Asia dzwoniła, jest przywieziony przez straż miiejską owczarek niemiecki strasznie chudy, trzymany jeszcze jest na zewnątrz, jest też przywieziona suczka staruszka ledwo co żywa, Rosa nadal w schronie czeka na przyjście swoich ludzi, jak przyjdą i ją wezmą to tylko na podwórko :( :(
fotki mają być jak Asi zacznie działaś internet