Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. na tych fotkach widać ją dobrze, ona taka grubiutka jest :) imię też ładne dostała
  2. ciekawa jak tam Deisy się odnalazła u obcych w Warszawie, mam nadzieje , że grzecznie się zachowuje
  3. o matko Aniu ale się miałaś z Beniem, chyba najlepsze jedzonko będzie ten ryż i rosołek marcheweczka to lekko strawne jest,
  4. o losie z Łomianek do Warszawy to niedaleko tylko mało czasu jest
  5. spanielek nadal widniej na ich stronie tylko nie wiadomo czy jest ona uaktualniona [url]http://www.schroniskodworakowscy.pl/ogloszenia.php[/url]
  6. [quote name='tanitka']żeby jeszcze nie zapeszyć, to nic nie napiszę ;)[/QUOTE] a czy już można wiedzieć więcej ? :)
  7. Asia ma zrobić fotki jeszcze w domu ale musi poczekać jak jej psiaki pójdą na spacer z tz bo one są zazdrosne o Deisy
  8. ogłoszenia dla perełki: adopcjapsa, tablica.pl, kupsprzedaj
  9. ja też ciekawa jak wygląda Fazi po wykąpaniu
  10. Deisy już u Asi :) wykąpana i pachnąca i oczywiście idealna , Asia wstawi fotki później
  11. szkoda tej dobermanki do schroniska może do lutego znajdzie się jakiś tymczas lub dom stały oby
  12. jutro deisy o 14 jedzie do fryzjera a potem prawdopodobnie do Asi do domu , nie mogę się doczekać przemiany Deisy :)
  13. ja jestem nadal pod wielkim wrażeniem Benka jaki on jest milutki , cichy, spokojny bardzo fajny z niego pies,
  14. my ze Szczytna wieziemy sunię do Warszawy może ktoś by małą podwiózł do Szczytna to bliżej też Mazury
  15. To nasza Deisy jedzie do Warszawy bardzo się cieszę :)
  16. [quote name='docha']a czy nasza Daisy jest na fb?[/QUOTE] jest , kudłacze ją wstawili, wcześniej gdzieś podałam link
  17. doszły pieniądze z bazarku na skarpetę Szczytnowską 200 zł :)
  18. [quote name='MARCHEWA']Dostałam pw od cioteczki Kaj,że wpłaciła dla naszego Beniutka 100zł:loveu:za co jej ślicznie dziękuję:loveu:[/QUOTE] pieniądze są już na koncie 100 zł od Kaj :)
  19. po tych zabiegach spa to my Faziego nie poznamy :)
  20. a jak odróżnić sierść od włosa? rozmawiałam z Marchwą i ona też nie wie co ma Deisy
  21. teraz czekamy na informację od Ani i Kropki jak się ma Fazi, ja bym chciała go odwiedzić może mi się uda z Anetką jakoś umówić i pojechać do niego, wiem, że ma być odrobacony i doprowadzony najpierw do użytku publicznego aby można było go pokazać bez robaczków
  22. mam konto na FB i nie umiem się nim posługiwać, Deisy jest na FB chciałam coś napisać i napisałam a teraz nie mogę dopisać , w każdym bądź razie Deisy jest ogłoszona przez kudłacze do adopcji dziekuję [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.220964741312348.51458.100001964716636&type=3[/URL]
  23. Aniu napisz jak tam wizyta u Weta, i czekam na nr konta bo kasa potrzebna na leki , chyba nie długo będzie trzeba chłopaka ogłaszać i szukać mu super domku
  24. ja też podczytuję wątek i zgadzam się z zulą , Gallegro wydostał haszcza tu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216117-HASZCZAK-i-jego-tragiczny-los.-S.O.S.!!!-POM%C3%93%C5%BBCIE-[/url]!!! warto poprosić o pomoc jego
  25. wczoraj podrzucony w katonie 4 miesięczna dziewczynka, jamnikowaty, jeszcze dzieciak, szukamy tymczasu na już, za tydzień jest możliwy przewóz chłopaka do Warszawy prosimy o pomoc [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-r1TrTvrb2jY/TxMJ-7xQoBI/AAAAAAAAFNA/IIBtabxZy3U/s500/P1151606.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HfFB1cODUUA/TxMKAtRomoI/AAAAAAAAFNE/FZh_L1ulZbE/s500/P1151604.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-01HIky0QSvE/TxMKCY0RhAI/AAAAAAAAFNI/eW4SE7jweuw/s500/P1151603.JPG[/IMG] fatalne fotki bo nie widać go w całości ale to taki fajny jamnik [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB%21%21?p=18402407#post18402407"]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!?p=18402407#post18402407[/URL]
×
×
  • Create New...