Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. ale dobre wiadomości bardzo się cieszę, kasa z bazarku była na Mufflona i mi oczywiście ją Tobie prześlemy albo damy przy okazaji
  2. to Fazulek już bez jajeczek i na dodatek z biały uśmiechem nie wiem czy poznam go w weekend, dan na pv to wyślę pieniądze poproszę
  3. Andzike daj namiary na pv ja w ciągu tygodnia spróbuje coś poszukać i wyślę :)
  4. no ładny bałagan Ci dziewczyny zrobiły, ciekawe który wpadła na taki szalony pomysł :) Andzike czy podesłać jakieś maskotki dla dziewczyn?
  5. Energy ja Faziego widziałam na żywo da się go podciągnąć pod pudelka ma ładne zakręconą sierść :)
  6. matko jedyna w tej najgorsze mrozy trafiły do schrony na pewno przed schronem też szczęscia nie zaznały
  7. liczymy na nową dostawę fotek :)
  8. ja poproszę nr konta bo nie dostałam
  9. widać, że Szira jest szczęśliwa oby szybciutko znalazła domek aby zwolnić miejsce dla innych psiaków
  10. Pani z Bartoszyc dzisiaj przygarnęła pieska, nie wiem co napisać przykro mi ale inny piesek za to do niej trafił , szukajmy dalej Pineska ja wiem , że ciężko oddać tymczasa sama miałam ale tak jak napisała Jagoda niejednego tymczasa się pokocha a dla niech nieraz tymczas to jedyna szansa aby wydostać ze ze schronu i znaleźć super domek
  11. Asia dzwoniła, jest przywieziony przez straż miiejską owczarek niemiecki strasznie chudy, trzymany jeszcze jest na zewnątrz, jest też przywieziona suczka staruszka ledwo co żywa, Rosa nadal w schronie czeka na przyjście swoich ludzi, jak przyjdą i ją wezmą to tylko na podwórko :( :( fotki mają być jak Asi zacznie działaś internet
  12. dziewczyny przeleję choć 10 zł aby jakoś to wszystko wyszło, po cichu kibicuję Lori
  13. mój ukochany :loveu::loveu::loveu: za tydzień go zobaczę, ja to się cieszę, że w ciepłym jest w nie na dworze w te mrozy choć wolałabym go widzień na jakieś kanapie u boku swego ludzia
  14. tak Oluś był z tych trudniejszych przypadków ale musiał poczekać na TEN domek akurat :)
  15. wo matko jakie wiadomości ale mu się poszczęściło, i podróżuje sobie nad morze :) fotki chętnie pooglądam :)
  16. Dogo07 jeśli może to tak dziękujemy bardzo :)
  17. [quote name='anetek100']no to jeszcze filmik, trochę Marzenie sie poplątal na smyczy, ale widac co nieco:) [URL="http://tinypic.com/player.php?v=1jkm5t&s=5"][B]http://tinypic.com/player.php?v=1jkm5t&s=5[/B][/URL][/QUOTE] jak miło popatrzeć na Faziego :) jak było dzisiaj na spacerku?
  18. koniecznie bo ja już się stęskniłam za fotami Olusia
  19. heheheh nic ując fotki pokazują całego Faziego i jego charakterek to fajny piesio, jeszcze jak on chodzi fajnie cudny jest
  20. Czy wiadomo co u naszego Olusia? jak on reaguje na te mrozy?
  21. [quote name='anetek100']niedługo przelejemy pare grosików z naszej skarpetki szczytnowskiej, mało tego będzie, ale chociaz trochę:) a szira cuuudddoooo[/QUOTE] dzisiaj ze skarpet szczytnowskie poleciało 30 zł na mikropieski
  22. super wiadomości, oby ciocia się zakochała :) Wegunia zasługuje na super domek tak jak reszta piesków ps. poszedł przelew 80 zł za Weta
  23. Dzisiaj byłam z Anetką u Faziego, jaki on jest świetny podszczekuje sobie nie wiadomo na kogo , ma takie adhd psie, taki wesolutki jest fajny piesio tylko brać i kochać :)
×
×
  • Create New...