zabieram się za bazarek tworzę właśnie edit: zapraszam serdecznie na bazarek ubraniowy proszę choć o podnoszenie [url]http://www.dogomania.pl/threads/211349-Ubraniowy-bazarek-dla-chorej-suni-u-Budrysek-do-28-lipca-zapraszam!!?p=17274114#post17274114[/url]
×
×
  • Create New...