-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
obejrzałam filmik widać , że Kacperek czuje się u Ciebie dobrze i inaczej zachowuję się niż w schronisku nie powiedziałabym, że to ten sam pies
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
magenka1 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem u Szariczka , jakoś mam wrażenie, że trochę nam się postarzał chłopina ... -
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
magenka1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
nareszcie codziennie tu zaglądałam i czekałam na ten cud -
to będziemy robić ogłoszenia aby ludzie zobaczyli naszych molosów
-
ostatnio jak byłam w schronisku (10 lipca) Nemo był, jak zwykle radosny wesoły garnący się do człowieka
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
magenka1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211398-ON-ka-z-lasu.-Nieufna-skrzywdzona-ale-mimo-to-chce-by%C4%87-kochana...-ZERKNIJ%21?p=17280429#post17280429"]http://www.dogomania.pl/threads/211398-ON-ka-z-lasu.-Nieufna-skrzywdzona-ale-mimo-to-chce-by%C4%87-kochana...-ZERKNIJ!?p=17280429#post17280429[/URL] i tu następny [url]http://www.dogomania.pl/threads/211503-Porzucony-na-drodze-zupe%C5%82nie-niewidomy-z-guzem-na-g%C5%82owie-%C5%9ALEPEK.POMOCY!!!!!!!!!!!!?p=17293319#post17293319[/url] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
magenka1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I][url]http://www.dogomania.pl/threads/211507-ON-ek-Donald...-Wystraszony-zagubiony.Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-i-szukaniu-dt!?p=17293884#post17293884[/url][/I][/QUOTE] beka tu jest jeden -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magenka1 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
wiem, że nie można komentować ale jak to przeczytałam ciśnie mi się słowo ku... mać ja pie... ogólnie nie przeklinam -
wow ile ogłoszeń nie długo telefony się rozdzwonią
-
ogłoszenia Wojtka [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal][B][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/TdGQBJOEa1I/AAAAAAAAAr4/vGdGXqupbAY/DSC_0847.JPG[/IMG] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/15231709_maly_smutny_wojtek_w_schronisku_czeka.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/spanielowaty-wojtek-oddany-jak-rzecz-do-schroniska-IDdb5H.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art22001,oddany-jak-rzecz-wojtek-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,36842,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5805644&cid=1558[/URL] [URL]http://szczytno.lento.pl/mix-spaniela-wojtek-oddany-jak-rzecz-do,119497.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mix_spanielek_wojtek_oddany_do_schrniska_szuka_dom_256289.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=82431[/URL] [url]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/mix_spaniela_wojtek_oddany_jak_rzecz_do_schroniska_czeka_na_337685_13340.html#[/url] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!
magenka1 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
już wysyłam linka z czarnymi kwiatkami -
widać, że nie taki diabeł straszny jakim malowano Kacperka, że nie adopcyjny i w ogóle, ze nie chodzi na smyczy , bardzo się cieszę, że tak to się skończyło
-
Powodzenia Kacperku! Zmienię temat
-
ile bardzo ciepłych fotek, a Ryszard po strzyżeniu wygląda na maleńkiego pieska ,a po Wedze nie widać zmiany w wadze :)
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
magenka1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To ja zapraszam na bazarek dla suni Budryska [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/20110615181510.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8955/20110615181510.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/211349-Ubraniowy-bazarek-dla-chorej-suni-u-Budrysek-do-28-lipca-zapraszam!!?p=17274114#post17274114[/url] proszę choć podnosić i zapraszać innych -
Mam RAKA..i 14 lat....PRZERZUTY :( Sabcia za TM :(
magenka1 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
z opóźnieniem ale zabieram się za bazarek tworzę właśnie edit: zapraszam serdecznie na bazarek ubraniowy proszę choć o podnoszenie [url]http://www.dogomania.pl/threads/211349-Ubraniowy-bazarek-dla-chorej-suni-u-Budrysek-do-28-lipca-zapraszam!!?p=17274114#post17274114[/url]